zamek
22.02.03, 00:07
Czy ja dobrze widzę, że w kilku odremontowanych
składach 2x805Na zamontowano z tyłu drugiego wagonu
iście warszawski "kwadrat" na numer linii? Czy jest o
przewidziane dla kolejnych składów? Na razie
zauważyłem, że coś takiego ma 1583/1579 oraz jakiś
skład z Chocianowic. Może ktoś ma bliższe dane?
Pozdrawiam