knoz 26.09.07, 09:37 Czemu skasowano mój wątek o PiS i Pani Sobeckiej!!?? pozdrawiam mało serdecznie z Torunia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: Liberałowie z PO kasują wątki! 26.09.07, 09:41 Tu jest: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=674&w=69582870 Nie miaucz. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Liberałowie z PO kasują wątki! 26.09.07, 09:48 Też jesteś za wycinaniem wątków z forum głównego? Odpowiedz Link Zgłoś
cassani zaparz sobie melisę 26.09.07, 09:45 i nie wychodź z domu bo cie liberałowie pobiją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rezystor Tacy z nich liberałowie jak z koziej dupy trąbka IP: 195.175.37.* 26.09.07, 09:46 Za becikowym kto głosował? KRUSu też już nie chcą likwidować. Partia POlitycznych kastratów, a nie liberałowie. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Liberałowie z PO kasują wątki! 26.09.07, 09:47 To bardziej LiDowcy. Tu już się raczej o polityce nie pogada. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Liberałowie z PO kasują wątki! 26.09.07, 09:54 A cóż im zostało,tylko kasować wątki,skoro do rządzenia się nie nadają:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rezystor PO to nędzna kopia tego, co mówi LiD IP: 195.175.37.* 26.09.07, 10:10 w pełni zgadzam się z panem Marszałkiem wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4521702.html Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty więc może powinieneś się podpisywać: rezonator?/:) 26.09.07, 10:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mark POLiD istnieje od dwóch lat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 10:27 więc Kaczyński ma rację że nie chce gadać z kundelkiem Tuskiem którego na smyczy trzyma Kwaśniewski. Lepiej walczyć z rycerzem, a nie z giermkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: POLiD istnieje od dwóch lat 26.09.07, 10:31 Ja tam czekam na debate Tusk - szef pomocnika czyli Rydzyk. Moze ewentualnie Niesiolowski- Kobylanski, moze byc przez telebim. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta [...] 26.09.07, 10:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Aha 26.09.07, 14:33 No to mamy materiał na pozew sądowy w trybie wyborczym. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Aha 26.09.07, 14:46 Zamek, to Ty teraz robisz "w temacie" PO?! Bo, że znów straszysz sądem, to nie nowina, ale, że w imieniu tej formacji? Cóż to takiego zaszło ciekawego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Aha IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 15:29 Jakbyc ci byle prymityw Jarcia "gownem" nazwal to tez bys perrorowal. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 15:35 Gość portalu: nett1980 napisał(a): > Jakbyc ci byle prymityw Jarcia "gownem" nazwal to tez bys perrorowal. Dziecko,ja nawet twoich postów nie kasuje,ani nie donoszę na nie do waszej centrali GW:-))) Zawsze byłem i jestem zwolennikiem prawdy i wolności słowa,niestety niektórzy POpaprańcy muszę się jeszcze wiele uczyć,zwłaszcza tolerancji na czyjeś poglądy,które są niezgodne z linią programową GW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Aha IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 15:54 Wiesz trzeba umiec odrozniac gloszenie pogladow od puszczania bakow w towarzystwie , tak wg ciebie w TWA. Twoj wymyslony uklad. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 16:00 Gość portalu: nett1980 napisał(a): > Wiesz trzeba umiec odrozniac gloszenie pogladow od puszczania bakow > w towarzystwie , tak wg ciebie w TWA. Twoj wymyslony uklad. > Amen. Puszczanie bąków to zdrowy objaw dla organizmu,natomiast twoje pisanie świadczy tylko o skręcie i zatorze nie tylko przewodu POkarmowego,ba......bym POwiedział że to niedotlenienie,widocznie spacer ci nie POmógł:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Aha IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 18:08 Zaprawde on tyle wie ile zje... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 18:25 nakole napisał: > ...a bąki Jego otumanią fale nielogów. Za to twoje otumaniają ciebie,smutne:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Aha 26.09.07, 19:16 ...czy Ty nie rozumiesz, że fala bąków może Ciebie wynieść bardzo wysoko? Nie lekceważ bąków. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 19:20 nakole napisał: > ...czy Ty nie rozumiesz, że fala bąków może Ciebie wynieść bardzo > wysoko? Nie lekceważ bąków. (zieeew)POtrafisz coś więcej niż pierdzenie i rozmowy na temat,fal bączków,bąków,zaśmiecania,zasmradzania? Odpowiedz Link Zgłoś
nakole To są rozmowy o Tobie 26.09.07, 19:41 i Twoich niby poglądach politycznych, czyli bąkach, szczęśliwie bez drażnienia nimi sobie powonienia, polityczny esteto ;P Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: To są rozmowy o Tobie 26.09.07, 19:52 nakole napisał: > i Twoich niby poglądach politycznych, Aaa,to dziękuje są ukształtowane:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: To są rozmowy o Tobie 26.09.07, 20:05 A, proszę, chociaż ich kształtu nie chcę dotykać... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: To są rozmowy o Tobie 26.09.07, 20:09 nakole napisał: > A, proszę, chociaż ich kształtu nie chcę dotykać... Zauważyłem że wszystko co polskie,wywołuje u ciebie wstręt i mdłości,to typowe dla euroentuzjasty:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: To są rozmowy o Tobie 26.09.07, 20:17 ...to tylko Twoje ultranacjonalistyczne wrażenie. Nie darmo sfotografowałes pawia. Mylisz się bardzo, ale coż, skoro tak uważasz, to proszę bardzo. :-\ ps. zajrzyj na FBrzeziny. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 18:24 Gość portalu: nett1980 napisał(a): > Zaprawde on tyle wie ile zje... Zaprawdę godna odpowiedź na miarę wykształciucha:-))) Co za dno to PO,a niby tacy mądrzy i inteligentni POpierają ten chłam (rotfl) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Aha 26.09.07, 16:01 Jesteś tego pewna? Że straszyłbym czymkolwiek? Może tylko bym gościa trochę zjechał, ale sądowe pieniactwo to nie moja bajka. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Aha 26.09.07, 16:13 A przeciez to niejakiego Huberta z lzenie glowy panstwa ciagano po sadach, a Zamek raczej nie bedzie sie znizal i tracil czasu na sadzenie sie z orlem Brzezin. Oj, ale widze, ze to od longety (ktory twierdzi, ze puszczanie bakow w towarzystwie to objaw zdrowia) wziales te maniere akcentowania PO, chyba, ze to on od Mistrza swego sciaga. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Aha 26.09.07, 16:19 O ile wiem, to sam prezydent nie miał nic wspólnego z tym ciąganiem "biednego" Huberta. I nawet tak myślę, że ci gorliwi policjanci to coś jakby z rozmysłem zrobili z tego Hubertowego bluzgania aferę... Co do Pe_Owego liternictwa, to mam wrażenie, że to ani Longeta nie jest pionierem w tj dziedzinie, ani ja się do pierwszeństwa nie przyznaję. Zresztą ono istnieje już dłuższy czas i kto by tam takie duperele pamiętał. A imć Zamek nie pierwszy raz wyskoczył na forum z sądem. Może to jego konik? Kto to tam wie... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Aha 26.09.07, 16:39 nett1980 napisała:(ktory twierdzi, ze puszczanie bakow > w towarzystwie to objaw zdrowia) Zwłaszcza u twoich ulubionych Niemców:-))) POza tym moje bączki są niczym w POrównaniu z twoimi fekaliami forumowymi:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Odezwała się PiSowska tolerancja jakby to Big IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 17:05 Eee jak widze, z duzo energii dotychczas poswiecilam na "dysputy" z fekalnokojarzacym imc longeta. Nie ma co dawac sie sciagacdo poziomu rynszotoku.Czlowiek uczy sie na swoich bledach, a inni ostrzegali. Jakos dziwnie brak ostatnio Marianczyka1. Chory? Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius No własnie 26.09.07, 17:09 Daj sobie spokój, koleś sam przyschnie jak strup. Nie zrywaj go. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Taa...k nett,słuchaj swojego bosa z TWA 26.09.07, 17:36 yavorius 26.09.07, Daj sobie spokój, ----------------------------------------------------------------- Gość portalu: nett1980 napisał(a): > Eee jak widze, z duzo energii dotychczas poswiecilam na "dysputy" z > fekalnokojarzacym imc longeta Gdzie mi do ciebie hehehe,plamisz na tym forum od POczątku:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoggi Jak nie będzie słuchać to na piwo nie zabiorą! IP: 212.241.168.* 26.09.07, 18:04 hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 A ty dwa razy bardziej, jak w przedszkolu hehehe IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 18:07 "Gdzie mi do ciebie hehehe,plamisz na tym forum od POczątku:-)))" Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: A ty dwa razy bardziej, jak w przedszkolu heh 26.09.07, 20:20 ...w miarę dojrzewania plamienie będzie coraz bardziej obfite. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: A ty dwa razy bardziej, jak w przedszkolu heh 26.09.07, 20:45 Ciekawe kto sie pierwszy wykrwawi?A mozna jeszcze postep geometryczny dolaczyc.Uff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoggi jedni dojrzewają, a ty już dawno przekwitłeś IP: 212.241.168.* 26.09.07, 21:05 dlatego jesteś taki zgorzkniały, upierdliwy i wiecznie nadęty. Odpowiedz Link Zgłoś
nakole O ! 26.09.07, 21:27 ...nie osądzaj innych wg siebie. Mam zawór bezpieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: O ! 26.09.07, 21:42 No prosze longeta ma fana, obronce i oredownika. Nie martw sie, wczoraj sie mnie czepial. W sumie ciesze sie, ze on juz nie jest takim samotnym Sancho Pansa, bo jednak na Don Kichota nawet Big sie nie nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: O ! 26.09.07, 21:58 ...ach, jesli yoggi dostrzega w longim radość życia, to ja im życzę dużo szczęścia w tym miłościsku. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: O ! 26.09.07, 22:01 nakole napisał: > ...ach, jesli yoggi dostrzega w longim radość życia, to ja im życzę > dużo szczęścia w tym miłościsku. Hymm,głodnemu chleb na myśli,każdy normalny człowiek nie przyjmie takiego życzenia,także pieprz się sam;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Ty już nawet tego nie możesz... 26.09.07, 22:08 ...biedaku. Tylko to ci pozostało: bi.gazeta.pl/ludzie/8/168/z61168N.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ty już nawet tego nie możesz... 26.09.07, 22:23 Czujesz tak mala nutke frustracji w jego odgryzaniu sie? Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Ty już nawet tego nie możesz... 26.09.07, 22:44 nakole napisał: > ...biedaku. Tylko to ci pozostało: > bi.gazeta.pl/ludzie/8/168/z61168N.jpg Czasami lubię: pl.youtube.com/watch?v=3fPBg9-4alk&mode=related&search= Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoggi Re: O ! IP: 212.241.168.* 26.09.07, 22:14 longeta napisał: > także pieprz się sam;-) sam nie da rady, a z kimś tym bardziej - mięciutki...:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Longi Re: O ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 22:30 A jakby nett1980 zrobiła mu swoje sławne masowanie prostaty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoggi Re: O ! IP: 212.241.168.* 26.09.07, 22:19 hehehe ale żeś koleś błysnął. nie ja się mizdrzę do każdego na forum, więc jak chcesz znaleźć szukającego miłostek to radzę najpierw spojrzeć w lustro. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: O ! 26.09.07, 22:22 Daj sie poniesc tej milosci i nie grymas.Niech longi chociaz twym Fazim sie stanie, jak nie chcesz go na kochanka. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Aha 26.09.07, 16:28 big_news napisał: > Zamek, to Ty teraz robisz "w temacie" PO? Skądże, ja - zgodnie z zamiłowaniem - robię w praworządności. A w prawie prasowym to przez parę najbliższych dni robię jeszcze zawodowo. Serdeczności :) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Aha 26.09.07, 16:40 No to muszę się pilnować. Przynajmniej jeszcze przez parę dni. Chociaż i później powinienem na wszelki wypadek dość ostrożnie się wyrażać;) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donald Kiedy doniesienie o popełnieniu przestępstwa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:53 :-D Odpowiedz Link Zgłoś
breblebrox I dopiero teraz o tym mówisz?!? 26.09.07, 10:47 Cholera! I jeszcze pewnie koalicja PiS-Samoobrona-LPR to ściema, Kaczyński tych panów nigdy nie widział na własne oczy. To wszystko to była prowokacja mająca na celu rozbicie Układu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pająk Re: Liberałowie z PO kasują wątki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 10:40 To nie pierwszy i nie ostatni wątek, który na tym forum skasowano. Niestety ta gazeta i forum zeszły na psy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3grosze Re: Liberałowie z PO kasują wątki! IP: *.toya.net.pl 26.09.07, 10:48 Wez sie w garsc, nie badz gapa i zajrzyj na Kto nami rzadzi. Deficyt na czytanie ze zrozumieniem? Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Liberałowie z PO kasują wątki! 26.09.07, 11:49 To juz nawet nie liberalowie. Toz to regularna oligarchia! Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Jacy liberałowie? O czym ty piszesz? IP: *.zsi.pwr.wroc.pl 26.09.07, 12:08 Tusk i spółka pod przykrywką różnych partii(KLD, UW, AWS) czynnie uczestniczyli w rządzeniu naszym krajem przez prawie 16lat i nie przypominam sobie żeby cokolwiek liberalnego wdrożyli w życie. Te wszystkie gadki o liberałach i "młodych wykształconych" to najzwyklejsza socjotechnika mająca otumanić ciemny lud który zamierza na nich głosować - głosując na PO, jesteś z urzędu mądry i inteligentny:D Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Jacy liberałowie? O czym ty piszesz? 26.09.07, 12:13 Tak, tak. I ta sama socjotechnika otumania ciemny lud niemajacy glosowac na PO - nie glosujesz, nie jestes, fuj fuj tfu, liberalem. Dzierżżż!!! ps. zapomnialbym - :D Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Jacy liberałowie? O czym ty piszesz? 26.09.07, 15:04 Gość portalu: gość napisał(a): głosując na PO, jesteś z urzędu mądry i > inteligentny:D Na dodatek ściekły,skoro tak szybko kasują POsty który opisują rzeczywistość i kondycję intelektualną Tuska:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Ooooooo 26.09.07, 16:32 Tusk rządził krajem? A przypomnij mi, kiedy i na jakim stanowisku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Ooooooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:27 Pewnie pociągał za sznurki z drugiego szeregu ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kabaret Partyjni fachowcy z Platformy i PSL-u IP: 151.204.42.* 26.09.07, 17:17 miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4454400.html Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Partyjni fachowcy z Platformy i PSL-u 26.09.07, 17:38 Przecież to złodzieje,na dodatek sprzedali prawie cały kraj za free,także nic mnie nie zdziwi u tych nieudaczników gospodarczych z PO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kabaret Działacz PO: Rozwodnikom wyrastają prostytutki IP: 151.204.42.* 26.09.07, 18:32 miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3951052.html Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Działacz PO: Rozwodnikom wyrastają prostytutk 26.09.07, 18:39 PO może sobie z Ojcem Dyrektorem łapkę POdać,taka to głupia partia,tylko dla wykształciuchów i inteligentów inaczej,jak wygrają(w co wątpię)to będzie lepsze kino niż za Romana i Leppera razem wziętych:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kabaret Moralność według Platformy Obywatelskiej IP: 151.204.42.* 26.09.07, 18:59 miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3718453.html Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Moralność według Platformy Obywatelskiej 26.09.07, 19:15 Niestety takiego dziadostwa,jakie reprezentuje PO jest więcej w kraju,ba..........każdy to znajdzie na swoim podwórku. Pędzące świnie do koryta nie mają zasad, POprostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Ojej jaki piękny wątek polityczny :) nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:25 Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Ojej jaki piękny wątek polityczny :) nt 26.09.07, 19:26 śmierdząca sprawa jak polityka;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Ojej jaki piękny wątek polityczny :) nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:30 A ja bawię się jak nigdy dotąd :) Dziś czytałam podwójny wywiad Rokitów. Bardzo pouczający :))) Jesce tylko Kwaśniewskiej i Wałęsowej w tym cyrku brakuje :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miau Podobno DODA ma startować z list PO - wiecie coś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.07, 09:41 o tym? Mąż DODY, Radek Majdan jest radnym Platformy w Szczecinie więc coś chyba jest na rzeczy. wiadomosci.gazeta.pl/wybory2006/1,75946,3735468.html Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Podobno DODA ma startować z list PO - wiecie 27.09.07, 09:45 Tak, kot Kaczyńskiego też ma startować, bo Kaczyński jest na liście w Warszawie <jeb> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miau Re: Podobno DODA ma startować z list PO - wiecie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.07, 09:55 Kto ją tam wie? Podobnie jak lider partii, również pała miłością do Niemców tnij.org/acic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kabaret Ciekawe ilu mamy w Polsce zauroczonych lekarzy? :D IP: 151.204.42.* 17.10.07, 13:51 Fatalne zauroczenie CBA? B. posłanka PO Beata Sawicka żaliła się swoim kolegom, że podający się za biznesmena funkcjonariusz CBA, który sprowokował ją do wzięcia łapówki, "zawrócił jej w głowie". wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4584775.html Odpowiedz Link Zgłoś