IP: *.olsztyn.mm.pl 07.08.06, 20:38
byłem dzisiaj w Alfie. Ale tam czyściutko!!!!!! Aż miło
Obserwuj wątek
    • generallo Re: CH ALFA 07.08.06, 20:47
      Chyba byłaś skoro jesteś kobietą :)
    • Gość: a CH Ogrody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 20:52
      Byłem dzisiaj w elbląskich ogrodach, ale tam czyściutko:)
      • generallo Re: CH Ogrody 07.08.06, 20:54
        Czysto bo sprzątają co chwila ;)
    • taras70 Re: CH ALFA 07.08.06, 21:27
      klaro, czyzby to piorunujace wrazenie jakie wywarla na Tobie czystosc w centrum
      handlowym, wynikala z roznicy miedzy tym, co zostawila(e)s w domu ,a tym co
      zastalas w tej oazie "kultury".
      • Gość: oh Re: CH ALFA IP: *.olsztyn.mm.pl 08.08.06, 14:34
        generallo te Twoje miasto musi byc rzeczywiscie nudne i zalosne (albo brudne)
        skoro caly czas siedzisz w domu i odpisujesz na kazdy post. aha, no tak,
        elblaskiego forum nie ma:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka