IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 05.07.04, 19:46
ostatnio przejeżdżając przez Dorotowo w kierunku na Gągławki spostrzegłem po
prawej stronie drogi duże czarne tablice z oznakowaniem informującym o
produkcji chemicznej, niebezpieczeństwie wybuchu i czegoś tam w pobliskiej
fabryce farb i lakierów dorex; trochę dziwnie to wygląda jak właściciel
zakładu kilkaset metrów od niego stawia wokół prywatnego terenu (info na
wywieszce przy wjeżdzie na działki) tablice o dziwnej treści??? a poza tym
szkoda Dorotowa - jeżeli coś się rzeczywiście w dorex'ie dzieje - fajana
miejscowość wypoczynkowo - odpoczynkowa...
Obserwuj wątek
    • Gość: M Re: Dorotowo IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.07.04, 21:09
      Tu chodzi o to aby potencjalny klient nie chciał kupić w pobliżu tej fabryki
      gruntu a co nie daj Boże chciałby się budować.A swoją drogą czy nie ma
      odpowiednich służb kontrolnych ????.
      • Gość: Klakson Re: Dorotowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 00:07
        Dlatego działeczki w Dorotowie są tanie.
    • Gość: laminat Re: Dorotowo IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 06.07.04, 18:06
      z mojej wiedzy oznakowanie o niebezpieczeństwie związanym z zakładem powinno
      być rozmieszczone na terenie zakładu a nie kilkaset metrów od niego; co do ceny
      działek - 50 pln / m2 nie sądzę aby była to atrakcyjna cena dla kupującego...
    • Gość: laminat Re: Dorotowo IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 12.07.04, 19:43
      a poza tym te tablice "reklamowe" stoja także w rogach posesji - chyba
      właściciela zakładu ???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka