Dodaj do ulubionych

Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny

IP: *.48.115.131.ltv.pl 06.11.06, 20:02
Niezrozumiała krytyka ??? Bartek jesteś tak ślepy, ułomny, czy obłudny ???
Dzięki Tobie z co najmniej 3 spotkań wyszliśmy z zerem (Wisła, Pogoń, Odra),
całą rundę grasz słabiutko (jeden mecz z Płockiem i trzy patelnie z Łeczną to
mało) ale od kilku spotkań grasz pod siebie, w mało udolny sposób promując
siebie... kariery Ci sie człowieku zachciewa to bierz manatki i wyjazd...
strzeliłeś 20 bramke w IIlidze, poczytałeś artykułów na swój temat i myślisz
ze jesteś wielki ???? Sokalski z III ligi ma tyle samo bramke co Ty.... albo
się ogarnij i zacznij grać albo wyjazd...
Obserwuj wątek
    • Gość: John Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.toya.net.pl 06.11.06, 20:31
      Kolego nie stresuj nam tak Bartolomea, bo widać, że chłopię delikatne
      psychicznie i wrażliwe na krytykę. Z Zagłębiem zamiast ładować gola za golem,
      jeszcze się wystraszy piłki i dopiero będzie klops...
      • Gość: Akira Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.lodz.msk.pl 06.11.06, 20:33
        Ludzie! z której choinki się urwaliście?
        • Gość: jackdeboor Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.183.rev.vline.pl 06.11.06, 20:40
          jestem kibicem ełksy i musze przyznać, że grzzelak jest jednym z najlepszych
          napastników w Polsce, tylko cierpi na chorobę większości młodych gwiazdeczek -
          już mysli, ze jest najlepszy. my to samo mamy z madejem - jak ich ktos nie
          ściągnie na ziemię, to przestaną być talentami, tylko zwykłymi wyrobnikami
          • Gość: 1908 grzelak ma jedna podstawowa wade IP: *.chello.pl 07.11.06, 20:33
            gra w widzewie. stamtad sie wytrasferuje co najwyzej do milanu z milanowka
    • Gość: dino Zostawcie Bartka w spokoju !! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 06.11.06, 21:44
      Szanowni koledzy juz zapomnieliscie o tym ze gdyby nie Bartek pewnie o lidze
      moglibysmy dalej marzyc !!juz wszyscy zapomnieli ze jest po ciezkiej kontuzji i
      logiczne jest ze kryzys formy musial przyjsc! mozna krytykowac ale nie
      wymyslajmy glupot ze chlopakowi nie chce sie grac bo mysli o odejsciu bo w to
      nie uwierze.to jest sport i raz sie jest na wozie raz pod.Bartek zasluzyl na
      szacunek przynajmniej za to jak gral w derbach !!!
      • Gość: jinx Re: Zostawcie Bartka w spokoju !! IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 06.11.06, 23:24
        nikt nie mowi ze nie chce mu sie grac. checi to ma wielkie, ale trzeba znalezc
        zloty srodek dla swoich ambicji i dobra zespolu. to jedyna watpliwosc wzgledem
        jego postawy.
        za zaslugi szacunek prosze bardzo, ale jest nowy sezon i sa nowe cele, wiec
        rozpamietywanie ze dzieki jego postawie Widzew wszedl do ligi jest ok, ale nie
        na miejscu. w ostatniej kolejce bylo 3 nulla i dla mnie jak i dla niego to jest
        wazniejsze, niz pamiec jak to krecil chlopakami z Czermna osiem miesiecy temu.
        pozdrawiam
        • Gość: dino Re: Zostawcie Bartka w spokoju !! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 06.11.06, 23:37
          dokladnie wiesz jakie byly warunki,a Bartek biorac pod uwage jego warunki
          fizyczne nie nadaje sie do gry na takim boisku.zreszta uwazam ze nalezalo mecz
          odwolac..
          • Gość: jinx Re: Zostawcie Bartka w spokoju !! IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 07.11.06, 23:31
            warunki byly takie same dla Widzewa i dla Odry. jak Grzelak na taka pogode sie
            nie nadaje to trener powinien posadzic go na lawe. mecz sie odbyl wiec wogole
            nie ma o czym gadac i dla nas pech ze dostalismy trojke.
            glowny problem w tym, ze Grzelaka juz ktos kupuje i prawie gra w reprezentacji
            i prawie jest swietnym zawodnikiem. ludzie wkolo gadaja farmazony, a ze narod
            ciemny to to kupi i to chyba glownemu bohaterowi przeszkadza. bo jak na razie
            konkretu nie ma zadnego.
            pozdrowienia
    • Gość: Zigi Rozalski Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 22:17
      Bartek, jestesmy z toba. Trzymaj sie. Kolega bleeeeeee to pewno bleeee zza miedzy. Jestes prawdziwym
      Widzewiakiem.
      PS Pamietajcie, ze Bartek nie przepracowal okresu przygotowawczego bo leczyl kontuzje. Mam
      nadzieje, ze Bartek podpisze nowy kontrakt z Widzewkiem, zagra wspaniale wiosna, trafi do kadry, a
      pozniej to juz Roma, albo Inter
      • Gość: 1908 Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.chello.pl 06.11.06, 22:39
        o kurde gosciu dajesz do pieca:))))) ja stawiam raczej na milan milanowek:)
        • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.11.06, 23:39
          W twoim przypadku chyba Kochanówek :))))))
          • Gość: Gość Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.bienczyce.sdi.tpnet.pl 07.11.06, 18:14
            a co, 1910*, wiesz to z autopsji ? :)
    • Gość: Zigi Rozalski Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 22:55
      1908, masz nizej artykul o swoim klubie, wiec czemu jestes tu, a tam nie? Skomentuj sprawe
      skarbonki,)
      • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.11.06, 23:40
        a co tu komentowac? W ŁKSie kibice kradna, Zarząd kradnie to i piłkarze
        kradną :))))
        • odwroc.tabele.widzew.na.czele Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! 06.11.06, 23:45
          Gość portalu: 1910* napisał(a):

          > a co tu komentowac? W ŁKSie kibice kradna, Zarząd kradnie to i piłkarze
          > kradną :))))

          najgorzej jak złodzieje próbują z innych zrobić złodziei; oddajcie długi
          podmiejscy frajerzy
          • Gość: Ewa Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 00:01
            Wy oddajcie te 10 mln co dostaliscie od miasta, no i zakladowi wodociagowemu to wlacza Wam wode,)
          • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 07.11.06, 00:11
            Nikt tu z was nie chce robić złodziei -> kibice okradają klub (bilety) podobnie
            jak i działacze (10 milionów!!!) a do tego przyłączyli się piłkarze (skarbonka)
            Jelsi do tego dodać niespełna rozumu kibiców (twój nick to potwierdza) to mamy
            mieszankę, którę nalezałoby natychmiast zlikwdować
            • Gość: 1908 Re: Widzewa nie ma w mieście Łodzi! IP: *.chello.pl 07.11.06, 20:35
              no i jak to dobrze, ze to rzeczywistosc gazetowa, bo serio jeszcze bym sie
              przejal jak by to byla prawda - tak jak w przypadku waszego walka w logo, lewej
              licencji i nie splaconych kosmicznych dlugow
              • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 07.11.06, 22:47
                to też rzeczywistość gazetowa i wymysły chorych znienawiści kibiców ŁKSu
        • Gość: Kondzio Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: 165.72.200.* 07.11.06, 09:14
          widzew ukradl raz ale byl to przewal jakich malo, a pozniej powstal nowy
          klub... ;-) RTS 2004 hehehe
          • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.man.lodz.pl 07.11.06, 13:10
            ŁKS powstał w 2005 he he he he
            gdyby nie to już dawno by was nie było he he he
    • Gość: xvcvcxvcx Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.toya.net.pl 07.11.06, 00:09
      no i nie ma chetnych ktorzy chca dac rudemu milion euro za wspanialego
      napastnika ktory strzelil az 4 bramki w tym 3 z rewelacyjna Leczna?jesli
      patrzec tymi kategoriami to Chmiest jest wart 5 milionow.grzelak byl niezly jak
      na 2 lige ale OE to juz za wysoki progi
      • Gość: ŁKS RTK Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: 165.72.200.* 07.11.06, 09:16
        drewno drewnem pozostanie :), a niedlugo pewnie sprochnieje ;-)
    • jusup Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny 07.11.06, 00:29
      Krytyka nie jest niezrozumiała, jednak bardzo kolego przesadzasz... Owszem,
      jako kibice mamy prawo powiedzieć, że Bartek Grzelak delikatnie zawodzi, ze
      chyba odrobinę przesadza z próbowaniem wszystkiego samemu (choć nie odbieram
      tego, jako promowania siebie - a po prostu jako jakiś pomysł na grę), ale to ne
      znaczy, by w ten sposób nalezało go obrażać... Zrobiłby dla Widzewa bardzo
      dużo, nadal jest świetnym zawodnikiem - i dla dobra Widzewa i samego siebie
      powinien tylko po prostu zrozumieć, iż nieraz warto poszukac partnera z
      drużyny... Za kilka tych meczów może nie można go chwalić (choć powtórki np
      meczu z Legia pokazują, iż ma na boisku po prostu cięzkie życie), ale wierzę,
      że niedługo będzie znów OK
      • Gość: dino Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 07.11.06, 00:43
        Calkowicie sie z toba zgadzam,poza tym Choto to jeden z dwoch najlepszych
        obroncow w lidze i Bartka z Legia strasznie pilnowali a mimo to mial momenty!!
        • Gość: Bleeeeeee Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.48.115.131.ltv.pl 07.11.06, 09:28
          Momenty momenty - zmieniacie Grzelakowi pieluchy co prowadzi do tego że teraz
          pod jego adresem żadnej krytyki nie można wyrazić... dla mnie niestety on w
          Widzewie się skończył... zdolny menadżer, media, pewnie Zbychu coś szepnął,
          reszta to sprawa psychiki i Grzelak stał się kulą u nogi...drużyna nie wiem jak
          z nim grac, a mijanie po 3-4 zawodników powoduje zachwyty niektórych kibiców...
          niestety staje się po mału koniecznością żeby Grzelak w zimie klub zmienił... po
          prostu "gwiazda" w średniej drużynie się nie uchowa... i do kolegi pejsa który
          pisał coś o drewnie - człowieku takiego drewna jakie wy macie w ataku to w lidze
          nie ma nikt więc stul buzie i idź szukac skarbonki.
        • Gość: 1908 widzew=pornos IP: *.chello.pl 07.11.06, 20:36
          grzelak w widzewie jak w pornosie - ma momenty
          • Gość: mikasRTS Re: ŁKS=Erotyk IP: *.os1.kappa.pl 08.11.06, 18:34
            choćbyś nie wiem jak kamerą obracał to momentów nie uchwycisz...i tak 98 lat
            bezbarwnej historii przemineło z wiatrem...ja wole miec juz te momenty:)
    • Gość: Gość Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.tpnet.pl 07.11.06, 01:22
      Racja Grzelak. Nikt nie jest nieomylny. Ty też. Bo mylisz się bardzo uważając
      się za niewiadomo kogo
    • Gość: ddd Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: 212.51.205.* 07.11.06, 06:37
      Hehe Widziałem go w meczu z Legią i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to wielki
      egoizm tego zawodnika.
    • Gość: Mike Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 10:34
      Gdyby nie kontuzja Bartka, ktora wykluczyla go z przygotowan do sezonu byloby lepiej. Bartek trzymaj
      sie. Jestesmy z Toba. Jestes prawdziwym Widzewiakiem. Trzemaj sie Zibiego. Zapomnij o Leglej i o
      Wisle. Tylko dobry klub na zachodzie. Jestes WIELKI
    • Gość: al-bert Re: Bartłomiej Grzelak: Nikt nie jest nieomylny IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.11.06, 12:54
      no toś gościu przesadził. Skoro jesteś zawsze taki nieomylny to czemu czasem
      jesteś opieprzony tu i tam ???
      BARTEK nie słuchaj takich ludzi. Chcieliby by zawodnik był zwiazany z klubem na
      dobre i złe a sami taktują zawodników jak marionetki. Zepsuła się ?? To na
      śmietnik. Wstyd po prostu ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka