johny-bravo 03.05.05, 15:34 jakie są klasy w XV? strona internetowa jest kiepska, nie można spr. Co z salą gimnastyczną, gdzie ćwiczycie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vip Re: LO w Poznaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 16:33 Taka słaba strona a jednak informacje o jakie pytasz wziąłem właśnie stamtąd :P Otwierają 4 klasy: hum, mat-fiz, biol-chem i mat-geo-ang. WF na basenie i w sali gim. G-11 na Chrobrego ;) Szkoła fajna - polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
johny-bravo Re: LO w Poznaniu 03.05.05, 17:06 czy XV ma inna str poza ta na www.ids.poznan.pl? Tutaj nie otwierają sie zadne linki z informacjami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vip Re: LO w Poznaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 16:53 korzystałem z tej na IDSie, toich jedyna. Wszystko się otwiera, więc to chyba u Ciebie coś nie tak ;) Odpowiedz Link Zgłoś