Dodaj do ulubionych

Giełda w Olsztynie

IP: *.elblag.dialog.net.pl 03.08.06, 22:54
Czy ktos może napisac czy giełda się jeszcze odbywa w Olsztynie?? Jezeli tak
to od ktorej godziny, no i czy warto tam się wybrać? Sa jakies godne uwagi
autka??
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Giełda w Olsztynie IP: *.ols.vectranet.pl 03.08.06, 23:28
      gielda nadal jest (dajtki), czynna od 6 do 12? w niedziele. lepiej dotrzec co
      najmniej przed g.8-9. 80% samochodow - niemieckie. lepiej przyjechac z
      fachowcem.
      • Gość: All Re: Giełda w Olsztynie IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.08.06, 23:43
        Wielkie dzieki, wiec jutro zawitam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka