Dodaj do ulubionych

Firmy Internetowe

IP: 195.205.74.* 19.07.01, 12:47
Podpisałem umowę z firmą Internetową "PAJ" o świadczeniu usług internetowych.
Kasę wzięli a do tej pory jeszcze nic nie zrobili.
Czy ktoś z was też się spotkał z takim problemem? Co robic ?
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Firmy Internetowe 19.07.01, 15:03
      Szczerze to mam podobne doświadczenia , czekam 7 tygodni a miało być 2! Virtual
      Line bo o nich mowa nie wie o co mi chodzi i każdy kolsuntant z którym
      rozmawiam mówi coś innego. Natomiast PDI jest szybki ale bbb drogi. Mam jeszcze
      inną firmę na oku ale nie pamiętam jak się nazywa, jak będę wiedział to odp
      pozdrowy
      • Gość: pepe Re: Firmy Internetowe IP: 213.25.90.* 19.07.01, 15:16
        Ja w Hyperionie płacę 49 zł miesięcznie i jes nieźle. Na razie podłączyli 34
        osoby do 2Mb/s, więc na prędkość nie narzekam. pozdr.
        • Gość: Kaśka Re: Firmy Internetowe IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.07.01, 11:18
          Czy mozesz podac "namiary na tego Hyperiona? Bede wdzieczna.
          • Gość: pepe Re: Firmy Internetowe IP: 213.25.90.* 25.07.01, 09:38
            Proszę bardzo, Kasiu: tel. 250-26-13
            Pozdr.
            • Gość: Kaska Re: Firmy Internetowe IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.07.01, 14:08
              piekne dzieki, zaraz zadzwonie
        • Gość: Gray Re: Firmy Internetowe IP: *.toya.net.pl 24.07.01, 18:51
          tyyy
          a oni planują jakieś następne łącza czy będą podłączać do tych 2Mb aż będziesz
          miał wolniej niż z magnetofonu na atari ? :)))))

          pozdr.
          • Gość: pepe Re: Firmy Internetowe IP: 213.25.90.* 25.07.01, 09:35
            Obiecują, że jak się będą zbliżać do 100 osób, to zmienią na 10 Mb. A potem na
            100, a potem... to już nie wiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka