Gość: gregory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 23:26 no i wszystko jasne "żelazko tańsze o kilkaset(!) złoty (?!) niż gdzie indziej" chyba, że pisała to ta sama łamaga co zwykle o alfie pisała peany Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Przesmiewca Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.ec.pl 20.10.05, 00:36 Brawo gawiedż, brawo tłuszcza, brawo głodna Litwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA TYLKO KIEDY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 15:27 Niekonkurencyjny moloch z towarami z warszawskiego stadionu plus marża 150 %. Odpowiedz Link Zgłoś
madziarix Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA TYLKO KIEDY? 20.10.05, 16:58 Najpierw sprawdź, potem pisz. Reszta bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA TYLKO KIEDY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 17:53 Cymbale byłem i sprawdziłem,Gucci rash 2 mniejsze 180 zł,ty sprawź ile na alegro. Herbata Dilmach w duecie 6,zkawałkiem w tesco 4 z kawałkiem w eklerku 5 z kawałkiem np:cygara o parę groszy droższe ,jubiler wszystko drogie,elektronika porównywalna cenowo jak Media markt,a przecież podobnież promocja.Koszerne trzy knajpy drogie i smrodliwe.A porównanie tego architektonicznego badziewia do browaru kulczyka jest niesmaczne,jak byś tam był to byś coś mógł powiedzieć mądrego durniu,jedyne co wspólne to schody ruchome i ksztyna wind.Ale towar nawet elektronika mało i chudo,ciuchy to porażka handlowca.Lecz bałwanom którzy mało widzieli w życiu zaimponuje nawet taki chłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.05, 20:55 Gość portalu: Ja napisał(a): > Niekonkurencyjny moloch z towarami z warszawskiego stadionu plus marża 150 %. Zastanawiam się czy kiedykolwiek byłeś w Centrum Handlowym? Czy widziałeś sklepy na poziomie? Na warszawskim stadionie często bywasz tak wynika z twojego postu!!! Nie wiedziałam że takie marki jak Reserved, H&M, Solar, Simple, itd można tam kupić? Żenujące bzdury wypisujesz!!!! Co do marży to chyba piszesz o dotychczasowych pseudo Centrach Handlowych w których sprzedaje się tandetną odzież z przebitką 1000%. A nie sprzedane kolekcje z roku na rok próbują wcisnąć "biednemu" olsztyniakowi. Przykre. Jednym słowem życzę dla wszystkich niezadowolonych olsztyniaków dalszych sukcesów w kupowaniu w konkurencyjnych sklepikach z towarami z hurtowni "?" z marżą 0% Powodzenia!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? 22.10.05, 11:37 Marki typu reserved czyli Mc.Donald jakościowo wólczance nie dorównują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.05, 11:57 Kupuj w Wólczance jest Demokracja:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dywitczanin Jolu: A co ma piernik do wiatraka ? IP: *.olsztyn.mm.pl 23.10.05, 10:37 może nam pani wytłumaczyć dlaczego nie dorównują? i w czym nie dorównują ? i co chciała pani porównać w reserved do wólczanki ? dobrze się pani czuje pani jolu? pani jolu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milutka Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.olsztyn.mm.pl 26.10.05, 18:39 Kochana, nie pisz czegoś, póki nie sprawdzisz... Okaże się bowiem,że to racja;( Możesz przyjąć do wiadomości uwagę, że mojej koleżanki przyjaciółka ma tam sklep i marża nie jest nigdy niższa niż 200%.. Sprawdź, potem krytykuj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milutka Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.olsztyn.mm.pl 26.10.05, 18:44 I jeszcze jedno. Niektóre sklepy wystawiły kolekcje z wiosennej wystawy.. Ja już je widziałam w wawie na wiosnę, ale przecież zachwyconym klientkom to nie przeszkadza, że niektóre bluzeczki są już ciut niemodne... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.05, 20:31 Gość portalu: milutka napisał(a): > I jeszcze jedno. Niektóre sklepy wystawiły kolekcje z wiosennej wystawy.. Ja > już je widziałam w wawie na wiosnę, ale przecież zachwyconym klientkom to nie > przeszkadza, że niektóre bluzeczki są już ciut niemodne... ;) Zawsze jest wyjście z sytuacji! Milutka jedź do Warszawy, tam nie natniesz się na kolekcje wiosenne z ciut niemodnymi bluzeczkami. A te kobiety, które potrafią się gustownie ubrać i tak sobie poradzą nawet w Olsztynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)) Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.05, 20:21 Oj milutka, milutka! Moja koleżanka ma bardzo bardzo duży sklep w Alfa i nie jest tak, jak piszesz ale cóż jeśli powiedziała Tobie o takich marżach Twojej koleżanki przyjaciółka to wiadomość jest rzeczywiście "z pierwszej ręki". Mozna się uśmiać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milutka Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.olsztyn.mm.pl 28.10.05, 23:19 Nie gustuję w plotkach, ale ta wiadomość jest rzeczywiście z pierwszej ręki.. No cóż, nie mówiłam też, tym bardziej nie wyczytałam, że z powodu niemodnych ciuchów jestem nieszczęśliwa. Ale dla Was kochani szydercy każdy powód jest dobry.... Nie przejmuję sie niemodnymi ciuchami,bądź nie zawsze gustownymi, bo nie to jest najważniejsze, nie cierpię też z powodu powstania dużego centrum handlowego w naszym mieście, ale to Wy pierwsi pobiegniecie na pierwsze wyprzedaże i promocje... Mało-jak coś bedzie nie tak z Alfą, pierwsi tez będziecie krytykować. No cóż, życie bywa brutalne,a jeśli prawda jest gorzka - staje się wtedy niewygodne... Zastanówcie się czasem, bo takie krytykowanie może komuś zaszkodzić, a to, że widziałam te ubrania (nie wszystkie, bo nie wszystkie oglądam) w Wawie już wczesniej, nie musi oznaczać, że jest mi z tego powodu źle.. Oznacza to, że właściciele nie postarali się, być może nie sądzili, że klientki czasem wyjeżdżaja z Olsztyna dalej niz do Gutkowa (np) i ubranka nie będą juz dla nich tym samym nowością i zaskoczeniem...A marże... No cóż, przejdź się na Stare Miasto i może ktoś Wam powie prawdę, bo czsem warto pomysleć dlaczego kilka sklepów stać na 70% rabaty, a drobnych sklepikarzy nie obejmuje ta przyjemność.. Myślicie, że niesprzedany towar jest łakomym kąskiem? Pozdrawiam, życzę bardziej obiektywnej oceny i realnego spojrzenia na świat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.05, 20:00 Wyprzedaże z pewnością przyciągną ludzi do Alfa i innych sklepów np. na Starówce. Czy wyprzedaż to coś czego ludzie się powinni wstydzić? Nie sądzę!!! Jeśli za buty APIA, które podobają mi się mogę zapłacić 50% taniej to oczywiście, jak tylko w Klifie są wyprzedaże "pędzę" i je kupuję. Czy widzisz w tym coś złego:( Ja, nie! Zaś jako totalną anormalność traktuję takie zachowanie właścicieli sklepów, którzy za wszelką cenę chcą sprzedać przestarzały towar nie patrząc na to, że traci on przede wszystkim na jakości. Jeśli chodzi o wyprzedaże do 70% jest to normalne zachowanie dużych koncernów odzieżowych, że towar nie sprzedany z poprzedniej kolekcji trzeba sprzedać po kosztach, aby mieć miejsce w magazynach na nowe kolekcje. Realne spojrzenie na świat to nie dorabianie tych którzy wciskają świadomie ludziom towar z przed 3-4 kolekcji i "kasują" za te ciuchy normalną cenę bez rabatu. Pozdrawiam, życzę udanych zakupów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milutka Re: JEDYNE CO JEST PEWNE TO PLAJTA tylko kogo? IP: *.olsztyn.mm.pl 29.10.05, 23:14 Źle mnie zrozumiałeś - ja często korzystam z wyprzedaży, tylko dziwi mnie podejscie ludzi do tego zdarzenia... Uwierz mi, ja naprawdę dużo wiem o branży odzieżowej, mało - chetnie kupuję ubrania zarówno w renomowanym sklepie, jak i jakimś małym sklepiku, który może być gdzieś wciśnięty w róg ulic.. Ale to tylko czcza gadanina, bo niewiele zmieni to w naszych zwyczajach i nie sprawi, że inaczej spojrzymy na gusta i potrzeby innych ludzi.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: 61.79.96.* 20.10.05, 04:47 Nikt nie napisal o drobnych przedsiebiorcach i sklepikarzach ktorzy przez te supermarkety straca klientow i swoje biznesy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 20.10.05, 08:38 No trudno-jest kapitalizm i wolny rynek. Jak się komus nie podoba to na Białoruś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.05, 20:57 A kogo to obchodzi? Czy ja mam za swoje zarobione pieniądze dorabiać sklepikarzy z tandetnymi towarami. Mam nadzieję że może w pewnym stopniu Alfa ich nauczy co to znaczy wyprzedaż kolekcji? Odpowiedz Link Zgłoś
marduck Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy 20.10.05, 09:18 Przydałoby się kilka zdjęć do tego tekstu. Pełen profesjonalizm ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kinoman Czy był juz ktoś w kinie? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.10.05, 11:10 moze ktoś napisze wrazenia z kina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leai Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.ols.vectranet.pl 20.10.05, 11:14 Niech "mali przedsiębiorcy" np. Z DH "Tomek", "Jakub", "Manhattan" nie wymagają, bym się u nich ubierała- wszyscy biora z jednej hurtowni obleśne ciuchy i spodziewają się niewiarygodnych obrotów. Niech pomyślą,znajda pomysł na siebie, nie wiem, sprowadzają ciuchy z Londynu, Berlina... coś niepowtarzalnego. Siedzenie na tyłku i miesiąc w miesiąc podpisywanie dowodu odbioru od tego samego hurtownika guzik im da. Wkurzają mnie takie marudy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 20.10.05, 11:33 Dokładnie to samo chciałam napisać! Dlaczego ja mam mysleć o tym, że stracą swój biznes, a oni nie pomyśleli o mnie i sprowadzali okropne bluzeczki do wyrzucenia po 1 praniu? W Alfie nie ma wszystkich moich ulubionych sklepów,ale już coś jest,może w przyszłości powstaną następne centra handlowe. Na razie będę nadal jeździć do W-wy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.05, 20:59 Masz rację! Popieram mądrych ludzi! Inni niech dalej narzekają i idą do CH "M.......", tam wszystko jest "tanie" i ma styl rodem z "?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hazudo Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.com / *.brief.pl 20.10.05, 11:56 A pod tym "kilkaset złoty" podpisały się aż trzy osoby. Jak mówi Benedykt XVI: "Pozdhawiam wiehnych języka polskiego". Odpowiedz Link Zgłoś
marduck Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy 20.10.05, 12:15 Czepiacie się tych kilkuset złoty, a autorzy pewnie czytali z ruchu warg i stąd ten cytat w takiej formie ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janosik Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.olsznet.ec.pl 20.10.05, 13:04 moze i to jest super ze powsaja takie kolosy w naszym miescie,ale to juz kolejny taki wielkolud,teraz wybuch radosci bo mam cos nowego,ale za pare tygodni bedzie to samo co w manhatanie,gracji,tomku itp. ja osobiscie nie mam nic przeciwko takim skupiskom sklepow,ale chyba NAJWYZSZA PORA POMYSLEC O JAKIMS KOMPLEKSIE BASENOW itp. Odpowiedz Link Zgłoś
magosiaa Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy 20.10.05, 17:47 Właśnie, kompleks rekreacyjny z prawdziwego zdarzenia: baseny, sauny, siłownie, sale do ćwiczeń, do gry w piłkę, kręgle, a przedewszystkim kryte sztuczne lodowisko. Rozmarzyłam się ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 18:10 A NA SAUNĘ I BASEN TRZEBA JEŹDZIĆ DO PASYMIA,ALE KOMU ZALEŻY NA WASZYM ZDROWIU,NA FORSIE JAK NAJBARDZIEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex-Olsztynianin Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.bu.uni.torun.pl 20.10.05, 19:20 Z jednej strony fajnie, ze cos sie wreszcie ruszylo w tym miescie. Do tej pory w dziedzinie zakupow etc. to miasto dla nieco bardziej wymagajacej klienteli bylo, coby nie mowic pustynia. Choc z drugiej strony, jak zobaczylem te dzikie tlumy na zdjeciu, wraz z gazetowym opisem, az mna cos wstrzasnelo - ludzie, wy naprawde nie macie tam nic lepszego do roboty, tylko wystawac kilka(nascie) godzin pod sklepem, byleby dorwac biustonosz za 7,90? Yeez...co za miasto, na nieszczescie podobnie jest w innych podobnych wielkosci grodach, hgdzie tego typu placowki sa zakladane po raz pierwszy, wiec specjalnie pastwil sie nie bede... Zycze silnych lokci i..udanych zakupow :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiatowy Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.range81-155.btcentralplus.com 20.10.05, 19:41 Tak samo bylo w Wa-wie jak otwierali pierwsze Makro jeszcze tragi smiesznym przykladem moze byc pierwszy Mcdonalds w W-wie i Polsce ktory to znalazl sie na pocztowkach tego miasta !!!Nawet w Londynie!!! pare miesiecy temu jak otwierali kolejny sklep IKEA-i zgromadzil sie kilkutysieczny tlum efekt kilku rannych jeda osoba ugodzona nozem Nie dziwmy sie wiec mieszkancom Ol-a tu przeciesz potecialnego inwestora przegania sie kijem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *** Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 07:00 Oj niektórym niedogodzi. Chcieliby jak w reklamie Ery. Żeby było od Armaniego, ale kosztowało jak w szmateksie. Żeby można było kupić 10 sztuk, ale zapłacić jak za 1. Żeby było jak w Londynie, ale w Olsztynie. Jasne, że drogie sklepy się nie utrzymają. Wprawdzie znajdzie się wielu bogatszych Olsztynian, którzy na drobne zakupy wyskoczą do Alfy zamiast do Wa-wy, ale może nie nastarczyć ich wydatków na całoroczne utrzymanie sklepów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.05, 21:06 Dotychczas jeździłam do Gdańska na zakupy. Alfa nie do końca spełnia moje oczekiwania, ale jest to już jakiś krok do przodu. Oczywiście bardzo pozytywny. Niestety Olsztyn do tej pory traktowany jest jako prowincja. Myślenie przecietnego mieszkańca Olsztyna jest bardzo podobne: w Alfie jest drogo, a dlaczego tak myślą? Nie znają marek odzieżowych, nie są przyzwyczajeni do prawdziwych wyprzedaży itd. Nie ważne że w Hurtowni "?" na Jarotach za płaszczyk zapłacą więcej niż obecnie w sklepie "....." w Alfie ale cóż? Pozostawiam to bez komentarza!!! Szkoda emocji:) Odpowiedz Link Zgłoś
monopol Całkiem dobry sklep 22.10.05, 22:29 Kilka sklepów z ciuchami na dobrym poziomie, ceny ( na razie przynajmniej ) przystępne. Jest z czego wybierać tylko ludzi póki co za dużo. Nie należy mieć kompleksów, olsztyńska Alfa nie odbiega poziomem od podobnych centrów handlowych w innych miastach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Całkiem dobry sklep IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 00:04 Przypadł mi do gustu Solar i Simple!!! Super sklepy z super odzieżą:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inaczej plajta! Najwyższy czas żeby zabrali się do roboty i nni IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 27.10.05, 11:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;)) Re: Najwyższy czas żeby zabrali się do roboty i n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.05, 11:11 No, inne sklepy raczej odetchnęly z ulga, nic im ze strony alfy nie grozi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika Re: Najwyższy czas żeby zabrali się do roboty i n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.05, 12:58 Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Najwyższy czas żeby zabrali się do roboty i n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.05, 23:31 No to gdzie te wyprzedaże? Na Starym Mieście czy w A-Zentrum? I w jakim mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 sklepy+kino IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 30.10.05, 12:18 Przeczytałam wszystkie posty. Moje zdanie jest następujące na temat Alfy: 1. Sklepy: nic rewelacyjnego za horrrendalne pieniądze. częś scklepów wielkich sieci podniosło w sposób znaczny ceny towarów w Olsztynie ( ciekawe dlaczego). Przykład: Sklep sportowy A...- w Warszawie i Krakowie spodnie narciarskie jednej z renomowanych firm kosztują w cenie BEz promocji tyle ile u nas po 50% zniżce! ( Od razu odpowiadam- prosiłam rodzinę i znajomych aby sprawdzili ceny bo nie dowierzałam własnej pamięci). Są oczywiście i towary w normalnych cenach, ale...te same towary można kupić w malutkich rodzinnych sklepikach itaniej (ew, w innych sklepach) Jednym słowem - uważam że Alfa jest dla snobów a nie dla normalnie , przeciętnie zarabiającego mieszkańca Olsztyna ( a podobno tak miało być). Dlaczego tak jest? Cóż - mogę się tylko domyślać: Polska B kupi wszystko i będzie się cieszyła że już "nie jest prowincją"! Zresztą wystarczy pojechać do sklepów typu Real,Tesco czy innych w Krakowie, Gdańsku, Warszawie czy Poznaniu - niby nazwa ta sama ale ceny niższe, towary lepsze itp...Dla mnie żenujące jest to jak traktowani jesteśmy przez takie koncerny - ich polityka jest prosta : pobory w Olsztynie obciąć ( olsztyniacy i tak pójdą do pracy za każde pieniądze - bo jest bezrobocie) a ceny wywindować ( kupią bo snoby) 2. Kino- szczerze mówiąc jestem rozcarowana tym niby multikinem- z nazwy ma tylko ilość sal i wygodne siedzenia! Miejsca przed wejściem mało - przy premierze jakieś na prawdę dobrego filmu ( a nie daj Boże przy 2 premierach!) zanim wejdzie się na salę można zwariować - mało miejsca w poczekalni, 0 wygód itp itd. Ceny baaardzo wysokie jak na warunki Olsztyńskie. Idąc z dzieckiem na film musiałam wydać 30 zł - a podobno miało być taniej niż w naszych starych kinach! Jestem osobą palącą, więc czekając na film z dzieckiem przeżywałam prawdziwe katusze nie mogąc nigdzie zapalić...a zejśc na dół z popcornem, colą, zakupami, kurtkami itp nie uśmiechało mi się.Do tego była to niedziela popołudnie więc było sporo osób i nie było gdzie usiąść czy nawet położyć na chwilę rzeczy. 3. Klimatyzacja w tak dużym kompleksie powinna być przystosowana do ilości osób które mają tam przebywać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiatowy Re: sklepy+kino IP: *.range81-155.btcentralplus.com 30.10.05, 12:29 Ceny sa tak wysokie bo w Olsztynie jest slaba konkurencja Co do promocji i tzw sale to w Polsce tego nie ma sa tylko jakies tam smieszne obnizki 5% mentalnosc komuny dalej zywa Co do roznicy w towarach to zgadzam sie jest ona ale nie w Polsce tylko na tak zwanym Zachodzie dla nich dalej jestesmy zacofanym wschodem i towar rozni sie znaczaco samochody ,proszki opakowania itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: sklepy+kino IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.05, 19:17 Gość portalu: luna37 napisał(a): Idąc z dzieckiem na > film musiałam wydać 30 zł - a podobno miało być taniej niż w naszych starych > kinach! Jest taniej jeśli masz kartę clubu Nokia (płacisz za bilet) 12zł. Z resztą myślałaś że bilety będą za darmo.:))) Gość portalu: luna37 napisał(a): Jestem osobą palącą, więc czekając na film z dzieckiem przeżywałam prawdziwe katusze nie mogąc nigdzie zapalić...a zejśc na dół z popcornem, colą, zakupami, kurtkami itp nie uśmiechało mi się. Wydaje mi się że to lekka przesada aby w miejscu publicznym palić papierosy a na dodatek przy dziecku? Nie szkoda Tobie zdrowia dziecka? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robi Re: sklepy+kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 19:30 Do powyższych: no i w ogóle co to za pomysł, wychodzić do kina. Czy nie wygodniej w domu, przed telewizorem?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 Re: sklepy+kino IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 31.10.05, 10:09 do :))) - nie myślałam i nie myślę że wejście do kina będzie za darmo. Karty klubu Nokia nie mam i nie będę miała bo nie muszę...nie lubię tej marki i nie używam...więc czy to dlatego mam być karana droższymi biletami?? Dlaczego nie obniżą ceny do 12 zł dla posiadaczy telefonów Simens albo jakiś innych, albo już wiem....12 zł bilet dla każdego kto ma jakikolwiek telefon komórkowy...No i jeszcze jedno...po za tym nie zapominaj że 30 zł to tylko bilet - cała reszta jak popcorn itp itd jest również droższa niż w jakimkolwiek innym kinie. 2. jestem osobą palącą i nie mam zamiaru tego zmienić...nie zmuszam nikogo do palenia, a przede wszystkim do palenia biernego, dlatego jestem rozczarowana brakiem tzw "palarni". Wiem że w miejscach publicznych nie wolno palić,ale zapomniałś/łaś o jednym dodatkowym zapisie " oprócz miejsc wyznaczonych"....i takich w Alfie brak. Z jednym się zgadzam: nie muszę ( i wcalę nie chcę) tam chodzić....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: sklepy+kino do luna37 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.05, 19:48 Gość portalu: luna37 napisał(a): Z jednym się zgadzam: nie muszę ( i wcalę nie chcę) tam chodzić....:)))) No i gut!!! Nie musisz chodzić do Heliosa bo są inne w Olsztynie kina :)w których są tańsze bilety, popcorn, ....... itd. i w których oczywiście można palić:) Rzeczywiście zapomniałam, że do kina lub na zakupy chodzi się po to aby przesiadywać w palarni i palić papierosy. Z jednym się zgadzam nie powinnaś tam chodzić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinoman Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.cust.tele2.pl 30.10.05, 23:42 KOSZMAR!!!! I to za malo powiedziane!Wybrałem się do kina w Alfie. I to był błąd!Mało miejsca, kolejki.No ale to dopiero początek!Potem była sala - klimatyzacja popsuta (niedziela, seans o 19.15, sala 3), smród i duchota. Po seansie oczywiście cała "wspaniała" Alfa zamknięta więc znudzeni ochroniarze przegonili większość klientów przez podwórko, dookoła - bo tylko tak można sie dostać na parking (są wprawdzie windy, ale na nie trzeba czekać baaaaardzo długo!).Schody nie są przecież od schodzenia o tej porze!W drzwiach parkingu kolejny znudzony kapuś, który każdego zaczepia po co przylazł klient?Ciekawe jak dostać się i jak się wydostać z seansu o 21.30????!!!A no i jeszcze to nic, że reklamują się, że za bilet z kartą Klubu Nokia płaci się 12 zł. Ode mnie skasowali 14...Więc po pierwszym razie chyba nie mam ochoty tam więcej pójść. Wybieram mniej nowoczesne, ale za to bardziej przyjazne kina! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 00:06 A co na to Pati i Sari? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 00:41 A co na to P i S ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.ols.vectranet.pl 31.10.05, 12:05 Hihi-odczep się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Pierwsze zwiedzanie Alfy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.05, 19:38 A co na to hihi? Wypowiedz się, pokrytykuj!!! Odpowiedz Link Zgłoś