Gość: ankaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:58 hej!wlasnie skonczylam pierwszy rok (germanistyka) i szukam opinii na temat tej szkoly od tych ktorzy ja skonczyl-licze na konkretne odpowiedzi.pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj