rico_srola_hozuf 06.04.13, 23:13 www.dw.de/rodziny-ofiar-neonazist%C3%B3w-u-prezydenta-niemiec/a-16608407 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rico_srola_hozuf Re: Chopy, co se w tych Niymcach dzieje-dziki kra 06.04.13, 23:16 www.dw.de/niemcy-raj-dla-handlarzy-%C5%BCywym-towarem/a-16724117 Tu mocie inkszy przipadek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Soker- Szlysjer Vergällung IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.13, 23:23 Polecom fszyskiym! upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0f/Ethanol_Flasche.jpg/170px-Ethanol_Flasche.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
petronella.kozlowska nie badz ordynarny! 07.04.13, 07:58 ja np. polecam ballestowi, Irkowi, Hanysowi i innym sniadanie: www.monsterdoc.de/img/burger_03.jpg obiad: media.internisten-im-netz.de/mediadb/media/iin/fettes-essen-2.jpg deser: images.zeit.de/wissen/gesundheit/2010-03/sahne-torte-essen/sahne-torte-essen-540x304.jpg kolacja: www.schweden-reiseblog.de/blog/wp-content/gallery/bastian/dsc_0116_a_284904.jpg i po kazdym posilku: www.positiv-magazin.de/wp-content/uploads/2011/05/bier.gif Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Ziewwwwww IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.13, 09:16 wszechpolski ci.....stop,przeca jo nie Polok,inaczyj; wszechpolski"ptaszku" czerstwe.pl/upload/20130307183316uid1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szlyzjer Uobrobion Re: Ziewwwwww IP: *.free.aero2.net.pl 07.04.13, 09:50 Ciranko, znomy to, fajno mosz familia. To twój bhracik???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.13, 09:18 7 przykazanie downo wykreslono tera czas na nastepne ? wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/lubawa-ciala-noworodkow-w-domowej-zamrazarce,1,5463582,region-wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brynol ze Zouynza Re: Chopy, dziki kraj IP: *.play-internet.pl 10.04.13, 09:43 Wez sie za swoja lopate familokowy szczurze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.13, 13:04 kontakt24.tvn24.pl/temat,wzburzony-tlum-przed-prokuratura-przesluchanie-podejrzanej-o-dzieciobojstwo,83018,html?categoryId=496 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U2 I co? wszedzie tacy sie trafiaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 13:30 W UK ojciec 17 dzieci( z pomoca zony i kolegi ) spalil 6 z nich. Gdy ludzie przynosili maskotki pod dom -"zrozpaczony" tato zaczal je sprzedawac, zeby miec na piwo. Kilka godzin po morderstwie spiewal w lokalnym pubie piosenki Elvisa. www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/by-zemscic-sie-na-kochance-podpalil-z-zona-dom-zginela-szostka-dzieci-zapadl-wyrok-obys-umarl-mick,316441.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: I co? wszedzie tacy sie trafiaja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.13, 13:35 wiem ale zeby na tej krainie,unmyjglich nie sadzisz? czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/51,35271,13705572.html?i=5 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.13, 13:22 "są dowody świadczące, że trzy osoby przeżyły katastrofę " d.naszemiasto.pl/k/r/d3/48/4acd8bd75d017_o.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.13, 12:38 patriotym to dochodowy interes: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13718139,Poltora_miliona_zlotych__Tyle_zadaja_niektore_rodziny.html#BoxSlotII3img Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Chopy, dziki kraj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 12:55 Rodzina Majkela Dżaksona chce 40 mld $$$:-) A Ty o takich skromnych sumach piszesz, hehe. www.polskatimes.pl/artykul/797743,rodzina-jacksona-zada-od-aeg-live-40-miliardow-nie,id,t.html?cookie=1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.13, 12:58 od swojej ojczyzny,wszechpolski"ptaszku"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojgyn ciranko Re: Chopy, dziki kraj IP: *.free.aero2.net.pl 11.04.13, 12:59 Nosz ojgyn_ cirano uod rana sznupie we polskiyj prasie i znojduje co barżej smakowite konzki, coby dokoupac gorollom, tak czim chopie. Umrzesz godajonc- śmiyrć gorollom. Ty to mosz fajniste życie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Chopy, dziki kraj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 14:08 Egonek oburza sie takimi smiesznymi kwotami, hehe. A tu byly byly chlopak piosenkarki Shakiry-zreszta syn prezydenta Argentyny- chce od niej 250 mln $ odszkodowania ze krzywdy, ktore mu wyrzadzila porzucajac go dla jakiegos pilkarza:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.13, 14:20 USA,Argentyna i co jeszcze wszechpolskie"ptaszki" znojdziecie na przykrycie patriotycznego biznesu?....zresztom sumki juz som calkiem,calkiem: natemat.pl/57211,67-5-mln-zlotych-dla-rodzin-ofiar-katastrofy-smolenskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Chopy, dziki kraj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 16:14 Widzisz glupku, to tylko pokazuje, ze Polska jest normalnym krajem, bo zwykly czlowiek moze sobie zadac odszkodowania od panstwa i zdarza sie, ze je dostaje. Jakbys wiecej czytal i to nie ino polskich cajtungow to bys wiedziol, ze na przyklad w USA zwykly Smith, ktory potknal sie na ulicy i skrecil kostke moze sobie zadac 100 mln $, a inny Johns 200 mln $, bo policjant podczas rutynowej kontroli podniosl na niego glos. Widac u ciebie sa mocno zakorzenione "azjatyckie wartosci" po kalmuckim starziku. Polska to nie carska Rosja, gdzie gdyby Iwanowi przyszlo do glowy skarzyc panstwo to dostalby po mordzie od policmajstrow i po sprawie, a gdyby dalej fikal to dostalby z 5 lat zeslania. Gdybys rzeczywiscie byl Niemcem to bys wiedzial, ze w XVIII wiecznych Prusach zwykly mlynarz mogl sie latami procesowac z krolem Frycem , a podpoznanski chlop Drzymala w drugiej polowie XIX wieku mogl przez lata walczyc przed sadem z panstwem pruskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Chopy, dziki kraj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 16:20 Libia za zamach nad Lockerbie musiala wyplacic rodzinom ofiar prawie 3 mld $, a wcale nie jest pewne, ze oni mieli z tym cos wspolnego. wyborcza.pl/1,76842,10020337,Kto_naprawde_odpowiada_za_zamach_nad_Lockerbie.html W 2003 r. Kaddafi przyznał, że to Trypolis zorganizował zamach, i wypłacił rodzinom ofiar 2,7 mld dol. odszkodowań, dzięki czemu ONZ zniosła sankcje wobec Libii, a Waszyngton skreślił ją z listy sponsorów terroryzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Chopy, dziki kraj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 16:25 Niektorym ciezko pojac, ze oni maja DO TEGO PRAWO i z tego prawa korzystaja. " Brytyjski rząd chce wypłacić wielomilionowe odszkodowanie kilkunastu byłym więźniom Guantanamo i innym, podejrzewanym kiedyś o terroryzm - informuje BBC. Chodzi o kilkunastu obywateli brytyjskich, którzy twierdzą, że byli torturowani i zarzucają współodpowiedzialność za swoje przejścia brytyjskim żołnierzom i wywiadowi. Według BBC, wypłacając odszkodowania rząd chce uniknąć długich i kosztownych postępowań sądowych, podczas których publicznie rozpatrywana byłaby rola wywiadu i kontrwywiadu. Poszkodowani podali już rząd do sądu; odszkodowania mają umożliwić polubowne załatwienie sprawy. " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Chopy, dziki kraj IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.05.13, 12:53 www.tvn24.pl/proces-rodzicow-zastepczych-z-pucka-wstrzasajace-zeznania-7-latki,325514,s.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kulniynty Walther Re: Chopy, co se w tych Niymcach dzieje-dziki kra IP: *.free.aero2.net.pl 28.04.13, 20:23 wiadomosci.onet.pl/forum/zamach-na-niemieckiego-polityka-dwoch-zabitych,0,871857,104857791,czytaj.html Zaś Niymiec morderca. Co se tam dzieje ???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: "koniec swiata"prawdziwe .. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.05.13, 11:18 ...Poloki chwolom Niemcow,jezusicku co je wszechpolskie"ptaszki" porombalo tam u wos niekierych? www.pch24.pl/niemiecki-system-ksztalcenia-zawodowego-hitem-eksportowym,14652,i.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jorg Dhuphniok Re: "koniec swiata"prawdziwe .. IP: 78.30.119.* 08.05.13, 12:02 Poloki to potomki kolonistow niymieckich, niy wiedzioł źeś?? Chopie co ty robisz na lekcion uode balysta. Nynosz ani chybi. To kogo majom chwalić? Wiadomo, że swoich. Czim se luftu, jak pedzioł klasyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: "koniec swiata"prawdziwe .. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.05.13, 12:07 co ty pipcysz,pamponiu, dyc kozde dziecko na Wislom wie ze"jak swiat swiatem Niemiec nie bydzie Polokowi bratem" jerona z kim jo sam musza sie nerwowac,buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryfny karlus Re: "koniec swiata"prawdziwe .. IP: *.free.aero2.net.pl 08.05.13, 16:06 Tak godajom gorolle. Prowdziwy Polok to bhrachik Niymca, godom ci. No przeca czytom ryfyraty Balesta, to wiym. Czim se Gryfny, pieronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wandaCichodajka ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.centertel.pl 08.05.13, 18:19 nimcowi, choć chciała ,ale już ni miała, bo kałmukowi dała....trzymojta kumie płota ,jak srota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryfny karlus Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.free.aero2.net.pl 08.05.13, 22:46 Tak gloszom gorole. Prowda jes taka, że Wanda dola Niymcowi i to niyraz. Czytom Ballesta to wiym. Nadhrób bhraki, godom ci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icekPoborowy Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.centertel.pl 09.05.13, 08:39 gorolu, prosiem o kuńkrety pod rygorem dybuf,bo Wanda uś uś aj waj musi zapłacić stary podatek dochodowy wraz z odsetkamy karnymy oraz exportowy i tranzytowy charac za wyświadczenie usług w eksporcie najwyższego dobra polockiego ,w dzrewiej i dzisiaj tysz. Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: ni a nie, bo Wanda nie dała 09.05.13, 22:26 Gość portalu: Gryfny karlus napisał(a): > Tak gloszom gorole. Prowda jes taka, że Wanda dola Niymcowi i to niyraz. Czytom > Ballesta to wiym. Nadhrób bhraki, godom ci. Przeca Wanda sama Wandalkom boua, czytej NIEMKOM;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryfny karlus Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: 93.154.137.* 09.05.13, 22:53 No naryszcie, colki czas probuja tymu gorolowi ze Centertel.pl przetuplikować a tyn nic niy rozumie. Ciynżka jes nauka tych gorolli. Uorka na ugorze. No ja, ale godajom, kropla dronźy kamiyń. Dziynki Ballest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kumPoltoń Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.centertel.pl 10.05.13, 06:13 mowa jest o podatku, a nie o popierdółkach ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzlyzjerBoroczek Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.13, 17:54 Czytej wyklady Ballesta to sphoro zhrozumiesz, gorolu. Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: ni a nie, bo Wanda nie dała 10.05.13, 21:03 Wanda se tysz nie utopioua, ta legenda Gorole pozni sfalszowali ! ale co najmni se dowiadujemy w ty legendzie skad nazwa Krakau pochodzi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.05.13, 21:27 a tam fulocie karlusie,utopiola sie boroczka z rozpaczy bo Niemiec nie chciol panienki, pono brzydko jak noc bola.Czym sie majom chwolic ,szkaradom? To wymyslyli "bajka" Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: ni a nie, bo Wanda nie dała 10.05.13, 21:33 "Twórcą Kraka jest Kadłubek Wincenty, o którym wiadomo, że łgał jak z nut. Kadłubek miał wyobraźnię i najwidoczniej głęboko zakorzenione przeświadczenie, że rodakom trzeba wymyślić przeszłość, bo odpowiedniej jakoś nie mają. Łgał nieudolnie i mało wiarygodnie. Nieszczęsnemu Krakowi kazał na zmianę kłopotać się ze względu na smoka, lub też pokonywać Aleksandra Macedońskiego i Rzymian. Wandę też wymyślił, twierdząc w dodatku, że jej poddani to Wandalowie. Czyli my. Ale jej nie uśmiercił, wręcz przeciwnie, to nieznany z imienia książę lemański zrobił sobie sepuku po tym, jak jego armia, porażona pięknością nieistniejącej Wandy, poddała się bez walki. Wymyślona przez Kadłubka Wanda była (nad Niemcem) górą. Ale zmarła jako dziewica ze starości. Co powinno piewców jej piękności zastanowić. W stworzonej przez niezidentyfikowanego (do końca i z całą pewnością) autora Kronice Wielkopolskiej nieznany książę lemański nabiera po raz pierwszy cech niemieckich. Ale i tym razem Wanda się nie topi. Utopi ją dopiero Długosz Jan. Aby nadać swym wymysłom pozory autentyczności, Długosz podaje nazwisko niemieckiego niegodziwca. W ten sposób do polskiego dziejopisarstwa wkracza niejaki Rüdiger von Bechelaren." :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: ni a nie, bo Wanda nie dała IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.05.13, 09:07 to tyn Smok wawelski spusciol manto Legionom rzymskim,wszystko sie zgadzo u Wincentego,przeca Polok nie cygani,buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bandyta_bendzin_++ Chopy, co se w tym Poltoniowie dzieje-dziki kraków IP: *.centertel.pl 12.05.13, 09:37 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13890669,Mlodzi_mezczyzni_poranieni_nozami_podczas_krakowskich.html?lokale=katowice#BoxWiadTxt Odpowiedz Link Zgłoś