Dodaj do ulubionych

Chcę być śliczna

11.04.06, 12:16
Kto ogląda? Kto widział wersję zagraniczna co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • xpiotrx1 Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 12:35
      program nieco zmienil moj pogląd na instytucje operacji plastycznej. Kiedyś
      operacje one byly dla mnie przejawem proznosci, i "przewracania sie w dupie",
      przewaznie kobiecie. Program mi pokazal ze dzieki zmianie wyglądu kobiecie
      powracala pewność siebie, wiara w siebie ...
      Zaczynała zyc
      • hajdana Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 12:58
        żeby to było takie proste, ale jak się coś gdzieś poprawi, to zaraz gdzieś
        indziej doskwiera, nie wszystko da się poprawić chirurgicznie
      • paenka Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 15:01
        gó*** prawda ze tak to ujme, przynajmniej w polskiej edycji nie zauwazylam
        chocby krzty pokory u tych babek szczegolnie ta ruda baba z pierwszego
        odcinka ;/ to byl babochlop kurna ;/ ja mialam andzieje ze tak jak w
        zagranicznej edycji beda wlasciwie leczyc tymi operacjiami, ze to beda osoby
        ktore maja np rozszczepinie warg jakies powazne defekty, wrodzone itp a tu?
        Kobitki wygladaja normalnie jak kazda inna polka ktora pracuje, ma rodzine dom
        i dzieci. Nawet uszu odstajacych nnie maja. Jak na razie dla mnie ten program
        to porazka, siedze przed tv i klne na te glupie kobity ktore mowia "tak te
        opadniete powieki rujnuja mi zycie" albo" te boczki nei daja mi spokoju"....
        cwiczyc a nie do chirurga najmniejsza linia oporu. I dobrze ze je boli. Chcialy
        to niech cierpia;/
        • jasiek53 Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 15:08
          popieram- a niech wyją z bólu
          powinny sobie najpierw mózgi podleczyć
          • ebusia_fam_fatal Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 18:59
            jasiek53 napisał:

            > popieram- a niech wyją z bólu
            > powinny sobie najpierw mózgi podleczyć

            drzazge u innych zauwazy, a belki we wlasnym oku nie widzi.
            sam se podlecz mozg
            • farbenheit Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 20:46
              Sad but true :)
        • ebusia_fam_fatal Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 18:58
          widzialam po dwa odcinki obu edycji (tzn polskiej i niepolskiej)
          co mi sie podobalo w niepolskiej: panie przez caly okres trwania "przemian" nie
          mogly zerknac do lusterka a oprocz operacji musialy cwiczyc cwiczyc i jeszcze
          raz cwiczyc (tzn te, ktore w figura mialy problemy)
          w polskiej edycji gapia sie w lustra i nie cwicza tylko operuja se brzuszek i
          uda.

          predzej czy poxniej znowu im to wyjdzie... bokiem :D

          co do programu.. nie lubie czegos takiego. zgadzam sie z paenka - te kobity sa
          normalne!tzn niektore nawet ladne tylko ZANIEDBANE.. a po operacjach to one sa
          lalkami ze sztucznymi zebami bleeeeeeeeeeee
          • hajdana Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 19:22
            pomyliłaś amerykańską produkcję Być łabędziem (zakaz lusterka) z chyba duńską
            chyba Chcę być piękna. Kobiety zaniedbane stomatologicznie były wszędzie, ale
            rzeczywiście siłownie jakoś nie są obecne w polskiej wersji - mniej potu i
            wysiłku. Zauważyłam inne podejście do problemu w Europie - tu pacjentki
            dyktowały zmiany - i w Ameryce - tam im dyktowało.
            • ebusia_fam_fatal Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 19:28
              a czy to wazne jaka nazwa? :)
              dla mnie jeden i ten sam szit:D
            • ebusia_fam_fatal Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 19:31
              a z tym "dyktowaniem" zmian tez zwrocilam uwage.
              no ale coz... :)

              ja jestem ladna :)
              uwazam tak
              i to dla mnie najwazniejsze :)
        • tobag Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 06:46
          Oczwiście bez wysiłku nie ma nic. ćwiczenia, dieta i ... kwasy owocowe. Ale
          czego kobiety nie zrobią by "być piękną" czego nie zastosują. Glyco-A to chyba
          nie ma nic wspólnego z glikolem?
          • paenka Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 08:16
            z kwasem glikolowym oczywiscie ze ma, bo jest to krem o 12% stezeniu tego kwasu.
            • tobag Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 10:20
              żeby tylko wszystkie Panie o tym się nie dowiedziały. Chlodnice samochodowe bedą
              zagrożone ;)
              • paenka Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 10:24
                <rotfl> co ty...heheheheh to trzeba albo do kosmetyczki albo do apteki po to ;)
                z reszta ja zeszlam w Sieradzu wszystkie apteki i az w jednej znalazlam ten
                krem.
    • farbenheit Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 20:47
      A dziwilem sie niedawno sobie czemu ja telewizji nie ogladam. Teraz juz wiem :P
      BTW - o ktorej i na ktorym kanale to leci? Moze z raz, dwa z ciekawosci obejrze
      tak jak niegdys Big Brothera ( moze z 2 razy widzialem )
      • paenka Re: Chcę być śliczna 11.04.06, 20:50
        czwartek, tvn albo polsat o 20.05
    • termicia Re: Chcę być śliczna 09.05.06, 20:38
      Polska edycję czasami obejrzę...zagraniczną widziałam tylko urywkami
      Faktycznie są dość spore różnice, w kandydatkach, jak i zasdach samej zmiany
      Nie do końca się zgodzę że u nas nie pomagają kobietom a tylko zaspokajają ich
      zachcianki związane z wyglądem
      bo była też kobieta z rozszczepem wargi

      Ale ogólnie uważam że wystarczyłoby gdyby te kobiety (a przynajmniej większość z
      nich) po prostu o siebie zadbały.

      I ja nie zgłosiłabym się do takiego programu.
      • jasiek53 Re: Chcę być śliczna 09.05.06, 20:40
        no własnie !
      • paenka Re: Chcę być śliczna 12.05.06, 14:28
        Nie widzialam tej kobitki z rozszczepem, prosze cie poszukaj na tej stronce co
        podalam i mi ja pokaz.
    • paenka Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 18:08
      a moze ktos chce sobie poogladac?
      www.chcebycpiekna.wp.pl
    • gosiaczek_sdz1 Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 18:22
      W polskiej edycji zastanawia mnie jeden fakt. Po cholere pokazuja cycki tych
      babek? Chcą sobie w ten sposób zwiększyć oglądalność? W amerykańskiej edycji,
      która od czasu do czasu oglądałam na kanale 'club' nie pokazuja nic co by nie
      trzebabylo pokazac.
      • paenka Re: Chcę być śliczna 10.05.06, 19:01
        ale pokazuja jak rozcinaja miecho, odsysaja tluszcz(co wyglada jak jakies
        ubijaie rura) i inne chirurgizmy;/
      • termicia Re: Chcę być śliczna 11.05.06, 08:42
        ostatnio ktoś z moich znajomych zwróciła też na to uwagę
        Może chcą aby bardziej realistycznie było?
        Nie wiem...mi to jakoś bardzo nie przeszkadza choc obyłabym się też bez takich
        szczegółów
        • paenka Re: Chcę być śliczna 11.05.06, 21:04
          Mi akurat przeszkadza gdy np jem kolacje ;p
        • gosiaczek_sdz1 Re: Chcę być śliczna 11.05.06, 21:45
          Ale pomysl tak, Kobieta która występuje w tym programie ma dziecko. Dziecko
          chodzi do szkoły ma kolegów i ci koledzy oglądają piersi jego mamy w telewizji.
          Potrzebne to? Potem dzieci maja przesrane, bo sie z nich smieja itp.
          • ebusia_fam_fatal Re: Chcę być śliczna 11.05.06, 22:11
            przeciez jak cycki pokazuja, to jest taki trojkacik albo nawet
            kwadracik,czyli "dzieci" nie moga ogladac
            chyba ze masz na mysli starsze dzieci
            a takie to sie nie smieja, chyba ze sa debilami :)
            a tacy sa wszedzie
      • termicia Re: Chcę być śliczna 12.05.06, 14:16
        ale przecież te kobiety musiały się na to zgodzić
        Nie sądze aby emitowali to bez ich wiedzy i zgody
        bo wtedy pozwy by się posypały

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka