Dodaj do ulubionych

Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 18:45
.. tak było, będzie i jest
Obserwuj wątek
    • Gość: Łodzianin Widzew Łódż: Władcy Miasta Włókniarzy! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:05
      Łodzianie trzymają kciuki za WIDZEWEK!
      • Gość: Łodzianin Re: Widzew Łódż: Władcy Miasta Włókniarzy! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:06
        Łodzianie trzymają kciuki za WIDZEWEK!
    • Gość: yoda Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:14
      brawo!!!!z niecierpliwoscia czekam na mecz z KORONA.oby tak samo
      bylo w lidze:)))

      bezdomni czekamy na wasze zenujace docinki co do daty,licencji itd
      itp. a i xxlbezdomny190costam i na twoje zenujace topiki
    • Gość: Antyhandlarz Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:15
      Huurrra !!! A co zjedli na kolację ?? Niesamowita wiadomość ! To prawie jak Barcelona...... Czekamy na informację o korupcyjnej propozycji widzewa dla PZPN !!!! P.S.To w Tunezji tez handlują ?
      • Gość: RTS Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:22
        Czekamy na informację o korupcyjnej propozycji widzewa dla PZPN !
        > !!! P.S.To w Tunezji tez handlują ?

        nazywajmy rzeczy po imieniu - to jest UGODA.
        Korupcyjne propozycje składają najcześciej działacze ŁKS, którzy nie chcą płacić
        długów albo chcą przymnkięcia oka na wymogi licencyjne w zamian za pomoc w tym i
        tamtym.
        • Gość: Antyhandlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:43
          Ty idioto.to jest ewidentna korupcja,zapłacimy za coś !!Za wycofanie wniosku z SN.Uzależniamy zapłate od pewnych posunięc PZPN.A pie...lenie o dobrowolnym poddaniu sie karze to następny hicior !! Poddamy się karze ale nie degradacji.....12 zarzutów...malo.To czemu się ten klubik nie podda karze??????
          • mr_reaper Antyhandlarzu, chłopcze na posyłki 24.02.09, 21:55
            POMYŚL IDIOTO, to nie jest korupcja, jak się chcesz odnieść do korupcji to się
            odnieś. Tutaj forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=486&w=91838432&a=91842512
            I tak gderasz i gderasz gó...arzu choć pewnie piłki na oczy nie widziałeś. W
            dupie byłeś i gó... widziałeś. Chłopcze, czy Ty kurde nie wiesz że świętem Łodzi
            są derby?? Nie chcesz ich?? Czyżby tchórzostwo?? Sorry, ale jak gadam z kibicami
            Łks, tymi starszymi niż ty gó...arzu, to oni by za te mecze sie dali pokroić,
            tak jak ja. Widzew i łks MUSZĄ być w ekstraklasie i po cichu wam kibicuję byście
            zostali. DERBY MUSZĄ BYĆ. Bo jak spadniecie to znowu na jakieś 8 lat. Pozdro dla
            braci po czerwonych końcówkach i tych normalnych którzy na (tfu :D) al. unii łażą :D
      • Gość: Antygrzybiarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:23
        Skoro nie jest to dla ciebie brodowitego lodziarza interesujące to po co
        komentujesz ten wątek ???!!!Mnie akurat interesuje każdy news jedynego Łódzkiego
        klubu jakim jest WIDZEW ŁÓDŹ. PS.Ach te wasze kompleksy mniejszości...
      • Gość: yoda Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:24
        MY kupowalismy wy za to nagminnie sprzedawaliscie swoje meczyki,tak
        wiec morda w kaganiec i do budy na marmurowa bezdomny
    • Gość: Hans Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:23
      oby tak dalej!

      forza WIDZEWEK!
    • Gość: obiektywny do anty IP: 195.117.116.* 24.02.09, 19:25
      zawsze lepiej przeczytac o wygranej z trzecim zespolem ligi tunezyjskiej
      (uczestnik LM) niz o przegranej z wisla plock!!! chyba ze sie myle??? PS. czy
      ty w ogole zdajesz sobie sprawe ze tymi swoimi ograniczonymi wypowiedziami
      wystawiasz laurke swoim kolegom??? jestes tak samo chory z tej flustracji
      zakompleksienia jak wiekszosc kibicow lksu ktorzy tutaj pisza !!! az wymiotowac
      sie chce jak ty i twoi koledzy wpisujecie sie na temat widzewa imponujesz mi
      swoja aktywnoscia szkoda tylko na temat widzewa!!! ale coz kolejny raz
      przekonalem sie ze lks ma bardzo bardzo malo prawdziwych kibicow reszta to ANTY
      kibice widzewa ktorzy czerpia satyswakcje z porazek widzewa!!!oj mali jestescie
      mali tacy typowi mali flustraci!!!! widzew zly to cale zlo swiata wszystko
      kupione zalatwione!!!a w lksie wszystko czyste czysto zdobyte wszystkie
      mistrzostwa polski jedyny polski klub czysty jak lza!!! a i te cudowne ocalenia
      w ostatnich kolejkach np z lechem co tego tez nie pamietasz!!! WSPOLCZUJE LKSOWI
      ZE MA TAK OGRANICZONYCH TEPYCH BEZMOZGICH SFLUSTROWANYCH PSEUDO KIBICOW!!!
      pozdrawiam prawdziwych kibicow!!!a wy pajace dalej plujcie jadem ulewajcie zolci
      osmieszajcie sie bo nikt nie traktuje waszych wpisow powaznie piszecie sami dla
      siebie i podniecacie sie nawet nie wiesz jakty i twoi koledzy jestescie
      zalosni!!! typowe pajace posmiewisko!!! wmawiajcie sobie te swoje knoty o
      widzewie i wierzcie sobie w nie!!! i nie mowcie ze jestescie kibicami lksu
      • Gość: Petro (Antygrzyb) Re: do anty IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 19:37
        Ukłony w stronę tej wypowiedzi. Popieram w 100%. Lecz podejrzewam, że ten gościu
        nawet 18lat nie ma. Znam paru normalnych kibiców Łks-u i mają zupełnie inne
        podejście niż ten małolat. Dajmy temu spokój przecież dla nas liczy się tylko
        jedno: WIDZEW ŁÓDŹ
      • Gość: Antyobiektywny Re: do anty IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 19:48
        Konsultował psychiatra ? P.S. Kibice widzewa sa krysztaliczni.........
        • Gość: yoda Re: do anty IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 19:57
          ty bezmozg daj sobie juz spokoj bo kto jak kto ale wy to juz napewno
          nie jestescie bez skazy
        • Gość: Fulko de Lorsz Re: do anty IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:27
          objaśnij słowo "krysztaliczni" bo w Wikipedii nie znalazłem

          > Konsultował psychiatra ? P.S. Kibice widzewa sa krysztaliczni.........
      • Gość: kk Re: do anty IP: 74.9.205.* 24.02.09, 20:24
        Tunezja to nie Turcja i w Lidze Mistrzow UEFA swojej druzyny nie
        maja.
        A tak poza tym to sie dwiema rakami podpisuje


        > zawsze lepiej przeczytac o wygranej z trzecim zespolem ligi
        > tunezyjskiej(uczestnik LM)
        • Gość: heidman-hirshberg Re: do anty IP: *.range86-135.btcentralplus.com 24.02.09, 23:25
          Przypomne tylko, ze Widzew jednak gral w LM. Pytanie do tych z tzw
          jasniejszej strony miasta Lodzi: A gdzie gral wasz lks? Odpowiedz:
          Nigdzie! A gdzie bedzie gral wasz lks? Bedzie gral tez nigdzie!
        • Gość: 444 Re: do anty IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:21
          a dostał sie tam za darmo ???
          • Gość: antyjude Re: do anty IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:32
            Nie! Pewnie zaplacili Broendby. Dunczycy byli potrzebowscy wiec sie
            podlozyli za pare dunskich koron. W koncu to taki biedny kraik, na
            poziomie jakiejs tam albanii! Bida, ze az piszczy!
        • Gość: <R> Re: do anty IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 12:21
          Uczestnik tamtejszej Ligi Mistrzów... W Afryce też jest takie coś ...
      • mr_reaper Re: do anty 24.02.09, 21:59
        Masz rację, ANTYHANDLARZ , XXL1908, na 5 ich wpisów, 4 dotyczą tematów Widzewa.
        Frustracja potrafi czasem zabić. Pochylmy się w skupieniu nad pomnikiem rozumu i
        zapalmy świeczkę przed nagrobkiem głupoty.
      • Gość: WIDZEW Re: do anty IP: *.elartnet.pl 25.02.09, 13:55
        tak na marginesie to pisze sie fRustracja a nie fLustracja!!!!!!!!!!!

    • Gość: kefir Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.centertel.pl 24.02.09, 19:36
      Antyhandlarz - mniemam że masz świadomość o handlowaniu meczami
      przez piłkarza ŁKS już bodajże w 1935 roku? Jeśli nie to poczytaj
      stare, przedwojenne gazety i oświeć się wreszcie. Jesteście
      zakłamane, farbowane lisy i to już od 99 lat.
    • Gość: AntyGrzybiarz [...] IP: 91.193.160.* 24.02.09, 20:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: K Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: 81.168.185.* 24.02.09, 20:30
      do grzybiarzy, ja wiem ze to was boli, ale przyjmijcie ta wiadomosć z honorem: 'tylko WIDZEW liczy się w Łodzi'!
      • Gość: Antyhasndlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:09
        z honorem to nie możecie przyjac kary........to o honorze nie piszcie !!!!
        • Gość: Fulko de Lorsz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 25.02.09, 00:21
          > z honorem to nie możecie przyjac kary........to o honorze nie piszcie !!!!

          napisał chonorowy pejs z al.ch...ni który kupione mistrzostwo na własnych plecach
          do pzpn'u odniósł...
          • Gość: Antyhandlarz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 00:28
            Dno............
            • Gość: antyjude Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:35
              No wlasnie! W koncu sie prawidlowo odniosles do swoich glupkowatych
              komentarzy na tym forum. Chociaz slowo dno jest zbyt delikatne w
              twoim przypadku!
        • Gość: heiman-hirshberg Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:25
          Przestan pier...lic o tym waszym honorze! Bazarowe kundle to do was
          pasuje jak ulal. Wspomnienie roku 1993, 1998 czy 2001 mowi samo za
          siebie, dajko. Nie mowiac juz o tym jak w latach 80-ych lodzcy
          komunisci prosili sie Widzewa (w waszym imieniu), zeby odpuscili wam
          mecz bo grozila wam degradacja. Gratuluje znajomosci! Nie dosc ze
          zydki to jeszcze komunistyczne scierwo, brawo! Ale co bede
          tlumaczyl, kundel bedzie zawsze kundlem. Dlatego spier...aj qrwo do
          budy i zrob to co umiesz najlepiej czyli laske swojemu staremu!
    • Gość: AntyGrzybiarz He, he IP: 91.193.160.* 24.02.09, 20:38
      Widzew na 3 tygodnie przed meczem w Łodzi sprzedał 1014 karnetów, a rodowici
      będzinianie ile ???? 1014 to galera x2 :P
      • Gość: kibic Re: He, he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 20:44
        Czy Widzew spotka sprawiedliwa kara degradacji? Czy polskie prawo
        jest inne dla Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Korony Kielce , Arki
        Gdynia i wielu innych zdegragowanych za kupowanie meczów drużyn, a
        inne dla Widzewa Łódź? Czy polską piłką nadal rządzi mafia? Czy w
        obliczu prawa za te same przestępstwa są równi i równiejsi?
        • Gość: RTS zrozum icku IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:46
          ŁKS tak samo jak Widzew kupował mecze - mistrzostwo w 1998, utrzymanie w II
          lidze w 2001. Tak samo jak w przypadku Widzewa było przedawnienie. Rozumiesz
          wasserzugu?
          • Gość: Fulko de Lorsz Re: zrozum icku IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:40
            > ŁKS tak samo jak Widzew kupował mecze - mistrzostwo w 1998, utrzymanie w II
            > lidze w 2001. Tak samo jak w przypadku Widzewa było przedawnienie.

            A ja tam widzę różnicę - ŁKS nie spadł więc odniósł korzyść, natomiast Widzew
            nie awansował więc kasa poszła w błoto - widzę że zgodnie z logiką brodowitych
            karać należy wyłącznie za kupienie bez odniesienia korzyści, natomiast jeśli
            odniesie się korzyść to wtedy się jest czystym jak łza i można szkalowaćinnych!
        • mr_reaper Re: He, he 24.02.09, 22:12
          Gość portalu: kibic napisał(a):

          > Czy Widzew spotka sprawiedliwa kara degradacji? Czy polskie prawo
          > jest inne dla Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Korony Kielce , Arki
          > Gdynia i wielu innych zdegragowanych za kupowanie meczów drużyn

          Oczywiście, że Widzew jest lepszą drużyną niż te w/w. Historia przemawia za nim
          i Widzew nie widzi potrzeby udowadniania tego. Tym bardziej niezrozumiałe są
          twoje roszczenia, Widzew jako klub Wielki nie pochyla się nad skomleniami ludzi,
          pokrzywdzonych przez życie(kibicujących łks).

          , a
          > inne dla Widzewa Łódź? Czy polską piłką nadal rządzi mafia? Czy w
          > obliczu prawa za te same przestępstwa są równi i równiejsi?

          Oczywiście, że są równiejsi. Widzew jest tym równiejszym , a łks zawsze był,
          jest i pozostanie tym klubem w dupę kopanym. Taki jest niesprawiedliwy podział
          dziejowy
        • Gość: heiman-hirshberg Re: He, he IP: *.range86-135.btcentralplus.com 24.02.09, 23:59
          Rozumiem, ze dla ciebie nalezy karac nawet wtedy kiedy prawo
          stanowi, ze karac nie mozna. W koncu przeciez zgodnie z prawem
          nastapilo przedawnienie win i zgodnie z prawem TA odrzucil odwolanie
          pzpn?! Jesli tak bardzo sie domagasz to proponuje rowniez kopnac w
          doope twoj obsrany klubik za rok 1993, 1998 czy tez za 2001 (w 2
          lidze LechPoznan). Przestan wiec skomlec gadzie i spier....aj tam
          gdzie twoje miejsce czyli pod most nieuku!
        • Gość: Magnus Dux Re: He, he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:49
          Ale patosem zajeb**o, normalnie nie mogę...hehehe...
    • Gość: Zibi Lalusiak - prawdziwy twardziel! IP: *.chello.pl 24.02.09, 21:04
      ach ten lalusiak :)
      • Gość: yoda Re: Lalusiak - prawdziwy twardziel! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:08
        ah ta zawisc,ale jakby srzelal dla bezdomnych to byl by krol Radzius
    • Gość: tylko łks Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 21:31
      Tylko Łódź Kaliska Sportowa.. albo grzybowa, hmm.. może bazarowa?
    • Gość: Mazowsze TYLKO RTS Radosław Matusiak już strzela dla Widzewa. Atak... IP: *.aster.pl 24.02.09, 21:34
      MIstrz Mistrz RTS. Mali i zakompleksieni szczekają na nas bo wiedzą, że My
      jesteśmy wielcy a oni tylko mali. Widzewek za rok mistrza musi mieć czeka na
      to cała ŁÓDŹ i cała POLSKA
    • Gość: Chełm tylko Widzew Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.aster.pl 24.02.09, 21:35
      Widzewek króluje cała Polska wyśpiewuje Mistrz RTS
    • Gość: dzek Widzew rzadzi IP: *.wroclaw.mm.pl 24.02.09, 21:38
      Nie Legia, Wisla czy Lech! Widzew krolem okienka transferowego
      • Gość: rrrr Re: Widzew rzadzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 22:05
        zgadzan się,tylko on stara sie kupic PZPN
        • Gość: heiman-hirshberg Re: Widzew rzadzi IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:09
          Co jest zydku z aleja ch.jni?! Masz zatwardzenie?! Rozumiem! Nie
          mozesz srac doopskiem wiec srasz geba!
    • Gość: xxl1908 III Świat midzema IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 21:42
      CZARNE CHMURY !!!

      CZARNY LĄD !!!

      CZARNY SCENARIUSZ !!!

      hehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehe!!!!

      • Gość: ciekawy midzem to gość który cię w dupę ładuje? IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 21:57
        jak zgaduje jest murzynem zatem pewnie już z zatwardzeniem nie masz problemu......
      • Gość: Tylko Widzew RTS Re: III Świat midzema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 22:13
        J*bał cię pies i działacz PKS (polkowicki klub sportowy)
        • Gość: nn historia łks tood wielu wielu lat ściema .... IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 22:29

          ...sprzedawane i kupowane mecze , zła data założenia :)
          - wiosna 1909 - w domu publicznym w Łodzi przy ul.Mikołajewskiej 40 (cukiernia
          Millera)spotyka się kilku żydów (m.in. Fajwel(Feliks) Markus Wasserzug ,Arnold
          Heiman ) i postanawiają założyć klub sportowy

          - 26 czerwiec 1909 rok , założyciele ŁKS , byli u notariusza potwierdzić
          swoja tożsamość

          - 30 czerwiec 1909 rok , dokumenty trafiły do urzędu guberni
          ,w Piotrkowie Trybunalskim

          - 1 sierpień 1909 rok , gubernialna Rada d/s stowarzyszeń i związków
          zarejestrowała statut ŁKS

          - 5 sierpień 1909 rok , statut został wpisany do rejestru stowarzyszeń
          -
          - - 6 sierpień 1909 roku , pierwszy dzień pracy pierwszego prezesa Łks p.Wintera
          z Turku (po nim schedę przejął p.Taubwurcel z Warszawy)
          pl.tinypic.com/view.php?pic=2m3ryu8&s=5
          - 5 wrzesień 1909 roku , pierwsze walne zebranie organizacyjne ŁKS

          - jesień 1909 roku zdjęcie pierwszej drużyny piłkarskiej Łks - co ciekawe z
          datą 1908 rok – z p.Sienkiewiczem w składzie i nie było by w tym nic dziwnego
          gdyby nie to że p.Sienkiewicz wrócił z zagranicy do Polski w 1909 roku
          pl.tinypic.com/view.php?pic=2u5ev0o&s=5

          - 1912 rok - puchar za zdobycie mistrzostwa Łodzi - barwy znanej chorągiewki
          Łks- owskiej na pucharze to BIEL-CZERŃ-BIEL
          pl.tinypic.com/view.php?pic=21314bq&s=5
          -1921 - oficjalne pismo z Łks do Komisarza Rządu na m.Łódź - wstawka z
          przeplatanką w kolorach BIEL-CZERŃ-BIEL
          pl.tinypic.com/view.php?pic=29cm975&s=5
          Skąd te BARWY ? –otóż najbardziej ortodoksyjni Żydzi nazywani są
          chasydami , można ich przede wszystkim rozpoznać po ubraniu , mężczyźni noszą
          CZARNE kapelusze, zastępowane w szabat (dzień święty dla Żydów, czyli sobotę)
          przez futrzane czapki , zakładają BIAŁE koszule bez krawata i CZARNE chałaty,
          noszą brody oraz krótkie włosy z pejsami.
          c.wrzuta.pl/wi2653/4979d8d200001c6149a1a8fc/wszyscy%20na%20bia%C5%82o2?type=i&key=3GXRvBLljC&ft=f
          W najbardziej znanych klubach żydowskich (np.Tottenham Hotspur czy Ajax
          Amsterdam ) dominuje kolor biały – przypadek ?

          -1935 - za Przeglądem sportowym - wzmianka o korupcji w Łks
          pl.tinypic.com/view.php?pic=20jntkl&s=5
          -1998 - mistrzostwo Polski kupione za pieniądze z premii dla piłkarzy o czym
          informuje piłkarz biorący w tym udział p.Tomasz Cebula na antenie stacji Canal +

          - 1 listopad 2005 roku kibice Łks szukają grobów założycieli klubu
          www.sport.pl/sport/1,65025,2994598.html
          - wiosna 2006 - zmiana nazwy oficjalnej strony na www.jude.xt.pl/ ;)

          - 10 luty 2009 - wystawa dotycząca historii sportu w Łodzi: cała prawda o tym
          klubie wychodzi na jaw s5.tinypic.com/v6jimd.jpg

    • Gość: Jeba R*S Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: 195.117.116.* 24.02.09, 21:56
      Osiedlowe kundle !!!! Wyłapiemy wascw...e !!!!
      • Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.tnode.com 24.02.09, 21:58
        spróbuj
      • Gość: qwerty Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 22:06
        hej leszczu! mozesz wyłapac pałe do buzi jak wpadniesz!! przekaz mamie i
        siostrze! antyyy ł*s
      • mr_reaper Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa 24.02.09, 22:15
        Podać ci ćwoku mój adres?? Przyjedź i mnie wyłap jak masz jaja, inaczej jesteś
        dla mnie męską cipką
      • Gość: Fulko de Lorsz Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 22:48
        zobacz ilu od was wyłapało i jedynki wypluło a teraz muszą pisać "fidzef"
      • Gość: heiman-hirshberg Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:29

        Slowo kundel pasuje jak ulal do bezdomnych psow! W tym przypadku
        raczej dosrales sam sobie! Tak wiec spier...aj pod most tam gdzie
        twoje miejsce, scierwojadzie!
    • Gość: xxl1908 III Świat midzema IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 22:23
      Sprzedaliście r*s sprzedacie i midzem !!!!!!!!


      "kibice" - HANDLARZE !!!!!!

      CZARNY LĄD CZARNY SCENARIUSZ !!!!!!!!


      hehehehehehehhehehehehheheheh!!!!!!!!!
      • mr_reaper Re: III Świat midzema 24.02.09, 22:29
        Tak sobie to tłumacz i żyj dalej iluzjami.
    • Gość: Łodzianin Czym sie tak pan redaktor podnieca?Kulawy czy jedn IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 22:36
      jedno nogi z karnego by trafić mógł wiec co ma atak marzeń do tego ze
      Masiusiak strzelił bramke z karnego?No ludzie na siłę nadmuchują super atak z
      którego może być super gie;-)
    • Gość: xxl1908 U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 22:52
      PA
      • Gość: xxl1908 Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.09, 22:59
        TO NIE SĄ ŻARTY !!!!!!!

        JAK PODAJE SERWIS INTERNETOWY KIBICÓW MIDZEMA www.pudelek.pl DWÓCH
        PIŁKARZY MIDZEMA ANIA BIENIUK I JAREK PRZYBYLSKI NIE CHCĄ MIESZKAĆ W
        ŁODZI!!!!!! jak oboje mówią : KOLUSZKI PONAD WSZYSTKO !!!!!!!


        www.pudelek.pl/artykul/15675/przybylska_nie_chce_mieszkac_w_lodzi/wszystkie_komentarze/
        • Gość: Fulko de Lorsz Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.41.116.244.sub.mbb.three.co.uk 24.02.09, 23:04
          xxS1909 pozdrów swego czarnego kohanka midzema jak cię znów w dupala zapnie!
          • Gość: 2222 Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.09, 23:27
            Ukah ciebie ....
        • Gość: nn To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 23:37
          Jeśli dla ciebie pudelek.pl to codzienność to współczuję twoim rodzicom takiego
          dziecka.
          • Gość: Spot Reklamowy Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 24.02.09, 23:58
            www.lkslodz.com.pl/news,706
            • Gość: RTS Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 01:43
              Półminutowe spoty reklamowe oceniane były przez pracowników ŁKS SSA.
              Zwycięzcą konkursu został kibic o pseudonimie NITRO, który w nagrodę otrzyma
              zaproszenie na wszystkie mecze ŁKS w rundzie wiosennej rozgrywane na stadionie
              przy al. Unii.

              Pozostali uczestnicy otrzymają wejściówki na mecz z Cracovią.

              Serdecznie gratulujemy wszystkim kibicom, którzy wzięli udział w konkursie.
              Zachęcamy do oglądania zwycięskiego filmu na telebimie przy al. PIŁSUDSKIEGO i
              zakupu karnetów na mecze ŁKS.

              Karnety można kupić od poniedziałku do piątku w biurze ŁKS SSA w godzinach 9-17
              lub zamówić wysyłając zgłoszenie na adres: lkslodz@lkslodz.com.pl
          • Gość: heiman-hirshberg Re: To nie ŻARTY !!! IP: *.range86-135.btcentralplus.com 25.02.09, 00:40
            Nie, nie! Dla niego codziennosc to www.bezdomny-kundel(ek).pl
        • Gość: AntyGrzybiarz Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: 91.193.160.* 25.02.09, 09:55
          Ja się jej nie dziwię, jak się dowiedziała, że w Łodzi są nosiciele ścianowego
          grzyba dopuszczeni do ruchu miejskiego to laska spanikowała, ja osobiście
          współczuję Widzewiakom mieszkającym w sąsiedztwie grzybkowych, częściej się
          muszą myć to i koszty wody poszły im w górę..... Przybylska jest jak widać
          czystą dziewczyną i towarzystwo brudnych rasowo grzybiarzy niezbyt jej odpowiada.
        • Gość: <R> Re: U W A G A !!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl 25.02.09, 15:47
          O ku**a nawet Widzew pisze do góry kołami! UWAŻAJCIE TOŻ TO CHULIGAN!
          Oby tylko nie pokaleczył się klawiaturą ...

          Pytam szczerze: Czy jesteś pewny kto Cie spłodził i kto to jest?
          Wątpię, czy się do Ciebie rodzice przyznają, albo przynajmniej przy nich nie
          zgrywasz debila.
    • Gość: AG Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:27
      A jak ja strzelę z karnego to też o mnie napiszecie?
      Bzdurny tytuł i artykuł
      • Gość: łodzianin Re: Robak i Matusiak strzelają dla Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 07:43
        możesz strzelić conajwyżej z nasienia swojemu koleżce
    • Gość: obiektywny prawda o kibicach lks!!! IP: 195.117.116.* 25.02.09, 14:37
      jeden "antyhandlarz"nie przyznaje sie do tego ze kibicuje lksowi drugi pajac
      xxl1908(rozmiar jego glupoty) nic tylko obraza widzew!!! lks jest dumny z takich
      kibicow !!! prawdziwa duma lodzi!!! a tak nawiasem to takich jak oni tutaj wielu
      !!! sami frustraci spod znaku lksu! szkoda mi lksu!!! niestety klub nie moze
      liczyc na swoich kibicow bo w wiekszosci to ANTY kibice widzewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka