hubar 24.04.03, 02:36 www1.gazeta.pl/sport/1,35339,1441167.html Łódzka drużyna nie awansowała do finału, ale nie musi się wstydzić swojego występu. Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 24.04.03, 11:40 Bylem, bylem;-)))Przez wiele minut krakowski stadion byl cichutki, jak nigdy...TYLKO WIDZEW!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szymon Re: Widzew wygra z Ruchem gdy nie zagra Podbrożny IP: *.g1.pl 25.04.03, 09:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 24.04.03, 11:40 Bylem, bylem;-)))Przez wiele minut krakowski stadion byl cichutki, jak nigdy...TYLKO WIDZEW!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuzin Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 14:17 Chyba jak zawsze :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę i mnie też IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 16:47 Nastąpiła zmiana przepisów gry w piłkę nożną. Od wczoraj wystarczy jakąś drużynę wystraszyć by móc następnie nie wstydzić się swojego występu. Na koniec trener Franek twierdzi że napędzili Wiśle strachu. No po prostu boki zrywać. I tak i tak ŁKS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę i mnie też IP: 62.233.180.* 24.04.03, 16:57 Witaj, Pafciu:-)))Byłem, zagrali naprawdę niezły mecz, zapewniam... PS. Rozumiem doskonale, że musisz zajmować się lokalnym, pierwszoligowym rywalem. Trudno się dziwić, szanse Twego klubu istnieją już jedynie na papierze...I nie zmieni tego zwycięstwo nad Ceramiką (choćby i 4:0). O to się raczej nie martw, z tego, co wiem, już załatwione...Potem wyjazd do Radzionkowa, gdzie nawet remis oznacza klęskę. Wyjazdy do Radomska i Wrocławia. Współczuję, Ełkaesiaku. Niemniej, pozdrawiam Cię serdecznie:-))) PS. Jutro być może będę grał w kosza znanej Ci hali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 19:06 Witam Cię Bartuchu. Pozwoliłem sobie zabrać głos na temat Twojej drużyny bo to jest temat rzeka. Jak czytam że napędziliście stracha Wiśle i nie macie się czego wstydzić to automatycznie szukam torebki papierowej ,takiej którą rozdają w samolotach dla tych bardziej wrażliwych. Wisła i Twój klub to dwie zupełnie inne bajki. To tyle. Jeśli chodzi o mój ŁKS to ..nadzieja umiera ostatnia. Mimo wszystko jestem pod wrażeniem Twojej szczerej troski o losy ŁKS-u. Cieszę się że biegając po naszej hali będziesz miał nad głową ten piękny napis , który ( mam taką nadzieję ) sprawia Ci sporą satysfakcję podczas oglądania meczów. Pozdrawiając Cię serdecznie także Ci współczuję Widzewiaku bo ...ciemność widzę , widzę ciemność. I tak i tak ŁKS. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem 26.04.03, 01:41 Gość portalu: pafcio napisał(a): > ...ciemność widzę , widzę ciemność. -- Rozumiem, że podczas tego patrzenie na ten napis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.03, 10:55 Muszę Cię zmartwić Hubar. Podczas patrzenia na ten napis czuję dumę bycia eŁKaeSiakiem. Pisząc słowa ..ciemność widzę , widzę ciemność.... , zdawałem sobie sprawę że nie wszyscy są w stanie to zrozumieć ale ja wierzę w Bartucha , to inteligentna bestia choć widzewiak. I tak i tak ŁKS. Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę PAFCIU 27.04.03, 10:58 :-)))Zrozumialem, zrozumialem, drogi Pafciu... PS1. Mialem zalozyc osobny watek, ale Cie oszczedze. Wczoraj moj ukochany Widzew w bardzo wielkim stopniu przyblizyl sie do utrzymania w lidze. Zas Twoj klub spadl. I pisze to z cala odpowiedzialnoscia. W kwestii zakladu zdzwonimy sie. PS2. Hubar, Pafcio ta naprawde inteligentna bestia. Choc, elkaesiak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ano No to zaraz z Juwentusem zagracie ! . IP: *.kappa.com.pl 28.04.03, 14:45 Tyle, że to będzie Juwentus Tuszyn. No i sobie niezłego autora wybrałeś do cytowania. PS. Wpadło mi w ręce pisemnko pn. "Widzewiak", w którym wyczytałem, że podobno zarząd nosi się z zamiarem ogłoszenia upadłości spółki akcyjnej, co równa się degradacji do czwartej ligi, o ile się nie mylę. Chociaż Widzewiak podał, że do trzeciej. Rozpoznałeś bliżej sprawę, czy czekają nas derby w III, czy też w IV lidze ? PS 2. Najpierw trzeba sięgnąć dna, żeby się odbić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: No to zaraz z Juwentusem zagracie ! . ANO IP: 62.233.180.* 28.04.03, 14:51 Zmartwię Cię, nic z tego;-) PS. To juz nie derby w drugiej???BUAHAHAHAAHA!!!!!Słusznie, po pierwsze my nie spadniemy. Po drugie Twój klub leci z hukiem. I delikatnie mówiąc, nie liczyłbym na awans po roku. Jak się poszczęści, będziecie trzecioligowym średniakiem. Przeżyjesz, ANO???Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ano To nie gracie z Juve ? IP: *.kappa.com.pl 28.04.03, 16:13 Ale nie odpowiedziałeś mi na temat ew. upadłości o czym czytałem w Widzewiaku - co z tym ? Jak chodzi o III ligę: Po spadku do II ligi w gronie znajomych stwierdziełem, że przejmę ŁKS w piątej lidze w 2006 r. - wtedy dopiero będzie mnie stać na finansowanie futbolu i dopiero na tym poziomie, a że w pewnych sprawach czuję się dość mocno, to pierwsza liga dopiero w 2010 r. Widzisz więc, że jestem wyjątkowo odpornym i zdeterminowanym kibicem - zresztą nie może być inaczej skoro od 8 roku życia zaczynałem czytanie gazety od relacji z meczu ŁKS-u. A ponadto, jak będzie Ci się chciało, to sprawdź na stronie lksfans.pl, że dawno uważałem, że jeżeli ceną za odejście miernot rządzących ŁKS-em jest spadek do III ligi, to jestem za. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08 Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo myslec inaczej. PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze. PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8 lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08 Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo myslec inaczej. PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze. PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8 lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08 Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo myslec inaczej. PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze. PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8 lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Do Bartuch. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 19:34 Zlituj sie: "nadziei" ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] pozdr. Mlody Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ano Re: To nie gracie z Juve ? IP: *.kappa.com.pl 29.04.03, 14:10 Możesz udzielać kompletnych odpowiedzi ? Co z tym njusem z "Widzewiaka" nt. upadłości ? A co do III ligi: jeżeli wywalenie miernot będzie gratyfikacją za spadek do III ligi, to jestem za. Pod wodzą Stępnia, Matusiaka i Dawidowskiego ŁKS NIGDY nie awansowałby do I ligi. Dlatego też lepiej spaść do III niż dalej w tym bagnie pzostawać. Serce kibica cierpi, ale rozum podpowiada, że tak jest lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08 Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo myslec inaczej. PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze. PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8 lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: To nie gracie z Juve ? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.03, 18:47 Do Ano. Piszesz , że trzeba sięgnąć dna aby się odbić. Czytałem faceta któremu się wydawało że właśnie się tam znalazł gdy nagle usłyszał głośne pukanie dochodzące z dołu. Tak więc kto wie gdzie lub co jest tym dnem ?!. Przyznasz że po spadku z 1 ligi naszego ŁKS-u wtedy to było dno. ŁKS w drugiej lidze ?? , k.... nie chciało się wierzyć , a teraz znowu mi się nie chce wierzyć i nie uwierzę aż pojadę do Łowicza na mecz z Pelikanem ( oby nie ). Uważasz że jeśli spadniemy ( odpukać ) to pozbędziemy się miernot. Miejsce miernot zajmą kolejne miernoty. Klubem musi rządzić facet co ma w sercu ŁKS a na koncie kupę kasy. Liczę na to że znajdzie się taki ktoś trochę wcześniej niż w 2006r i nie będziemy zmuszeni grać po różnych piździszewach w piątej lidze. Do Bartucha. Przyznasz , że już kilka razy się pomyliłeś , z Ceramiką miało być załatwione i co ?? Nie było. W tamtym roku też już mieliśmy spaść i co ??. Nie spadliśmy. Wstrzymaj się z pisaniem....leci z hukiem , ....spadli na pewno.... Obiecuję Ci , że jeśli okaże się że w przyszłym sezonie ŁKS nie będzie grał w drugiej lidze to sam założę o tym wydarzeniu osobny wątek. O ewentualnej butelce pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55 MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna panienka. Pozdrawiam Cie goraco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55 MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna panienka. Pozdrawiam Cie goraco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55 MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna panienka. Pozdrawiam Cie goraco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55 MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna panienka. Pozdrawiam Cie goraco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:56 Sorry, Panowie, ta klawiatura zaczyna mnie wkurwiac!!!! Odpowiedz Link Zgłoś