Dodaj do ulubionych

LO w Poznaniu

03.05.05, 15:34
jakie są klasy w XV? strona internetowa jest kiepska, nie można spr. Co z salą
gimnastyczną, gdzie ćwiczycie?
Obserwuj wątek
    • Gość: vip Re: LO w Poznaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 16:33
      Taka słaba strona a jednak informacje o jakie pytasz wziąłem właśnie stamtąd :P
      Otwierają 4 klasy: hum, mat-fiz, biol-chem i mat-geo-ang. WF na basenie i w
      sali gim. G-11 na Chrobrego ;)

      Szkoła fajna - polecam :)
      • johny-bravo Re: LO w Poznaniu 03.05.05, 17:06
        czy XV ma inna str poza ta na www.ids.poznan.pl? Tutaj nie otwierają sie zadne
        linki z informacjami
        • Gość: vip Re: LO w Poznaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 16:53
          korzystałem z tej na IDSie, toich jedyna. Wszystko się otwiera, więc to chyba u
          Ciebie coś nie tak ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka