Dodaj do ulubionych

Skąd auto?

IP: *.ols.vectranet.pl 27.03.05, 21:11
Potrzebuję wypożyczyc samochód w Olsztynie aby dojechać do Warszawy i tam go
zostawić. Proszę o podpowiedź czy to jest możliwe, może jakieś namiary.
Dziękuję. Mokrego Dyngusa!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka