Dodaj do ulubionych

U Scheiblera

27.01.07, 00:15
Na stronie ucheiblera.pl można zobaczyć wizualizacje całego projektu. Widać,
że będą jeszcze zrewitalizowane na apartamenty 3 duże budynki wzdłuż
Tymienieckiego i jeden mniejszy. Bardzo ładnie się to prezentuje. Pewnie
latem będzie sprzedaż.
Obserwuj wątek
    • Gość: turysta Re: U Scheiblera IP: *.chello.pl 27.01.07, 11:32
      tam nie ma samochodów - jakieś podziemia ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka