Gość: turysta IP: *.ols.vectranet.pl 27.03.05, 21:11 Potrzebuję wypożyczyc samochód w Olsztynie aby dojechać do Warszawy i tam go zostawić. Proszę o podpowiedź czy to jest możliwe, może jakieś namiary. Dziękuję. Mokrego Dyngusa!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj