Dodaj do ulubionych

Andrzej Grajewski uratował Widzew

IP: *.toya.net.pl 10.07.03, 21:29
Jeśli jeszcze raz przeczytam, że Andrzej Grajewski uratował
Widzew to przestanę kupować Gazetę. To jest już skandal.
"Pieniądze, jakie klub otrzymuje z Canal+ za prawa do
transmisji, wpływają na konto współwłaściciela łódzkiego klubu"
A kto jest autorem takiej umowy? W normalnym klubie pieniądze
trafiają na konto klubu. Jeśli autor tego artykułu nie dostrzega
roli i motywów działania pana A.G. w Widzewie to powinien sobie
dać spokój z dziennikarstwem. Chodziłem na Widzew gdy jeszcze
grał Boniek, chodziłem na II ligę (na mecze przychodziło całkiem
pokaźne grono kibiców), w zeszłym sezonie wykupiłem karnet, ale
teraz obiecałem sobie że na mecz nie pójdę, mimo że będę
przyprowadzał syna który trenuje w Widzewie. Jestem tak
zdesperowany tym co się tutaj dzieje, że wolałbym ogłoszenie
upadłości spółki i spadek do IV ligi.To jedyny sposób na
uwolnienie klubu od Grajewskiego i Pawelca.
Obserwuj wątek
    • Gość: Widzewek Grajek, KOCHAMY CIĘ!!! IP: *.toya.net.pl 10.07.03, 21:42
      Dzięku Panu, panie Andrzeju będziemy mieli nasz Widzewek w
      extraklasie.
      DZIĘKUJEMY!!!
      Kibice Widzewa.
      • Gość: Grajek to Q+as Re: Grajek, KOCHAMY CIĘ!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.03, 00:04
        Pisz dziadzie za siebie ,a nie za kibiców Widzewa ,paniał?
      • Gość: jano.lech.pn Re: Grajek, KOCHAMY CIĘ!!! IP: *.icpnet.pl 13.07.03, 21:21
        Ludzie opanujcie się z tymi hołdami, przecież jeszcze kilka
        miesięcy temu czytałem na forum Widzewa jak wszyscy się
        cieszyli, że to nareszcie i w końcu "stary knur" odchodzi.
    • Gość: jacomir Superdobrodziej.................. IP: *.mpm.net.pl 10.07.03, 22:12
      aż mi się ręce zaciskają jak to czytam.., czyż nie panowie
      Andrzejowie doprowadzili do takiej sytuacji?????! Jak widać co
      najmniej jeden z nich chce jeszcze coś /znów/z tego mieć,
      kosztem naszych nerwów, kosztem naszych rozczarowań i po raz
      kolejny naszych nadziei związanych z UKOCHANYM klubem. Widzew
      jako "sztuka" w I ligowej tabeli, chłopiec do bicia z marnym
      trenerem i składem kleconym na kolanie bez ładu i składu.. Już
      dziś widać o co KLUB będzie walczył na wiosnę. Tylko czy Franek
      bedzie chciał po raz kolejny pomóc,gdy Pan Grayevsky zniknie ze
      swoimi piłkarzykami i trenerem??? Życzę Ci szczęścia WIDZEWIE!!
    • Gość: tomek Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 10.07.03, 22:32
      jeszcze takiej głupoty to w życiu nie czytałem: wielki zbawca
      Widzewa pan Grajewski i jego cudowni zawodnicy, którzy nie
      powinni nawet w III lidze grać(kibice Widzewa wiedza o których
      grajkow grajka mi chodzi),no i trener figurant, ktory bedzie
      wystawial do skladu "wlasciwych" zawodnikow...na zakonczenie
      tylko nie wiem czy Panowie Redaktorzy pamietaja, kto jeszcze
      miesiac temu chial zlozyc wniosek o upadlosc klubu, kto pozycza
      swojej wlasnej firmie pieniadze na procent itd...oczywiscie pan
      A.G.
    • Gość: michal Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 10.07.03, 22:48
      W zupełności się zgadzam. Jak można pisać takie tendencyjne
      kawałki? Może mamy postawić p. Grajewskiemu pomnik albo nazwać
      stadion jego imieniem? Dobrze wiadomo, że powoduje nim tylko
      interes - zgodził się na coś znaczy będzie miał z tego
      pieniądze. Ja również chyba wolałbym degradację i start od nowa
      bez "prezesików" niż to, co jest teraz. Tak jak powiedział
      Smuda - przyjedzie ciężarówka pseudo-zawodników ze stajni
      Grajewskiego...
      • Gość: jasiu Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 10.07.03, 23:43
        Gość portalu: michal napisał(a):

        > W zupełności się zgadzam. Jak można pisać takie tendencyjne
        > kawałki? Może mamy postawić p. Grajewskiemu pomnik albo nazwać
        > stadion jego imieniem? Dobrze wiadomo, że powoduje nim tylko
        > interes - zgodził się na coś znaczy będzie miał z tego
        > pieniądze. Ja również chyba wolałbym degradację i start od
        nowa
        > bez "prezesików" niż to, co jest teraz. Tak jak powiedział
        > Smuda - przyjedzie ciężarówka pseudo-zawodników ze stajni
        > Grajewskiego...
        Hear,hear..........!
        • Gość: Bartek Ż. Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew ????? BZDURA !!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.03, 01:00
          WIDZEWIACY !!!!!
          Ja już mam serdecznie dość takiego mydlenia oczu kibicom i
          wykorzystywania naszego zasłużonego klubu do nabijania
          nieuczciwie własnej kiesy. Czy nie ma wśród nas żadnego
          człowieka znającego się troszkę na prawie ???? można by wtedy
          zrobić stowazyszenie, do którego moglibysmy wplacić pieniązki i
          z tej kasy zrobic pożądną drużynę, którą na początek
          skompletowałby Franek Smuda ... napewno znajdzie sie w Polsce
          100.000 kibiców Widzewa którzy byli by w stanie wpłacic 50 zł na
          konto Stowarzyszenia, a to by nam dało budżet w wysokości
          5.000.000 zł ... teraz mam podobno grac budżetem w wysokości
          2.000.000 zł ... ja jestem chętny do organizowania takiego
          przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że będa i inni ... Pozdrawiam
          wszystkich WIDZEWIAKÓW i mam nadzieję, że walka o lige nam sie
          uda po raz kolejny :o) mój mail bartlodz@interia.pl
          • Gość: FANATYK Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew ????? BZDUR IP: *.p.lodz.pl 11.07.03, 13:59
            Absolutnie sie zgadzam i chetnie pomoge ale p. Skrzydlewksi na
            to nie pozwoli podobnie jak w przypadku Czesnego. On chce aby
            pieniadze przechodzily przez RTS czyli jego dobroczynne
            bezinteresowne raczki i znowu jestesmy w punkcie wyjscia. Tylko
            totalna klapa, bankructwo otwiera nam taka mozliwosc jak w
            przypadku Pogoni. Pozdrawiam
    • Gość: Florek Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.122.* 11.07.03, 01:09
      Niestety Jacek ma rację w 100 %.Za Bońka byłem za młody. Ja
      zacząłem od Widzewa Bolesty, Myślińskiego i Chałaśkiewicza i też
      chodziłem w najgorszych tarapatach. Jak spadał i jak grał w II
      lidze. To głupio brzmi, ale kocham ten klub. W przeciweństwie do
      tzw. dobrodziej-sponsorów, którzy się kręcą wokół klubu i
      wyciskają, co mogą. Panowie dziennikarze : ile gruby Andrzej Wam
      płaci,że wciąż się ukazują takie artykuły jak ten? Mam
      uwierzyć,że to zwykła głupota i niezorientowanie? Nie ma w
      historii mojego klubu chyba czarniejszej postaci niż grubas z
      Hanoveru. Oddałbym wiele, gdyby choć raz dotrzymał słowa i na
      dobre odszedł z klubu. Niestety - póki da się wyciągnąć choć
      złotówkę...
      Gdy klub był w tarapatach nawiał jak szczur. Teraz łaskawie
      rezygnuje z pieniążków z Canału + ,kt. by nie było gdyby nie
      determinacja Pawelca i Smudy już przegnanych z klubu(jakie są
      pieniądze w II lidze z Canalu,gdzie dryfował Widzew - panie
      dziennikarzu?). Czy te pieniądze nie należą się klubowi, a
      dopiero w przypadku zysku klubu - nie powinni się obławiać
      akcjonariusze z dywidendy? Jak to jest,że współwłaściciel klubu
      pożycza mu pieniążki na 30 %? Czy nie jest jego obowiązkiem
      inwestowanie w klub? Jak to jest,że za Grajka -trenerzy muszą
      być zawsze dyspozycyjni? Nemec? Kretek? Czy kto inny by się
      zgodził na grę krzywonogich piłkarzy,kt. karty zawodnicze ma
      Grajek?A dobrzy zawodnicy - "nie-Grajkowi" są szykanowani?Jak to
      jest,że na zakup i pensje piłkarzy,którzy nic nie grają - wydaje
      sie zawsze klub, a jak któryś się sprawdzi- to pieniążki łyka
      Grajek? Dlaczego skoro Grajek w koło się żali ile to go ten klub
      kosztuje i że potrzebna jest polityka zaciskania pasa -
      odstrasza on wszystkich potencjalnych sponsorów - którzy byli by
      gotowi zdjąć z jego ramion ten ciężar finansowania i zarządzania
      klubu?
      Może, któryś z panów dziennikarzy,by się spróbował kiedyś tego
      dowiedzieć... ? Za trudne?
      "Grajek ratuje Widzew" - wszystko we mnie się burzy... Ile razy
      to czytałem... A za rok się okaże,że znów skład
      słabszy,dokumentnie wyprzedany,znów śladu pieniędzy z TV,reklam
      i biletów,a długi się powiększyły o kolejne 6-8 mln. w tym
      najwięcej wobec Grajka - kt. znów będzie dawał się prosić o
      prolongatę spłat...
      Od kilku lat kibice Widzewa są ciągle oszukiwani. Musimy się
      utrzymać,a potem zaczynamy budowę dobrej drużyny na zdrowych
      zasadach. Ostatnie sezony śnieg,deszcz,skwar - ździerałem gardło
      na stadionie,by pomóc się utrzymać, ale znów zostałem zrobiony w
      jajo. O ten jeden raz za dużo. Mam dość. Nie zamierzam
      przekroczyć bramy tego stadionu, choćby Grajek rozdawał za to
      Rolexy. Widzew "ratowany" przez Grajewskiego to nie jest już
      dłużej mój Widzew.Jeszcze 2-3 takie ratunki i klub i tak skończy
      w IV lidze. Więc może lepiej teraz - jeśli taka jest cena tego,
      aby wokół klubu znów zaczeli się kręcić działacze-ideowcy, a Ci
      dotychczasowi dali sobie spokój.
      • Gość: Florek Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.64.* 11.07.03, 01:25
        Jeszcze jedno pytanie do "mądrych" dziennikarzy? Jeśli w Widzewie jest
        tak,źle ,że Grajek go ratuje w pocie czoła - to czemu się odwołuje obóz w
        Straszęcinie chociaż będzie to i tak kosztowało 20 tys. złotych i jedzie się na
        dużo droższy obóz do Niemiec? Czy nie jest tak, że znów dług klubu urośnie, a
        pewien gruby dobrodziej zarobi przez swoje układy z niemieckimi właścicielami
        ośrodka? Oczywiście nikt z "Gazetki" nie raczy odpowiedzieć na to wszystko,a za
        tydzień będziecie z przekonaniem głosić kolejne mądrości "na każdy temat".
      • Gość: pinio Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 11.07.03, 14:21
        jak komus nie podoba sie chodzic na widzew to niech nie chodzi,
        prawdziwi kibice ida zawsze, a nie tylko na mecze:legia ,lech i
        cos tam jeszce,kibice są od dopingu a nie od polityki bo nie są
        w stnaie w tym celu nic tak naprawde zrobić, W Anglii , kibole
        nie gadaja takich głupstw ze ;ich noga nie powstanie na
        stadionie", i tym polscy kibice róznie zie od innych
    • Gość: wodamis Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.clients.sacg.washington.edu 11.07.03, 05:08
      derdzik i jar nie chrzance glupot, bo ludzie jeszcze w to
      uwierza, gruby poraz pierwszy nie wychapie calej kasy z Widzewa,
      ale nazywac to ratowaniem klubu to chyba cos wam sie zlasowalo,
      moze gruby was przygniotl
    • Gość: Kibic Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.pai.net.pl 11.07.03, 07:27
      Pan Grajewski uratował Widzew? Nie! Pan Grajewski uratował
      własną kieszeń! Przecież gdy Widzew nie dostanie licencji,
      ogłosi upadłość z powodu długów i spadnie do IV ligi, to w
      nadchodzącym sezonie wpływy z Canal+ wyniosą 0 zł (słownie:
      zero złotych). A kto otrzyma (lub nie) te pieniądze...?
      Wniosek: Pan Grajewski ratuje swoje interesy - nie Widzew!!!
      • Gość: kibic Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 15.07.03, 02:01
        Gość portalu: Kibic napisał(a):

        > Pan Grajewski uratował Widzew? Nie! Pan Grajewski uratował
        > własną kieszeń! Przecież gdy Widzew nie dostanie licencji,
        > ogłosi upadłość z powodu długów i spadnie do IV ligi, to w
        > nadchodzącym sezonie wpływy z Canal+ wyniosą 0 zł (słownie:
        > zero złotych). A kto otrzyma (lub nie) te pieniądze...?
        > Wniosek: Pan Grajewski ratuje swoje interesy - nie Widzew!!!
        brawo ?????????????????
    • Gość: prawdziwy kibic Ej ty "widzewek"! mów za siebie pajacu! IP: *.wshe.lodz.pl 11.07.03, 08:12
      Dobrodziej z hanoveru sie znalazł, prawdziwi kibice nie zmienia
      o nim zdania- to zwykły kanciarz,z którym Widzew jedynie utonie-
      zobaczysz za jakis czas jak pan "G" wykołuje naszą druzyne na
      dobre...a pomysł z Kretkiem (z całym szacunkiem) to jakis absurd!
      • Gość: Shepherd Re: Ej ty 'widzewek'! mów za siebie pajacu! IP: *.paa.gov.pl 11.07.03, 09:01
        Jak można pisać o uratowaniu "Widzewa" w chwili, gdy wyrzuca się z klubu Franka
        Smudę i zatrudnia jakiegoś Kretka (zresztą marnego bramkarza, a o tym, że jest
        trenerem chyba nikt w Polsce nie słyszał), równocześnie sprowadzając do klubu
        piłkarzy, którzy nic nie umieją i ze względu na swój wiek niczego się już nigdy
        nie nauczą???!!!
    • Gość: don pedro Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.07.03, 08:40
      dziennikarze ktorzy podpisali sie pod tym artykulem chyba nie
      beda w stanie spojrzec sobie w twarz , oczekujemy sprostowania!!
      • Gość: staniviou Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.bremultibank.com.pl 11.07.03, 09:43
        Proponuje jakas ogolno-widzewska akcje protestacyjna. Niech te pasibrzuchy
        zobacza, ze prawdziwy Widzew to przedze wszystkim my, kibice, ktorzy ten klub
        kochaja a nie jacys "biznesmeni" czy dziennikarze, ktorzy co tydzien zmieniaja
        swoje zdanie.
        • Gość: kibic Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 15.07.03, 02:05
          Gość portalu: staniviou napisał(a):

          > Proponuje jakas ogolno-widzewska akcje protestacyjna. Niech te pasibrzuchy
          > zobacza, ze prawdziwy Widzew to przedze wszystkim my, kibice, ktorzy ten klub
          > kochaja a nie jacys "biznesmeni" czy dziennikarze, ktorzy co tydzien
          zmieniaja
          > swoje zdanie.
          oni za to bierą pinjądze
    • Gość: Jerry poniedzialek -Grajewski ratuje klub, wtorek - Grajewsk IP: 62.229.8.* 11.07.03, 09:47
      ...rezygnuje, sroda - Grajewski jednak ratuje Widzew, czwartek -
      Grajewski poklocil sie z Pawelcem i odchodzi, piatek przeprosili
      sie wraca Grajewski, sobota i niedziela - Grajewski w Niemczech
      nic sie nie dzieje, poniedzialek .............
      • Gość: plotka Re: poniedzialek -Grajewski ratuje klub, wtorek - IP: *.toya.net.pl 15.07.03, 02:07
        Gość portalu: Jerry napisał(a):

        > ...rezygnuje, sroda - Grajewski jednak ratuje Widzew, czwartek -
        > Grajewski poklocil sie z Pawelcem i odchodzi, piatek przeprosili
        > sie wraca Grajewski, sobota i niedziela - Grajewski w Niemczech
        > nic sie nie dzieje, poniedzialek .............
        grajek widzew chowa
    • Gość: daniel zaborowski Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 11.07.03, 09:55
      Popieram w całości! Może po spadku do IV ligi
      panowie "dobroczyńcy" odczepili by się wreszcie od Widzewa i
      klubem mogliby się zająć profesjonalni menedżerowie na zdrowych
      zasadach. W przeciwnym przypadku Widzew będzie wciąż błąkał się
      w strefie spadkowej, będąc przechowalnią i bazą promocyjną dla
      wynalazków Grajewskiego - przed dalszą odsprzedażą. Apeluję do
      wszystkich kibiców: pokażmy, że na to się dalej nie godzimy!!!
      Nie chodźmy na mecze, bo to nie jest już nasz Widzew. Pamiętacie
      z czego kiedyś słynął nasz klub? A kto dziś w Polsce
      pamięta "widzewski charakter"? Teraz Widzew to synonim totalnego
      bajzlu, kombinatorstwa i pośmiewisko całej piłkarskiej Polski.
      Widzew do dziś jest znacznie bardziej znany za granicą niż
      jakikolwiek inny klub polski. Jednak niedługo to wszystko
      zostanie zaprzepaszczone. Sława sprzed lat nie trwa wiecznie!!!
    • Gość: Arniak Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.03, 09:58
      A moze ktoś mi powie, dlaczego pieniądze z Canal+ które powinny
      trafiać na konto spółki piłkarskiej trafiają na konto jednego z
      jej właścicieli???
      W tej sytuacji to faktycznie wielka dobroczynność - oddać
      pieniadze, które i tak nam się należą. To tak jakby złodziej
      ukradł nam portfel, a potem go oddał, bo stwiedził, zę dobrze z
      oczu nam patrzy.
      Pana Wielce Szanownego, Słońce Karpat, Najwiekszy Mózg Na Zachód
      Od Renu Grajewskiego trzeba całować po stopach - łaskawca:[
    • Gość: ZIBI A NA JAKI PROCENT TYM RAZEM GRAJEK "PODAROWAŁ".. IP: 212.160.252.* 11.07.03, 10:04
      PIENIĄDZE WIDZEWOWI ???
    • Gość: Holland Prośba do PZPN IP: *.wshe.lodz.pl 11.07.03, 11:47
      Jako kibic widzewa, BŁAGAM, BŁAGAM na kolanach niech w końcu
      PZPN i Wydział ds. LK stanie na wysokości zadania i nie udzieli
      licencji widzewowi. Tylko to gwarantuje uratowanie tegO klubu i
      wyrwaniwe wszystkich chwastów (różanych badylaży, sfilcowanych
      biznesmenów z niemiec, sekretarzy KC PZPR itp.). Jeśli WIDZEW
      spadnie z I ligi uciekną Oni jak szczury z okrętu i będzie można
      narescie budować nowy, solidny klub na zdrowych europejskich
      zasadach.
      Należy spóścic na ten Klub bombę i wypalić te buraczane chwast
      do gołej ziemi i zacząc od nowa.
    • Gość: kibic Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 11.07.03, 13:15
      komu dał łapuwke pzpn cy platformie obywatelskiej jak długo tak
      będzie z tymi łapuwkami
    • Gość: ŁAPUWA Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.toya.net.pl 11.07.03, 13:26
      GRAJEK KOMU DAŁEŚ ŁAPUEE ZA LICENCJE ILE PZPN DOSTAŁ
      • Gość: jerzy grajek IP: *.toya.net.pl 11.07.03, 13:49
        Gość portalu: ŁAPUWA napisał(a):

        > GRAJEK KOMU DAŁEŚ ŁAPUEE ZA LICENCJE ILE PZPN DOSTAŁ
        • Gość: kibic Re: grajek IP: *.toya.net.pl 11.07.03, 13:54
          ty doprowadziś do tego ze nie długo na widzew wjadom buldożery i
          zaorają stadjno i tyle stego będzie bo zdługu nie wyjdzi kiedy
          twoje rzdy będa.twoje rządy są takie jak sld
          • Gość: kibic Re: grajek IP: *.toya.net.pl 11.07.03, 14:20
            Grajek werz łapy od widzewa lepiej będzia jak widzew bedzie w
            ivlide niz stobą w l lidze
            grajek nie doprowadzaj kibiców do rospaczy i spadaj do niemiec
            tam gdie poznali sie na tobie podajcie sobie ręce razem z
            ptakiem .zrupcie to co ptak zrobił z Ł.K.S PTAKOWI BYŁO MAŁO CO
            ZROBIŁ Ł.K.S,TERAZ ROZWALIŁ PIOTKOWIE RAZEM Z PTAKIEM ZROBICIE
            Z WIDZEWEM.
    • Gość: realista Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: 217.11.133.* 11.07.03, 14:09
      panowie wszyscy piszecie ze lepiej spuscic do IV ligi niz meczys sie z tymi
      zlodziejami w pierwszej, zastanowcie sie co wy piszecie, moze i oni sa
      zlodziejeami ale tylko klub w pierwszej lidze ma szanse na jakas kase z IV ligi
      nie mapowrotu, zeby teraz wskoczyc z drugiej trzeba juz ladowac w zespol spora
      kase, najlepszym rozwiazaniem jest stowarzyszenie i zmuszenie grubasow do
      sprzedazy klubu !!!!!!
    • Gość: pinio Re: Andrzej Grajewski uratował Widzew IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 11.07.03, 14:22
      nikt Ci nie każe chodzić na mecze, jak się nie podoba to idz do
      dyskoteki kina albo pubu!!
    • Gość: adsz73 dwóch skinów uratowało staruszkę - IP: *.crowley.pl 17.07.03, 10:58
      przestali ją kopać -
      tak samo A.Grajewski uratował Widzew...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka