Gość: Nagano
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.07.07, 18:10
Przed chwilą leciał reportaż o łódzkim lotnisku. Niestety zacząłem oglądać w
połowie :( Wypowiadał się Mika, że były już zaplanowane 2 połączenia do
Wielkiej Brytanii, ale że rozmowy stanęły w martwym punkcie, mówiono o liczbie
osób lecących do Rzymu (130pax), o zastąpieniu lotów do Shannon przez C0 no i
w końcu o zamkniętych drzwiach siedziby Centralwings. Reportaż powinien
pokazać się dzisiaj w necie.