Gość: Tylko Widzew RTS.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 18:45 .. tak było, będzie i jest Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łodzianin Widzew Łódż: Władcy Miasta Włókniarzy! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:05 Łodzianie trzymają kciuki za WIDZEWEK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Re: Widzew Łódż: Władcy Miasta Włókniarzy! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:06 Łodzianie trzymają kciuki za WIDZEWEK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:14 brawo!!!!z niecierpliwoscia czekam na mecz z KORONA.oby tak samo bylo w lidze:))) bezdomni czekamy na wasze zenujace docinki co do daty,licencji itd itp. a i xxlbezdomny190costam i na twoje zenujace topiki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:15 Huurrra !!! A co zjedli na kolację ?? Niesamowita wiadomość ! To prawie jak Barcelona...... Czekamy na informację o korupcyjnej propozycji widzewa dla PZPN !!!! P.S.To w Tunezji tez handlują ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:22 Czekamy na informację o korupcyjnej propozycji widzewa dla PZPN ! > !!! P.S.To w Tunezji tez handlują ? nazywajmy rzeczy po imieniu - to jest UGODA. Korupcyjne propozycje składają najcześciej działacze ŁKS, którzy nie chcą płacić długów albo chcą przymnkięcia oka na wymogi licencyjne w zamian za pomoc w tym i tamtym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:43 Ty idioto.to jest ewidentna korupcja,zapłacimy za coś !!Za wycofanie wniosku z SN.Uzależniamy zapłate od pewnych posunięc PZPN.A pie...lenie o dobrowolnym poddaniu sie karze to następny hicior !! Poddamy się karze ale nie degradacji.....12 zarzutów...malo.To czemu się ten klubik nie podda karze?????? Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Antyhandlarzu, chłopcze na posyłki 24.02.09, 21:55 POMYŚL IDIOTO, to nie jest korupcja, jak się chcesz odnieść do korupcji to się odnieś. Tutaj forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=486&w=91838432&a=91842512 I tak gderasz i gderasz gó...arzu choć pewnie piłki na oczy nie widziałeś. W dupie byłeś i gó... widziałeś. Chłopcze, czy Ty kurde nie wiesz że świętem Łodzi są derby?? Nie chcesz ich?? Czyżby tchórzostwo?? Sorry, ale jak gadam z kibicami Łks, tymi starszymi niż ty gó...arzu, to oni by za te mecze sie dali pokroić, tak jak ja. Widzew i łks MUSZĄ być w ekstraklasie i po cichu wam kibicuję byście zostali. DERBY MUSZĄ BYĆ. Bo jak spadniecie to znowu na jakieś 8 lat. Pozdro dla braci po czerwonych końcówkach i tych normalnych którzy na (tfu :D) al. unii łażą :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antygrzybiarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:23 Skoro nie jest to dla ciebie brodowitego lodziarza interesujące to po co komentujesz ten wątek ???!!!Mnie akurat interesuje każdy news jedynego Łódzkiego klubu jakim jest WIDZEW ŁÓDŹ. PS.Ach te wasze kompleksy mniejszości... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:24 MY kupowalismy wy za to nagminnie sprzedawaliscie swoje meczyki,tak wiec morda w kaganiec i do budy na marmurowa bezdomny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hans Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:23 oby tak dalej! forza WIDZEWEK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny do anty IP: 195.117.116.* 24.02.09, 19:25 zawsze lepiej przeczytac o wygranej z trzecim zespolem ligi tunezyjskiej (uczestnik LM) niz o przegranej z wisla plock!!! chyba ze sie myle??? PS. czy ty w ogole zdajesz sobie sprawe ze tymi swoimi ograniczonymi wypowiedziami wystawiasz laurke swoim kolegom??? jestes tak samo chory z tej flustracji zakompleksienia jak wiekszosc kibicow lksu ktorzy tutaj pisza !!! az wymiotowac sie chce jak ty i twoi koledzy wpisujecie sie na temat widzewa imponujesz mi swoja aktywnoscia szkoda tylko na temat widzewa!!! ale coz kolejny raz przekonalem sie ze lks ma bardzo bardzo malo prawdziwych kibicow reszta to ANTY kibice widzewa ktorzy czerpia satyswakcje z porazek widzewa!!!oj mali jestescie mali tacy typowi mali flustraci!!!! widzew zly to cale zlo swiata wszystko kupione zalatwione!!!a w lksie wszystko czyste czysto zdobyte wszystkie mistrzostwa polski jedyny polski klub czysty jak lza!!! a i te cudowne ocalenia w ostatnich kolejkach np z lechem co tego tez nie pamietasz!!! WSPOLCZUJE LKSOWI ZE MA TAK OGRANICZONYCH TEPYCH BEZMOZGICH SFLUSTROWANYCH PSEUDO KIBICOW!!! pozdrawiam prawdziwych kibicow!!!a wy pajace dalej plujcie jadem ulewajcie zolci osmieszajcie sie bo nikt nie traktuje waszych wpisow powaznie piszecie sami dla siebie i podniecacie sie nawet nie wiesz jakty i twoi koledzy jestescie zalosni!!! typowe pajace posmiewisko!!! wmawiajcie sobie te swoje knoty o widzewie i wierzcie sobie w nie!!! i nie mowcie ze jestescie kibicami lksu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Petro (Antygrzyb) Re: do anty IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:37 Ukłony w stronę tej wypowiedzi. Popieram w 100%. Lecz podejrzewam, że ten gościu nawet 18lat nie ma. Znam paru normalnych kibiców Łks-u i mają zupełnie inne podejście niż ten małolat. Dajmy temu spokój przecież dla nas liczy się tylko jedno: WIDZEW ŁÓDŹ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyobiektywny Re: do anty IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:48 Konsultował psychiatra ? P.S. Kibice widzewa sa krysztaliczni......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: do anty IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:57 ty bezmozg daj sobie juz spokoj bo kto jak kto ale wy to juz napewno nie jestescie bez skazy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: do anty IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:27 objaśnij słowo "krysztaliczni" bo w Wikipedii nie znalazłem > Konsultował psychiatra ? P.S. Kibice widzewa sa krysztaliczni......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: do anty IP: 74.9.205.* 24.02.09, 20:24 Tunezja to nie Turcja i w Lidze Mistrzow UEFA swojej druzyny nie maja. A tak poza tym to sie dwiema rakami podpisuje > zawsze lepiej przeczytac o wygranej z trzecim zespolem ligi > tunezyjskiej(uczestnik LM) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heidman-hirshberg Re: do anty IP: *.range86-135.btcentralplus.com 24.02.09, 23:25 Przypomne tylko, ze Widzew jednak gral w LM. Pytanie do tych z tzw jasniejszej strony miasta Lodzi: A gdzie gral wasz lks? Odpowiedz: Nigdzie! A gdzie bedzie gral wasz lks? Bedzie gral tez nigdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 444 Re: do anty IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:21 a dostał sie tam za darmo ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyjude Re: do anty IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:32 Nie! Pewnie zaplacili Broendby. Dunczycy byli potrzebowscy wiec sie podlozyli za pare dunskich koron. W koncu to taki biedny kraik, na poziomie jakiejs tam albanii! Bida, ze az piszczy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <R> Re: do anty IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 12:21 Uczestnik tamtejszej Ligi Mistrzów... W Afryce też jest takie coś ... Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Re: do anty 24.02.09, 21:59 Masz rację, ANTYHANDLARZ , XXL1908, na 5 ich wpisów, 4 dotyczą tematów Widzewa. Frustracja potrafi czasem zabić. Pochylmy się w skupieniu nad pomnikiem rozumu i zapalmy świeczkę przed nagrobkiem głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIDZEW Re: do anty IP: *.elartnet.pl 25.02.09, 13:55 tak na marginesie to pisze sie fRustracja a nie fLustracja!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kefir Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.centertel.pl 24.02.09, 19:36 Antyhandlarz - mniemam że masz świadomość o handlowaniu meczami przez piłkarza ŁKS już bodajże w 1935 roku? Jeśli nie to poczytaj stare, przedwojenne gazety i oświeć się wreszcie. Jesteście zakłamane, farbowane lisy i to już od 99 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyGrzybiarz [...] IP: 91.193.160.* 24.02.09, 20:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: 81.168.185.* 24.02.09, 20:30 do grzybiarzy, ja wiem ze to was boli, ale przyjmijcie ta wiadomosć z honorem: 'tylko WIDZEW liczy się w Łodzi'! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhasndlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:09 z honorem to nie możecie przyjac kary........to o honorze nie piszcie !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 25.02.09, 00:21 > z honorem to nie możecie przyjac kary........to o honorze nie piszcie !!!! napisał chonorowy pejs z al.ch...ni który kupione mistrzostwo na własnych plecach do pzpn'u odniósł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:28 Dno............ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyjude Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:35 No wlasnie! W koncu sie prawidlowo odniosles do swoich glupkowatych komentarzy na tym forum. Chociaz slowo dno jest zbyt delikatne w twoim przypadku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heiman-hirshberg Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:25 Przestan pier...lic o tym waszym honorze! Bazarowe kundle to do was pasuje jak ulal. Wspomnienie roku 1993, 1998 czy 2001 mowi samo za siebie, dajko. Nie mowiac juz o tym jak w latach 80-ych lodzcy komunisci prosili sie Widzewa (w waszym imieniu), zeby odpuscili wam mecz bo grozila wam degradacja. Gratuluje znajomosci! Nie dosc ze zydki to jeszcze komunistyczne scierwo, brawo! Ale co bede tlumaczyl, kundel bedzie zawsze kundlem. Dlatego spier...aj qrwo do budy i zrob to co umiesz najlepiej czyli laske swojemu staremu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyGrzybiarz He, he IP: 91.193.160.* 24.02.09, 20:38 Widzew na 3 tygodnie przed meczem w Łodzi sprzedał 1014 karnetów, a rodowici będzinianie ile ???? 1014 to galera x2 :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: He, he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 20:44 Czy Widzew spotka sprawiedliwa kara degradacji? Czy polskie prawo jest inne dla Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Korony Kielce , Arki Gdynia i wielu innych zdegragowanych za kupowanie meczów drużyn, a inne dla Widzewa Łódź? Czy polską piłką nadal rządzi mafia? Czy w obliczu prawa za te same przestępstwa są równi i równiejsi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS zrozum icku IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:46 ŁKS tak samo jak Widzew kupował mecze - mistrzostwo w 1998, utrzymanie w II lidze w 2001. Tak samo jak w przypadku Widzewa było przedawnienie. Rozumiesz wasserzugu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: zrozum icku IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:40 > ŁKS tak samo jak Widzew kupował mecze - mistrzostwo w 1998, utrzymanie w II > lidze w 2001. Tak samo jak w przypadku Widzewa było przedawnienie. A ja tam widzę różnicę - ŁKS nie spadł więc odniósł korzyść, natomiast Widzew nie awansował więc kasa poszła w błoto - widzę że zgodnie z logiką brodowitych karać należy wyłącznie za kupienie bez odniesienia korzyści, natomiast jeśli odniesie się korzyść to wtedy się jest czystym jak łza i można szkalowaćinnych! Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Re: He, he 24.02.09, 22:12 Gość portalu: kibic napisał(a): > Czy Widzew spotka sprawiedliwa kara degradacji? Czy polskie prawo > jest inne dla Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Korony Kielce , Arki > Gdynia i wielu innych zdegragowanych za kupowanie meczów drużyn Oczywiście, że Widzew jest lepszą drużyną niż te w/w. Historia przemawia za nim i Widzew nie widzi potrzeby udowadniania tego. Tym bardziej niezrozumiałe są twoje roszczenia, Widzew jako klub Wielki nie pochyla się nad skomleniami ludzi, pokrzywdzonych przez życie(kibicujących łks). , a > inne dla Widzewa Łódź? Czy polską piłką nadal rządzi mafia? Czy w > obliczu prawa za te same przestępstwa są równi i równiejsi? Oczywiście, że są równiejsi. Widzew jest tym równiejszym , a łks zawsze był, jest i pozostanie tym klubem w dupę kopanym. Taki jest niesprawiedliwy podział dziejowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heiman-hirshberg Re: He, he IP: *.range86-135.btcentralplus.com 24.02.09, 23:59 Rozumiem, ze dla ciebie nalezy karac nawet wtedy kiedy prawo stanowi, ze karac nie mozna. W koncu przeciez zgodnie z prawem nastapilo przedawnienie win i zgodnie z prawem TA odrzucil odwolanie pzpn?! Jesli tak bardzo sie domagasz to proponuje rowniez kopnac w doope twoj obsrany klubik za rok 1993, 1998 czy tez za 2001 (w 2 lidze LechPoznan). Przestan wiec skomlec gadzie i spier....aj tam gdzie twoje miejsce czyli pod most nieuku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnus Dux Re: He, he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:49 Ale patosem zajeb**o, normalnie nie mogę...hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Lalusiak - prawdziwy twardziel! IP: *.chello.pl 24.02.09, 21:04 ach ten lalusiak :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Lalusiak - prawdziwy twardziel! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:08 ah ta zawisc,ale jakby srzelal dla bezdomnych to byl by krol Radzius Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylko łks Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 21:31 Tylko Łódź Kaliska Sportowa.. albo grzybowa, hmm.. może bazarowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mazowsze TYLKO RTS Radosław Matusiak już strzela dla Widzewa. Atak... IP: *.aster.pl 24.02.09, 21:34 MIstrz Mistrz RTS. Mali i zakompleksieni szczekają na nas bo wiedzą, że My jesteśmy wielcy a oni tylko mali. Widzewek za rok mistrza musi mieć czeka na to cała ŁÓDŹ i cała POLSKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chełm tylko Widzew Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.aster.pl 24.02.09, 21:35 Widzewek króluje cała Polska wyśpiewuje Mistrz RTS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzek Widzew rzadzi IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 21:38 Nie Legia, Wisla czy Lech! Widzew krolem okienka transferowego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrrr Re: Widzew rzadzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 22:05 zgadzan się,tylko on stara sie kupic PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heiman-hirshberg Re: Widzew rzadzi IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:09 Co jest zydku z aleja ch.jni?! Masz zatwardzenie?! Rozumiem! Nie mozesz srac doopskiem wiec srasz geba! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl1908 III Świat midzema IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 21:42 CZARNE CHMURY !!! CZARNY LĄD !!! CZARNY SCENARIUSZ !!! hehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehe!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy midzem to gość który cię w dupę ładuje? IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:57 jak zgaduje jest murzynem zatem pewnie już z zatwardzeniem nie masz problemu...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko Widzew RTS Re: III Świat midzema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 22:13 J*bał cię pies i działacz PKS (polkowicki klub sportowy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn historia łks tood wielu wielu lat ściema .... IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 22:29 ...sprzedawane i kupowane mecze , zła data założenia :) - wiosna 1909 - w domu publicznym w Łodzi przy ul.Mikołajewskiej 40 (cukiernia Millera)spotyka się kilku żydów (m.in. Fajwel(Feliks) Markus Wasserzug ,Arnold Heiman ) i postanawiają założyć klub sportowy - 26 czerwiec 1909 rok , założyciele ŁKS , byli u notariusza potwierdzić swoja tożsamość - 30 czerwiec 1909 rok , dokumenty trafiły do urzędu guberni ,w Piotrkowie Trybunalskim - 1 sierpień 1909 rok , gubernialna Rada d/s stowarzyszeń i związków zarejestrowała statut ŁKS - 5 sierpień 1909 rok , statut został wpisany do rejestru stowarzyszeń - - - 6 sierpień 1909 roku , pierwszy dzień pracy pierwszego prezesa Łks p.Wintera z Turku (po nim schedę przejął p.Taubwurcel z Warszawy) pl.tinypic.com/view.php?pic=2m3ryu8&s=5 - 5 wrzesień 1909 roku , pierwsze walne zebranie organizacyjne ŁKS - jesień 1909 roku zdjęcie pierwszej drużyny piłkarskiej Łks - co ciekawe z datą 1908 rok – z p.Sienkiewiczem w składzie i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że p.Sienkiewicz wrócił z zagranicy do Polski w 1909 roku pl.tinypic.com/view.php?pic=2u5ev0o&s=5 - 1912 rok - puchar za zdobycie mistrzostwa Łodzi - barwy znanej chorągiewki Łks- owskiej na pucharze to BIEL-CZERŃ-BIEL pl.tinypic.com/view.php?pic=21314bq&s=5 -1921 - oficjalne pismo z Łks do Komisarza Rządu na m.Łódź - wstawka z przeplatanką w kolorach BIEL-CZERŃ-BIEL pl.tinypic.com/view.php?pic=29cm975&s=5 Skąd te BARWY ? –otóż najbardziej ortodoksyjni Żydzi nazywani są chasydami , można ich przede wszystkim rozpoznać po ubraniu , mężczyźni noszą CZARNE kapelusze, zastępowane w szabat (dzień święty dla Żydów, czyli sobotę) przez futrzane czapki , zakładają BIAŁE koszule bez krawata i CZARNE chałaty, noszą brody oraz krótkie włosy z pejsami. c.wrzuta.pl/wi2653/4979d8d200001c6149a1a8fc/wszyscy%20na%20bia%C5%82o2?type=i&key=3GXRvBLljC&ft=f W najbardziej znanych klubach żydowskich (np.Tottenham Hotspur czy Ajax Amsterdam ) dominuje kolor biały – przypadek ? -1935 - za Przeglądem sportowym - wzmianka o korupcji w Łks pl.tinypic.com/view.php?pic=20jntkl&s=5 -1998 - mistrzostwo Polski kupione za pieniądze z premii dla piłkarzy o czym informuje piłkarz biorący w tym udział p.Tomasz Cebula na antenie stacji Canal + - 1 listopad 2005 roku kibice Łks szukają grobów założycieli klubu www.sport.pl/sport/1,65025,2994598.html - wiosna 2006 - zmiana nazwy oficjalnej strony na www.jude.xt.pl/ ;) - 10 luty 2009 - wystawa dotycząca historii sportu w Łodzi: cała prawda o tym klubie wychodzi na jaw s5.tinypic.com/v6jimd.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeba R*S Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: 195.117.116.* 24.02.09, 21:56 Osiedlowe kundle !!!! Wyłapiemy wascw...e !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.tnode.com 24.02.09, 21:58 spróbuj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 22:06 hej leszczu! mozesz wyłapac pałe do buzi jak wpadniesz!! przekaz mamie i siostrze! antyyy ł*s Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa 24.02.09, 22:15 Podać ci ćwoku mój adres?? Przyjedź i mnie wyłap jak masz jaja, inaczej jesteś dla mnie męską cipką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:48 zobacz ilu od was wyłapało i jedynki wypluło a teraz muszą pisać "fidzef" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heiman-hirshberg Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:29 Slowo kundel pasuje jak ulal do bezdomnych psow! W tym przypadku raczej dosrales sam sobie! Tak wiec spier...aj pod most tam gdzie twoje miejsce, scierwojadzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl1908 III Świat midzema IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 22:23 Sprzedaliście r*s sprzedacie i midzem !!!!!!!! "kibice" - HANDLARZE !!!!!! CZARNY LĄD CZARNY SCENARIUSZ !!!!!!!! hehehehehehehhehehehehheheheh!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Re: III Świat midzema 24.02.09, 22:29 Tak sobie to tłumacz i żyj dalej iluzjami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Czym sie tak pan redaktor podnieca?Kulawy czy jedn IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 22:36 jedno nogi z karnego by trafić mógł wiec co ma atak marzeń do tego ze Masiusiak strzelił bramke z karnego?No ludzie na siłę nadmuchują super atak z którego może być super gie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl1908 Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 22:59 TO NIE SĄ ŻARTY !!!!!!! JAK PODAJE SERWIS INTERNETOWY KIBICÓW MIDZEMA www.pudelek.pl DWÓCH PIŁKARZY MIDZEMA ANIA BIENIUK I JAREK PRZYBYLSKI NIE CHCĄ MIESZKAĆ W ŁODZI!!!!!! jak oboje mówią : KOLUSZKI PONAD WSZYSTKO !!!!!!! www.pudelek.pl/artykul/15675/przybylska_nie_chce_mieszkac_w_lodzi/wszystkie_komentarze/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 23:04 xxS1909 pozdrów swego czarnego kohanka midzema jak cię znów w dupala zapnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2222 Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 23:27 Ukah ciebie .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 23:37 Jeśli dla ciebie pudelek.pl to codzienność to współczuję twoim rodzicom takiego dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spot Reklamowy Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 23:58 www.lkslodz.com.pl/news,706 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 01:43 Półminutowe spoty reklamowe oceniane były przez pracowników ŁKS SSA. Zwycięzcą konkursu został kibic o pseudonimie NITRO, który w nagrodę otrzyma zaproszenie na wszystkie mecze ŁKS w rundzie wiosennej rozgrywane na stadionie przy al. Unii. Pozostali uczestnicy otrzymają wejściówki na mecz z Cracovią. Serdecznie gratulujemy wszystkim kibicom, którzy wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do oglądania zwycięskiego filmu na telebimie przy al. PIŁSUDSKIEGO i zakupu karnetów na mecze ŁKS. Karnety można kupić od poniedziałku do piątku w biurze ŁKS SSA w godzinach 9-17 lub zamówić wysyłając zgłoszenie na adres: lkslodz@lkslodz.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heiman-hirshberg Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:40 Nie, nie! Dla niego codziennosc to www.bezdomny-kundel(ek).pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyGrzybiarz Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: 91.193.160.* 25.02.09, 09:55 Ja się jej nie dziwię, jak się dowiedziała, że w Łodzi są nosiciele ścianowego grzyba dopuszczeni do ruchu miejskiego to laska spanikowała, ja osobiście współczuję Widzewiakom mieszkającym w sąsiedztwie grzybkowych, częściej się muszą myć to i koszty wody poszły im w górę..... Przybylska jest jak widać czystą dziewczyną i towarzystwo brudnych rasowo grzybiarzy niezbyt jej odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <R> Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 15:47 O ku**a nawet Widzew pisze do góry kołami! UWAŻAJCIE TOŻ TO CHULIGAN! Oby tylko nie pokaleczył się klawiaturą ... Pytam szczerze: Czy jesteś pewny kto Cie spłodził i kto to jest? Wątpię, czy się do Ciebie rodzice przyznają, albo przynajmniej przy nich nie zgrywasz debila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AG Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:27 A jak ja strzelę z karnego to też o mnie napiszecie? Bzdurny tytuł i artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:43 możesz strzelić conajwyżej z nasienia swojemu koleżce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny prawda o kibicach lks!!! IP: 195.117.116.* 25.02.09, 14:37 jeden "antyhandlarz"nie przyznaje sie do tego ze kibicuje lksowi drugi pajac xxl1908(rozmiar jego glupoty) nic tylko obraza widzew!!! lks jest dumny z takich kibicow !!! prawdziwa duma lodzi!!! a tak nawiasem to takich jak oni tutaj wielu !!! sami frustraci spod znaku lksu! szkoda mi lksu!!! niestety klub nie moze liczyc na swoich kibicow bo w wiekszosci to ANTY kibice widzewa Odpowiedz Link Zgłoś