Dodaj do ulubionych

Widzew wystraszył Wisłę

24.04.03, 02:36
www1.gazeta.pl/sport/1,35339,1441167.html
Łódzka drużyna nie awansowała do finału, ale nie musi się wstydzić swojego
występu.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię!
Obserwuj wątek
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 24.04.03, 11:40
      Bylem, bylem;-)))Przez wiele minut krakowski stadion byl
      cichutki, jak nigdy...TYLKO WIDZEW!!!!
      • Gość: Szymon Re: Widzew wygra z Ruchem gdy nie zagra Podbrożny IP: *.g1.pl 25.04.03, 09:50
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 24.04.03, 11:40
      Bylem, bylem;-)))Przez wiele minut krakowski stadion byl
      cichutki, jak nigdy...TYLKO WIDZEW!!!!
      • Gość: Tuzin Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 14:17
        Chyba jak zawsze :D
        • Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę i mnie też IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 16:47
          Nastąpiła zmiana przepisów gry w piłkę nożną.
          Od wczoraj wystarczy jakąś drużynę wystraszyć by móc następnie nie wstydzić
          się swojego występu.
          Na koniec trener Franek twierdzi że napędzili Wiśle strachu.
          No po prostu boki zrywać.

          I tak i tak ŁKS.
          • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę i mnie też IP: 62.233.180.* 24.04.03, 16:57
            Witaj, Pafciu:-)))Byłem, zagrali naprawdę niezły mecz, zapewniam...
            PS. Rozumiem doskonale, że musisz zajmować się lokalnym, pierwszoligowym
            rywalem. Trudno się dziwić, szanse Twego klubu istnieją już jedynie na
            papierze...I nie zmieni tego zwycięstwo nad Ceramiką (choćby i 4:0). O to się
            raczej nie martw, z tego, co wiem, już załatwione...Potem wyjazd do
            Radzionkowa, gdzie nawet remis oznacza klęskę. Wyjazdy do Radomska i Wrocławia.
            Współczuję, Ełkaesiaku. Niemniej, pozdrawiam Cię serdecznie:-)))
            PS. Jutro być może będę grał w kosza znanej Ci hali.
            • Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.03, 19:06
              Witam Cię Bartuchu.
              Pozwoliłem sobie zabrać głos na temat Twojej drużyny bo to jest temat rzeka.
              Jak czytam że napędziliście stracha Wiśle i nie macie się czego wstydzić to
              automatycznie szukam torebki papierowej ,takiej którą rozdają w samolotach dla
              tych bardziej wrażliwych.
              Wisła i Twój klub to dwie zupełnie inne bajki.
              To tyle.
              Jeśli chodzi o mój ŁKS to ..nadzieja umiera ostatnia.
              Mimo wszystko jestem pod wrażeniem Twojej szczerej troski o losy ŁKS-u.
              Cieszę się że biegając po naszej hali będziesz miał nad głową ten piękny
              napis , który ( mam taką nadzieję ) sprawia Ci sporą satysfakcję podczas
              oglądania meczów.
              Pozdrawiając Cię serdecznie także Ci współczuję Widzewiaku bo ...ciemność
              widzę , widzę ciemność.

              I tak i tak ŁKS.
              • hubar Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem 26.04.03, 01:41
                Gość portalu: pafcio napisał(a):
                > ...ciemność widzę , widzę ciemność.
                --
                Rozumiem, że podczas tego patrzenie na ten napis.
                • Gość: pafcio Re: Widzew wystraszył Wisłę wyglądem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.03, 10:55
                  Muszę Cię zmartwić Hubar.
                  Podczas patrzenia na ten napis czuję dumę bycia eŁKaeSiakiem.
                  Pisząc słowa ..ciemność widzę , widzę ciemność.... , zdawałem sobie sprawę że
                  nie wszyscy są w stanie to zrozumieć ale ja wierzę w Bartucha , to
                  inteligentna bestia choć widzewiak.

                  I tak i tak ŁKS.
    • bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę PAFCIU 27.04.03, 10:58
      :-)))Zrozumialem, zrozumialem, drogi Pafciu...
      PS1. Mialem zalozyc osobny watek, ale Cie oszczedze.
      Wczoraj moj ukochany Widzew w bardzo wielkim stopniu
      przyblizyl sie do utrzymania w lidze. Zas Twoj klub spadl.
      I pisze to z cala odpowiedzialnoscia. W kwestii zakladu
      zdzwonimy sie.
      PS2. Hubar, Pafcio ta naprawde inteligentna bestia. Choc,
      elkaesiak...
      • Gość: Ano No to zaraz z Juwentusem zagracie ! . IP: *.kappa.com.pl 28.04.03, 14:45
        Tyle, że to będzie Juwentus Tuszyn.
        No i sobie niezłego autora wybrałeś do cytowania.
        PS. Wpadło mi w ręce pisemnko pn. "Widzewiak", w którym wyczytałem, że podobno
        zarząd nosi się z zamiarem ogłoszenia upadłości spółki akcyjnej, co równa się
        degradacji do czwartej ligi, o ile się nie mylę. Chociaż Widzewiak podał, że do
        trzeciej.
        Rozpoznałeś bliżej sprawę, czy czekają nas derby w III, czy też w IV lidze ?
        PS 2. Najpierw trzeba sięgnąć dna, żeby się odbić.
        • Gość: bartuch Re: No to zaraz z Juwentusem zagracie ! . ANO IP: 62.233.180.* 28.04.03, 14:51
          Zmartwię Cię, nic z tego;-)
          PS. To juz nie derby w drugiej???BUAHAHAHAAHA!!!!!Słusznie, po pierwsze my nie
          spadniemy. Po drugie Twój klub leci z hukiem. I delikatnie mówiąc, nie
          liczyłbym na awans po roku. Jak się poszczęści, będziecie trzecioligowym
          średniakiem. Przeżyjesz, ANO???Pozdrawiam
          • Gość: Ano To nie gracie z Juve ? IP: *.kappa.com.pl 28.04.03, 16:13
            Ale nie odpowiedziałeś mi na temat ew. upadłości o czym czytałem w Widzewiaku -
            co z tym ?
            Jak chodzi o III ligę:
            Po spadku do II ligi w gronie znajomych stwierdziełem, że przejmę ŁKS w piątej
            lidze w 2006 r. - wtedy dopiero będzie mnie stać na finansowanie futbolu i
            dopiero na tym poziomie, a że w pewnych sprawach czuję się dość mocno, to
            pierwsza liga dopiero w 2010 r.
            Widzisz więc, że jestem wyjątkowo odpornym i zdeterminowanym kibicem - zresztą
            nie może być inaczej skoro od 8 roku życia zaczynałem czytanie gazety od
            relacji z meczu ŁKS-u.
            A ponadto, jak będzie Ci się chciało, to sprawdź na stronie lksfans.pl, że
            dawno uważałem, że jeżeli ceną za odejście miernot rządzących ŁKS-em jest
            spadek do III ligi, to jestem za.
            • Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08
              Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego
              klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo
              myslec inaczej.
              PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec
              wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze.
              PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8
              lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny.
              Pozdrawiam.
            • Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08
              Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego
              klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo
              myslec inaczej.
              PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec
              wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze.
              PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8
              lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny.
              Pozdrawiam.
            • Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08
              Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego
              klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo
              myslec inaczej.
              PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec
              wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze.
              PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8
              lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny.
              Pozdrawiam.
              • Gość: Mlody Do Bartuch. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 19:34
                Zlituj sie: "nadziei" ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
                pozdr. Mlody
              • Gość: Ano Re: To nie gracie z Juve ? IP: *.kappa.com.pl 29.04.03, 14:10
                Możesz udzielać kompletnych odpowiedzi ?
                Co z tym njusem z "Widzewiaka" nt. upadłości ?
                A co do III ligi: jeżeli wywalenie miernot będzie gratyfikacją za spadek do III
                ligi, to jestem za. Pod wodzą Stępnia, Matusiaka i Dawidowskiego ŁKS NIGDY nie
                awansowałby do I ligi. Dlatego też lepiej spaść do III niż dalej w tym bagnie
                pzostawać.
                Serce kibica cierpi, ale rozum podpowiada, że tak jest lepiej.
            • Gość: bartuch Re: To nie gracie z Juve ? IP: 195.117.244.* 28.04.03, 17:08
              Lubie Twoje poczucie humoru, ANO. Nie zdajesz sobie sprawy, ze spadek Twojego
              klubu to koniec nadzieji o czymkolwiek na znacznie dluzej. Ale masz prawo
              myslec inaczej.
              PS1. Chetnie powitam Cie, jako prezesa za 7,8 lat, byc moze bedziemy miec
              wtedy czesto ze soba do czynienia, szczegoly na razie przemilcze.
              PS2. W jednym sie zgadzamy. Ja tez zaczalem zyc pewnym klubem w wieku 7,8
              lat. Tyle tylko, ze byl to Widzew. I jestem z tego powodu bardzo dumny.
              Pozdrawiam.
              • Gość: pafcio Re: To nie gracie z Juve ? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.03, 18:47
                Do Ano.
                Piszesz , że trzeba sięgnąć dna aby się odbić.
                Czytałem faceta któremu się wydawało że właśnie się tam znalazł gdy nagle
                usłyszał głośne pukanie dochodzące z dołu.
                Tak więc kto wie gdzie lub co jest tym dnem ?!.
                Przyznasz że po spadku z 1 ligi naszego ŁKS-u wtedy to było dno.
                ŁKS w drugiej lidze ?? , k.... nie chciało się wierzyć , a teraz znowu mi się
                nie chce wierzyć i nie uwierzę aż pojadę do Łowicza na mecz z Pelikanem ( oby
                nie ).
                Uważasz że jeśli spadniemy ( odpukać ) to pozbędziemy się miernot.
                Miejsce miernot zajmą kolejne miernoty.
                Klubem musi rządzić facet co ma w sercu ŁKS a na koncie kupę kasy.
                Liczę na to że znajdzie się taki ktoś trochę wcześniej niż w 2006r i nie
                będziemy zmuszeni grać po różnych piździszewach w piątej lidze.

                Do Bartucha.
                Przyznasz , że już kilka razy się pomyliłeś , z Ceramiką miało być załatwione
                i co ??
                Nie było.
                W tamtym roku też już mieliśmy spaść i co ??.
                Nie spadliśmy.
                Wstrzymaj się z pisaniem....leci z hukiem , ....spadli na pewno....
                Obiecuję Ci , że jeśli okaże się że w przyszłym sezonie ŁKS nie będzie grał w
                drugiej lidze to sam założę o tym wydarzeniu osobny wątek.
                O ewentualnej butelce pamiętam.


    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55
      MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac
      PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego
      klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z
      takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym
      razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos
      walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna
      panienka. Pozdrawiam Cie goraco.
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55
      MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac
      PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego
      klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z
      takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym
      razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos
      walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna
      panienka. Pozdrawiam Cie goraco.
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55
      MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac
      PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego
      klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z
      takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym
      razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos
      walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna
      panienka. Pozdrawiam Cie goraco.
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę MLODY, PAFCIO IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:55
      MLODY - Bardzo rzadko robie bledy, ale zdarza sie, jak widac
      PAFCIU MOJ ULUBIONY - Masz zdecydowanie racje twierdzac, ze spadek Twego
      klubu do III ligi to po prostu tragedia. To nie jest liga godna klubu z
      takimi tradycjami, ale tak bedzie. Kazdy sie myli, ja takze, ale nie tym
      razem. Bylem na kilku meczach LKS w tej rundzie i wyglada to tragicznie. Ktos
      walczac o utrzymanie ma napierdalac, a nie zachowywac sie, jak delikatna
      panienka. Pozdrawiam Cie goraco.
    • Gość: bartuch Re: Widzew wystraszył Wisłę IP: 195.117.244.* 28.04.03, 21:56
      Sorry, Panowie, ta klawiatura zaczyna mnie wkurwiac!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka