Dodaj do ulubionych

Chwytanie kobiet za krocze

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 08:38
"Taka kobieta jest w stanie w milczeniu znosić „pieszczoty” pryncypała w rodzaju podrywania spódnicy i chwytania za krocze..."
Przeczytajcie ciekawą analizę obecnej sytuacji Adama Sochy:
www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1468-olsztyn-sodoma-i-gomora-iii-rp&catid=65&Itemid=123&joscclean=1&comment_id=12614#josc12614
Obserwuj wątek
    • Gość: czytelnik Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 09:07
      "Utrzymanie zatrudnienia w ratuszu mogło być kwestią „żyć albo nie żyć”. Taka kobieta jest w stanie w milczeniu znosić „pieszczoty” pryncypała w rodzaju podrywania spódnicy i chwytania za krocze. Jedna z kobiet, która oskarżyła CJM o molestowanie, powiedziała mi, że jest jedyną, która mu nie uległa. Właśnie za to prezydent miał ją chcieć zwolnić z pracy. Obroniła się, ale została zdegradowana. Normalnie w takiej sytuacji pracownica powinna pójść do sądu pracy. Dlaczego nie poszła? Zapytałem o to jej przyjaciela. Przyznał, że wówczas jego przyjaciółka miała tylko średnie wykształcenie i prezydent w sądzie pracy wybroniłby się tym, że urzędniczka została przesunięte na stanowisko, które odpowiada jej kwalifikacjom. - W pierwszym odruchu powiedziałem jej „idziemy do prokuratury” - relacjonuje mi przyjaciel urzędniczki, która dziś oskarża Małkowskiego. - Jednak Irena powiedziała mi: „Co to da, komendanci policji, prokuratorzy, sędziowie, to jego kumple”.- dodał. Wówczas jej przyjaciel miał zawiadomić o sprawie wojewodę i marszałka oraz zwierzchników partyjnych CJM. Ci udzielili mu reprymendy zaś urzędniczka miała otrzymać inne, równorzędne stanowisko. Sprawa nie ujrzała światła dziennego. Została w kręgu „politycznej rodziny”
      www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1468:olsztyn-sodoma-i-gomora-iii-rp&catid=65:publicystyka&Itemid=123
      • Gość: rzecznik Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 10:00
        Z całą mocą podkreślam: żadnych GWAŁTÓW i MOLESTOWANIA nigdy nie było. To wytwór fantazji kilku nawiedzonych kobiet!
        • Gość: jeziornik Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.mm.pl 03.12.10, 10:05
          To te baby som winne ze on tak postompił!
          • Gość: stawowy Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 10:16
            Andrzej Lepper określiłby to dosadniej!
            • Gość: facet Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 10:33
              w koncu to nic nadzwyczajnego
              • Gość: vox populi Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 14:14
                Czesio jest taki jak wszyscy, dlatego wszyscy na niego głosują.
        • Gość: gość Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.mm.pl 03.12.10, 10:52
          Tak i prokuratura wŁLomży to też wymysł co????????????????
          • Gość: ;( Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 10:57
            tak, oczywiście
      • Gość: wścibska Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 11:16
        A ileż to wiosenek liczy krocze tej dziewicy orleańskiej, która "nie uległa "? Skoro to przyjaciółka przyjaciela to powinien Pan Wiedzieć Panie Socha?
        • Gość: Krysia Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 11:22
          Jakaś świętojebliwa, nie dała się pogłaskać po tyłeczku, jakby to było coś nadzwyczajnego
        • Gość: red. Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 11:34
          Wg moich obliczeń 68 wiosen. Chodzi tu o przypadek molestowanie przez potarcie wewnętrznej części dłoni ofiary przy pożegnaniu na zakończenie biznesowej wizyty. Gazeta o tym pisała. Tak czy owak czyn był haniebny i obciąża sprawcę.
    • Gość: Kacpr Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.privacyfoundation.de 03.12.10, 10:38
      Artykuł A.S. Musiał się ukazać dziś, bo tylko dziś wrażenie może przekuć się w decyzję wyborców. I wcale nie jest to powtórzenie materiału już drukowanego wcześniej, czy „trzymanego” przez cenzurę. Takie interpretacje były dozwolone i wcześniej, ale nie udało się na nie trafić. Wzmogło się to umoralnianie społeczeństwa przed II tura wyborów tylko z jednego powodu. Nie dopuścić. Gdybyście chociaż odnotowali, że każdy wybór w tej sytuacji, to bagno. Ależ skądże. Opanowaliście spory zasób słów opisujących jednego kandydata, ale strach was poraża, żeby prawdziwie opisać drugiego. Kopnąć leżącego, to przecież żadne ryzyko. Poprzez brak dwustronnego spojrzenia ubijacie w okopach, po obu stronach, że szpilka nie wejdzie. Nie mam pewności, czy dobrze na tym wyjdziecie, bo to przypadkowe społeczeństwo może wam dać nauczkę. Wiecie, że żal mi tego społeczeństwa, które ma tak kaprawą inteligencję i wcale nie zdziwię się, jeśli wybierze przedmiot waszego wstrętu moralnego.
      • Gość: romeo Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 10:52
        Arykuł jest próbą analizy, której dotąd zabrakło.
        Ale jak on ma się do rzeczywistości? Przecież nie było żadnego gwałtu i molestowania, były niewinne igraszki zakochanych, to był romans. Czy można analizować zachowanie zakochanych?
        • Gość: TB Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 13:24
          jaki mobbing, jakie molestowanie - TO WSZYSTKO JEST NIEPRAWDA!!!
    • Gość: olo Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.10, 11:47
      oburzonych chwytaniem za krocze zapytam: a kto z panów szanownych nie trzymał czy złapał za krocze kobiety w sytuacji gdy nie kazała mu tego robić? Oczywiście broniąc się w końcu ulegała albo tez zdecydowanie odmawiała i kończyło się jedynie na takim chwytaniu? W
      różnych sytuacjach: po alkoholu, na imprezie, w jakims ustronnym miejscu...... O seksie w pracy rozpisuja się światowe pisma. Okazuje się że jest to bardzo powszechne zjawisko.
      Więc o co chodzi tak naprawdę?
      • Gość: tolo Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 11:59
        Poza tym tylko trzymał czy coś jeszcze z tąręką robił? To zasadnicze pytanie. Przecież czasem tak ta ręka jakoś pójdzie, ze się znajdzie pod spódnicą.
        • Gość: niewinny Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 12:05
          macanie a chwytanie to zasadnicza różnica
          • Gość: skrupuł Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 12:42
            ważne jeszcze kogo chwytasz/macasz i czy robisz to w domu czy w pracy
      • Gość: Pietrek Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 13:34
        Olo :"kto z panów szanownych nie trzymał czy złapał za krocze kobiety w sytuacji gdy nie kazała mu tego robić?"
        Zakładasz, że ktoś trzymał lub złapał za krocze twoją żonę lub córkę "w sytuacji gdy nie kazała mu tego robić"?
        • Gość: Dooobre Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 14:02
          Już widzą zabawę młodzieży szkolnej na przerwach. Będą mogli bawić się "w prezydenta".
        • Gość: tolo Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 15:08
          olo nie odpowiada, widocznie było coś na rzeczy
          • Gość: Remi Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 15:51
            śliski temat
            • Gość: artur Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: 46.113.0.* 27.12.10, 08:55

              wazelina biała 20g - 1,07zł
              wazelina smakowa (malinowa, poziomkowa, truskawkowa, rumiankowa, cytrynowa) 15g - 3,60zł
        • Gość: olo do pietrek Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.10, 16:51
          tego wykluczyć nie mogę. Kiedys czyjąś córkę złapałem za krocze. Potem kolejny raz, kolejny.
          Innym razem złapana miała pretensję że jej nie uprzedziłem, bo mąż może przyjść. Takie to
          są sprawy drogi Pietrku...
          • Gość: Pietrek Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 17:15
            W końcu najważniejsze, że ci nosa nikt nie przestrawił, prawda? Miektórzy macacze gorzej kończą. Ich rysyko. Żałośni są gdy potem cienko piszczą "jestem niewinny, jestem niewinny"
            • Gość: olo do Pietrka Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.10, 17:36
              a jak widzisz w jakimś urzędzie panienkę tępą jak niegdysiejsze żyletki rawa -lux ale za to z widocznymi walorami, to jak sądzisz co zdecydowało o stołku tej pani? Przejdż po tych róznych sekretariatach, kancelariach,promocjach itp. Pojedż na jakieś targi i zobacz kogo pan prezes do reprezetacji sobie dobrał. Mam co konkretne przykłady podawać? Szczęście tych prezesów ,ze ich nie sfotografowano. A może sfotografowano bo niektórzy woleliby sami zrezygnować ze stołka niż zwolnić tępą ale za to z walorami. mGdyby dziś Pan sprawił że
              wszycy co trzymali za krocze niepoślubione straciliby dłoń do jutra w Olsztynie wszycy by się witali lewą ręka. Oburęki Bałtroczyk?
              • Gość: sobek Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.10, 19:03
                olo wypowiadaj się za siebie, nie każdy jest tak prymitywny jak Andre Lepper
              • Gość: ad Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.yolau.net 30.10.12, 09:15

                płeć żeńska ma w takich razach niezaprzeczone prawa, które należy szanować
      • Gość: ad Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.1and1.pl 24.11.12, 17:02

        wielka jest siła znałogowanej namiętności
      • Gość: krzysztof Re: panowie, a który nie trzymał za krocze...... IP: *.play-internet.pl 02.01.13, 00:33

        też doznaję wzwodu w takich sytuacjach
    • Gość: ? Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 12:50
      Czekam na jakąs panią, która oswiadczy, ze lubi takie "pieszczoty" swojego szefa.
    • Gość: Anna Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 12:50
      Rozpętała się obrzydliwa nagonka na Małkowskiego.
      Kto tak na pradwdę za nią stoi?

      Sam Bałtroczyk, który moralizuje wszędzie, romansował jak najęty.
      Śmiechu warte!!
      • Gość: Wolff Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 12:55
        Chwytał wilk razy kilka, chwycili i wilka.
        Za krocze.

        Mam nadzieję, ze nie popuszczą!
        • Gość: szydło Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 14:03
          Jaka nagonka? Po prostu wyszło szydło z worka.
          Za CJM stoi cała była SBecja i hierarchowie kościelni
          A jaja mu włożyć w imadło i solidnie dokręcić.
          A artykuł Sochy super! Warto poczytać!
          • Gość: niestety Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 14:07
            hierarchowie kościelni to też esbecja
            esbecja wlazła wszędzie gdzie kasa i władza
            • Gość: as Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.12.10, 19:06
              Trzymanie kobiety za krocze to jest wykroczenie.
              • Gość: Józef Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.146.178.232.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.12.10, 20:25
                Jeśli już to zakroczenie lub wkroczenie.
                Nie można ponadto mylić skutku z przyczyną (do "niestety"): esbecja nie wlazła wszędzie gdzie kasa i władza tylko gdzie esbecja właziła, tam niektórzy zgarniali kasę i władzę.
                Niby podobnie, ale jakby na odwrót...
                Może x. Leśniewski coś wie, o czym nie wiedzą olsztyniacy. Może CJM faktycznie całkowicie się nawrócił na drogę cnoty, prawdy i miłości bliźniego. Ale jakoś nie dał tego osobiście odczuć nikomu z wyborców. Wyskoczył natomiast w tej kampanii jak diabeł z pudełka. Taki, co ornat przywdział i ogonem na mszę dzwoni.
              • Gość: dogger Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.proxyboost.net 14.11.12, 13:53

                jest coś takiego, że człowieka ciągnie w dzień i w nocy
      • Gość: czy to to samo? Re: Obrzydliwa nagonka. Kto za nia stoi??? IP: *.olsztyn.mm.pl 03.12.10, 21:03
        Romans artysty z koleżanką artystką to coś całkiem innego niż bzykanie podwładnych przez prezydenta 200tysięcznego miasta
    • Gość: karo To z Kamasutry? Chwyt czy pozycja? IP: *.privacyfoundation.de 03.12.10, 20:37
      Opiszcie blizej, bo cos mnie omija.
    • Gość: milena Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.com 21.12.10, 09:21

      nie wariuję pod facetem, jak niektóre
      • Gość: Eryka Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: 46.112.224.* 26.12.10, 07:13

        Kiedy dwoje ludzi idzie do łóżka, scenariusz wygląda tak: on myśli o wygranej, ona o miłości.
        • Gość: berta Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.12.10, 12:37
          a kiedy on chwyta w pracy za krocze?
          • Gość: Enola Gay Zapytajcie Malkowskiego.On jest specjalista... IP: 213.184.17.* 27.12.10, 09:39
            ...od krocza,zwlaszcza podleglych urzedniczek.
            • Gość: vvvv Re: Zapytajcie Malkowskiego.On jest specjalista.. IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.12.10, 10:01
              czekam tylko, jak któraś ze zwolenniczek napisze, że to nawet przyjemne
              • Gość: ara Re: Zapytajcie Malkowskiego.On jest specjalista.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.12, 21:21

                a mnie chwytanie za krocze absolutnie nie chwyta za serce, taki chwytacz to chamidło
              • Gość: ewelina Re: Zapytajcie Malkowskiego.On jest specjalista.. IP: *.com 10.12.12, 19:15

                życie jest po to, by kochać się
        • Gość: bożena Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: 37.157.196.* 27.01.13, 17:56

          rejestrowane bezrobocie sięga już ponad 14%, a bananowa młodzież przeżywa pseudotematy zastępcze
      • Gość: ara Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 23:22

        no tak, małolaty biorą czkawkę za orgazm
    • Gość: pieczewiak Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.52.374a.static.theplanet.com 23.05.11, 13:07

      nic jeszcze małkowskiemu nie udowodniono, proces odwlekany jest w nieskończoność,
      a internetowa hołota już feruje wyroki, może jednak wstrzymajcie się do procesu
      • Gość: to ulubione zajecie prywusa IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.11, 14:53
        i ostrogotka
        • Gość: obywatel Bankierowi tez nic nie udowodniono IP: *.wbp.olsztyn.pl 23.05.11, 17:42
          a poplynal.
          To samo bedzie z Cesiem.
          • Gość: gość Re: A gdzie olsztyńskie feministki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 11:34
            No właśnie ....manify to o.k ale sprawa ratuszowa-czy je to obchodzi ?
            • niepokojacy Dotarly wlasnie akta do Ostrody... 25.05.11, 11:40
              To w czerwcu zacznie sie proces specjalisty od tych spraw.
    • Gość: aa Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 22:02

      Lekarze uznali, że Małkowski nie ma cech typowych dla gwałciciela. Badając relację między byłym prezydentem a oskarżającą go o gwałt urzędniczką stwierdzili, że para była w erotycznym związku. Pokrzywdzona była nawet zazdrosna o Małkowskiego.
      tvp.info/informacje/polska/seksuolog-malkowski-nie-ma-cech-gwalciciela/909264
      • Gość: teztakmysle Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.olsztyn.vectranet.pl 20.10.11, 23:09
        przecież chwytanie za krocze to nie gwałt?
      • Gość: do\świadczony Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.curacaoday.info 03.06.12, 20:12
        niczego mu na razie nie udowodnili i szczerze wątpię, czy w ogóle udowodnią
    • Gość: Bożena Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.play-internet.pl 04.01.12, 15:07

      Kobiety, Szanujcie Się! Niepozwólcie By Facet Wami Pomiatał !!!!

    • Gość: rozczarowany Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.centertel.pl 05.01.12, 10:05
      a tam kasa fiskalna
    • Gość: rex Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.ip-142-4-212.net 09.09.12, 11:01

      kulturowy klimat takich spraw objaśnia artykuł z frondy
      www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/penis,_czyli_tylko_o_tym_marza_kobiety._uwaga:_drastyczne_tresci__23597
      • Gość: KM Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: 199.188.206.* 22.02.13, 19:59

        Tzw. "chamski" mężczyzna prezentuje twarde, męskie cechy samca alfa, które są atrakcyjne dla kobiet. Natomiast mężczyzna "miły" prezentuje nieatrakcyjne miękkie cechy, przez co nie jest brany pod uwagę jako potencjalny partner seksualny (a jedynie jako "przyjaciel").
      • Gość: zyga Re: Chwytanie kobiet za krocze IP: *.sadecehosting.net 09.04.13, 12:31
        u kobiety liczy sie kondycja psychiki i kondycja pochwy, może mieć nawet trzy palce u stóp,
        ale jeśli dochodzi do tego pustka we łbie i ciągotki do promiskuityzmu, to bye bye
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka