Gość: . IP: *.tvk.tpsa.pl 18.10.02, 23:03 Ciekaw jestem ile w tak dużym obiekcie przebywa sióstr zakonnych Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toja77 Re: Klasztor w Spręcowie 19.10.02, 12:17 Tyle cegieł na to poszło, no nie? To może warto zapytać ile mają słoików na zime w piwnicy. To cie nie interesuje? Chyba rozumiesz mój sarkazm.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: detritus Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.02, 16:38 O ile pamietam - kilka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.tvk.tpsa.pl 19.10.02, 17:16 A nie można tam zrobić np. katolickiej zielonej szkoły. I powietrze świeże i okolica ładna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: detritus Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.02, 18:45 Nie, bo zdaje sie "pensjonariuszki" musza czas spedzac w osobnosci ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 19.10.02, 18:57 Pomysł ciekawy a w budynku i to legion by się zmieścił. :-)) Nie słyszałem jednak nigdzie o takim precedensie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: **33 Re: Klasztor w Spręcowie IP: proxy / 213.25.179.* 21.10.02, 17:27 nie popieram.jak wynika z penego protokolu sanepidu w kuchni panuje wyjątkowy syf. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luk Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 21.10.02, 21:59 To sanepid penetruje w poszukiwaniu bakterii tez zakony...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: **33 Re: Klasztor w Spręcowie IP: proxy / 213.25.179.* 22.10.02, 08:42 działał post factum z powodu zatrucia pokarmowego.Podobno zakonnic było 7 z tego 1 w ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
tybr Re: Klasztor w Spręcowie 23.10.02, 10:43 Tak z prostej ciekawości; czy ta twoja ciekawość ma jakieś głębsze podłoże? może jakaś mała (wzorem Lenina) nacjonalizacyjka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Klasztor w Spręcowie IP: *.tvk.tpsa.pl 23.10.02, 22:53 Czysta ciekawość, ale już wiem www.karmelicibosi.pl/bose/sprecowo/sprecowo.shtml Odpowiedz Link Zgłoś