Dodaj do ulubionych

Jedyny feler psa

06.04.03, 18:48
Jest taki, że chociaż pogoda jak widać na załączonym za oknem obrazku (to
znaczy - psa by na dwór nie wypędził), trzeba jednak czworonoga wypędzić, a z
nim razem i siebie. Trudno, będę sobie wyobrażać, że jesteśmy na hawajskiej
plaży i powiewa ciepły wiaterek niosący zapach kwiecia. Sprawdzę, na ile mam
bujną wyobraźnię.
Obserwuj wątek
    • micin Re: Jedyny feler psa 06.04.03, 18:57
      I to są właśnie te chwile, kiedy doceniam fakt posiadania małego bo małego- ale
      zawsze podwóreczka. Jedynym wysiłkiem, jaki muszę w takie dni popełnić, jest
      zejście po schodach, uchylenie drzwi na kilka centymetrów (coby za dużo
      ciepełka nie uciekło) i wypuszczenie mojego psa myśliwsko- obronno- bojowego
      rasy jamnik, aby mógł załatwić swoje najpilniejsze potrzeby:-))) Oczywiście ta
      wygodnicka ruda niewdzięcznica nie ma najmniejszego zamiaru przebywać ze swoim
      delikatnym, arystokratycznym tyłeczkiem na takim zimnie, więc już dokładnie po
      dwóch, w porywach trzech minutach słyszę, jak się dobija do domciu i muszę po
      nią schodzić:-))))
    • ixtlilto Re: Jedyny feler psa 06.04.03, 19:01
      kicia7 napisała:

      > [...] Sprawdzę, na ile mam bujną wyobraźnię.
      Powodzenia! Nastaw sobie wodę na herbatę na wolnym ogniu; jak wrócisz to będzie
      jak znalazł!
    • Gość: Maruda Re: Jedyny feler psa IP: *.tvsat364.lodz.pl 06.04.03, 20:28
      Łoj, tak, w takie dni, aż chce się im amputować pęcherz lub jeszcze co gorszego :PP
    • Gość: Mlody Re: Jedyny feler psa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.03, 20:33
      Nie chce, nie chce wychodzic z tym bydlakiem.
      pozdr. Mlody
      • Gość: abc Re: Jedyny feler psa IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.03, 20:59
        Jedyny feler psa to to,że nie jest kotem:))
        • ixtlilto Re: Jedyny feler psa 06.04.03, 21:13
          Gość portalu: abc napisał(a):

          > Jedyny feler psa to to,że nie jest kotem:))
          :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          Przecudne! 8-)
        • kicia7 Re: Jedyny feler psa 06.04.03, 21:28
          Gość portalu: abc napisał(a):

          > Jedyny feler psa to to,że nie jest kotem:))
          Ależ w tym właśnie tkwi jego główny urok! Gdyby pies był kotem (a kot psem) my,
          ludzie nie moglibyśmy się dzielić na wielbicieli psów i wielbicieli kotów.
          Przez co życie byłoby mniej urozmaicone.
    • koszysta Re: Jedyny feler psa 06.04.03, 21:17
      Żyje krótko:(
      Tym bardziej trzeba się starać, żeby i jemu i nam było ze sobą dobrze:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka