Gość: * IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 22:49 Plany jak u Napoleona. Ciekawe, co z tego się ostanie. No i można jeszcze by pokazywać rozlewiska Łyny w lesie miejskim i tuż za granicą Olsztyna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: * Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 22:50 hop Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gigi Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 07:59 Ja uważam, że pomysły są super. Jak uda się je zrealizować to bedą ogromnym plusem dla miasta w wygodzie mieszkania i przyciąganiu turystów. Olsztyn słynie z tego, że ma dużo terenów zielonych więc warto to podtrzymywać i nie zabudowywać bez zensu całego centrum blokami. Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: Czy Łyna wróci do miasta 07.04.06, 08:30 2008, 2009, 2123, jutro, po wyborach, jak mnie wybierzecie... Na razie ciagle jest 1 basen w miescie, latem 1 plaża z 1 ratownikiem (po kwartale próśb i nalegań) z 1 łódką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melon Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.ols.vectranet.pl / 88.156.63.* 07.04.06, 09:31 A mi sie marzy ścieżka rowerowa i spacerowa od Bartaga do centrum Olsztyna i dalej wzdłuż Łyny np. do elektrowni. I nie chodzi mi o wydeptaną ściezke co to po deszczu jest nieprzejezdna tylko ładny polbruk. Do tego co jakiś czas ławeczki i stylowe oświetlenie. To byłoby coś. Co? Pomarzyć zawsze można. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsztynianka Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: 217.97.159.* 07.04.06, 09:51 melon o własnie cos takiego byłoby prawdziwa wizytówka miasta Pamietam jak byłam mała gdy szłam ul 22 Stycznia (tył Alfy) babcia mi opowiadała ze tu ma byc park zławeczkami , kawiarnia, sciezkami rowerowymi..... Marzyłam zeby sie tam bawic kiedys, dzis mam juz duzego syna a parku dalej nie ma i do tego planuja tam budynki mieszkalne !!!! Moi znajomi którzy do nas przyjezdzaja zawsze byli zachwyceni przestrzenia miasta i zielenia. Obecnie wycinamy drzewa, w wolne miejsca wstawiane sa straszne budynki, brudno e szkoda gadac Olsztyn nie bedzie niedługo Olsztynem zielonym tylko betonowym :(( i co ja wnukom pokaze ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jawa Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.olsztyn.mm.pl 07.04.06, 10:16 A gdzie te planty nad Łyną tak hucznie zapowiadane przez Małkowskiego? Gdzie ten wizjonerski hotel Małkowskiego w więzieniu. Gdzie obietnice Małkowskiego odnośnie nacisku na remont Samowara? Plany, plany, plany, plany i tak jak being pisze: tylko mnie wybierzcie a po wyborach plany, plany, plany i dalej stagnacja i cofanie się do tyłu' nawet kibla porządnego nie ma na plaży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: detritus Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.160.235.237.olsznet.ec.pl 08.04.06, 20:13 Gość portalu: Jawa napisał(a): > A gdzie te planty nad Łyną tak hucznie zapowiadane przez Małkowskiego? > Gdzie ten wizjonerski hotel Małkowskiego w więzieniu. > Gdzie obietnice Małkowskiego odnośnie nacisku na remont Samowara? Leza w teczce "obietnice" razem z obietnicami usuniecia budynku Star Touristu. Coz, Czesio jest gadula i lubi duzo mowic. Przerost marketingu nad osiagnieciami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: 213.184.18.* 07.04.06, 13:02 Bla, bla, bla, bla, bla, bla........ Uwierzę jak zobaczę, bo na słowo wizjom urzędasów już nigdy nie uwierzę. Od początku pierwszej kadencji Prezydenta M. słyszę o parkach wodnych, basenach, parku nad Łyną, tramwajach, itp... A co mamy? Domek na środku ulicy (moja córka w przedszkolu rysuje ładniejsze), grobowiec pod ratuszem, przeszwindlowany teren gdzie miał być park rozrywki, bajzel nad Łyną w centrum miasta (i też chyba przeszwindlowany teren), itp. (można dopisywać...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~~~ Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.06, 08:52 Jaki pan - TAKI KRAM! Taki jest wizerunek Przechrzty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.K. Re: Czy Łyna wróci do miasta IP: *.olsztyn.mm.pl 09.04.06, 18:17 Nie wierzycie naszemu, jedynemeu Prezydentowi Jerzemu Czesławowi Małkowskiemu? Gdzie wasza wiara? Taka światła wizja jest czymś co trzyma nas na duchu, w co można wierzyć. Tylko Jerzy Czesław Małkowski doprowadzi Olsztyn do tego by był sławnym miastem! Odpowiedz Link Zgłoś