kasandra811
27.01.07, 00:15
Na stronie ucheiblera.pl można zobaczyć wizualizacje całego projektu. Widać,
że będą jeszcze zrewitalizowane na apartamenty 3 duże budynki wzdłuż
Tymienieckiego i jeden mniejszy. Bardzo ładnie się to prezentuje. Pewnie
latem będzie sprzedaż.