IP: *.icpnet.pl 15.10.04, 07:29
hej mam prośbę możecie napisać gdzie są w P-niu uniwersyteckie biblioteki-aha
i czy trzeba sie zapisywać i ile to kosztuje.szczególnie chodzi mi o
podręczniki z ekonomii i dla zarządzania i marketingu.:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka