Gość: Bleeeeeeeeee
IP: *.48.115.131.ltv.pl
06.11.06, 20:02
Niezrozumiała krytyka ??? Bartek jesteś tak ślepy, ułomny, czy obłudny ???
Dzięki Tobie z co najmniej 3 spotkań wyszliśmy z zerem (Wisła, Pogoń, Odra),
całą rundę grasz słabiutko (jeden mecz z Płockiem i trzy patelnie z Łeczną to
mało) ale od kilku spotkań grasz pod siebie, w mało udolny sposób promując
siebie... kariery Ci sie człowieku zachciewa to bierz manatki i wyjazd...
strzeliłeś 20 bramke w IIlidze, poczytałeś artykułów na swój temat i myślisz
ze jesteś wielki ???? Sokalski z III ligi ma tyle samo bramke co Ty.... albo
się ogarnij i zacznij grać albo wyjazd...