Gość: klara IP: *.olsztyn.mm.pl 07.08.06, 20:38 byłem dzisiaj w Alfie. Ale tam czyściutko!!!!!! Aż miło Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a CH Ogrody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 20:52 Byłem dzisiaj w elbląskich ogrodach, ale tam czyściutko:) Odpowiedz Link Zgłoś
taras70 Re: CH ALFA 07.08.06, 21:27 klaro, czyzby to piorunujace wrazenie jakie wywarla na Tobie czystosc w centrum handlowym, wynikala z roznicy miedzy tym, co zostawila(e)s w domu ,a tym co zastalas w tej oazie "kultury". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oh Re: CH ALFA IP: *.olsztyn.mm.pl 08.08.06, 14:34 generallo te Twoje miasto musi byc rzeczywiscie nudne i zalosne (albo brudne) skoro caly czas siedzisz w domu i odpisujesz na kazdy post. aha, no tak, elblaskiego forum nie ma:) Odpowiedz Link Zgłoś