szprota sama się czasem zastanawiam :) 07.10.07, 18:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4279584&a=10662506 Ale po mojemu to, co cytuję jest bardzo Maginiakowate. Odpowiedz Link Zgłoś
kpiarz Re: Kim jest Maginiak? 07.10.07, 20:55 Nie mam zielonego pojęcia, ale słyszałem, że bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedz Link Zgłoś
lea Re: Maginiak to 08.10.07, 12:12 cassani napisał: > Zygmunt! Wypraszam sobie. Zygmunt to JA Odpowiedz Link Zgłoś