Dodaj do ulubionych

Sprawa braku połączeń w ŁWD

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 18:10
Przed chwilą leciał reportaż o łódzkim lotnisku. Niestety zacząłem oglądać w
połowie :( Wypowiadał się Mika, że były już zaplanowane 2 połączenia do
Wielkiej Brytanii, ale że rozmowy stanęły w martwym punkcie, mówiono o liczbie
osób lecących do Rzymu (130pax), o zastąpieniu lotów do Shannon przez C0 no i
w końcu o zamkniętych drzwiach siedziby Centralwings. Reportaż powinien
pokazać się dzisiaj w necie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Nagano Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 18:12
      Dodam jeszcze, że powinno cieszyć nagłośnienie sprawy w mediach
      • ww_lodz Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD 06.07.07, 18:17
        Trzeba oglądać 'Rozmowę dnia', o czym będzie, mówili?
        • Gość: cardiacus Rozmowa dnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 18:39
          .. też o CW. Dziennikarz całkiem logicznie poprowadził wywiad, nie dając zbywać
          się głupimi odpowiedziami. Już nic nie wiadomo co z tym wszystkim będzie. Każdy
          mówi co innego, nikt nic nie wie.
          Pozdrawiam
        • kriku Może jutro 06.07.07, 21:39
          Może jutro będzie na tej stronie do obejrzenia dzisiejsze ŁWD i Rozmowa Dnia
          ww6.tvp.pl/6478.dzialy - jak na razie tylko z wczoraj
          • ww_lodz Re: Może jutro 06.07.07, 22:25
            W ŁWD powiedzieli, że DELL negocjował z CW w sprawie połączeń do Shannon.
            Przecież DELL przy pomocy miasta i lotniska zciągnąłby do Łodzi nawet WiizAir'a.
            Przecież to nie jest jakaś nadzwyczajna praca.
    • Gość: kp Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD IP: *.cable.ubr12.edin.blueyonder.co.uk 06.07.07, 18:22
      na toya.net.pl jest tez reportaz jak to lotnisko jest zaskoczone cala sytuacja
      • Gość: Nagano Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 18:42
        W Rozmowie Dnia było zadane kilka ciekawych pytań, ale żadnych konkretnych
        odpowiedzi :/ O dziwo oprócz wyborczej w mediach nie pokazuje się mr. Łaszkiewicz.
        • ww_lodz Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD 06.07.07, 19:12
          Jak mogę obejrzeć materiał z TOYA bo mi nie chce się otworzyć? ;(
          • kriku Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD 07.07.07, 08:38
            W Toyi to samo z jednym małym dodatkiem:
            "Łódzki port cały czas prowadzi rozmowy z innymi przewoźnikami, którzy
            natychmiast zainteresowali się ewentualną obsługą kierunków będących do tej pory
            w gestii CW."
            no comment
            • ww_lodz Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD 07.07.07, 09:12
              A ja mam miliard na koncie.
    • maxxman Re: Sprawa braku połączeń w ŁWD 07.07.07, 21:48
      W sieci jest już stream wczorajszego ŁWD. Wiceprezydent nie zaliczył egzaminu,
      i jestem tym rozczarowany. Dziennikarz 4+, doktorek 3+ (temu ostatniemu
      potrzeba więcej praktyki i bardziej przekonywującego stylu wypowiedzi, a będzie
      5; taki człowiek jest bardzo potrzebny).

      maxxman

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka