Gość: All IP: *.elblag.dialog.net.pl 03.08.06, 22:54 Czy ktos może napisac czy giełda się jeszcze odbywa w Olsztynie?? Jezeli tak to od ktorej godziny, no i czy warto tam się wybrać? Sa jakies godne uwagi autka?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: Giełda w Olsztynie IP: *.ols.vectranet.pl 03.08.06, 23:28 gielda nadal jest (dajtki), czynna od 6 do 12? w niedziele. lepiej dotrzec co najmniej przed g.8-9. 80% samochodow - niemieckie. lepiej przyjechac z fachowcem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: All Re: Giełda w Olsztynie IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.08.06, 23:43 Wielkie dzieki, wiec jutro zawitam:) Odpowiedz Link Zgłoś