Dodaj do ulubionych

WSJO-szukam info

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:58
hej!wlasnie skonczylam pierwszy rok (germanistyka) i szukam opinii na temat
tej szkoly od tych ktorzy ja skonczyl-licze na konkretne odpowiedzi.pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka