Gość: Leon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 20:20 aż wierzyć się nie chce, że są tacy, którzy dziś weszli na lód, niestety już o własnych siłach z niego nie zeszli Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lustroo Re: lód 01.03.07, 11:19 Ludzie różne rzeczy robią. Np. jeżdżą samochodem po zamarzniętym jeziorze. Kiedyś był przypadek, że cały samochód poszedł na dno, nikt się nie uratował. A przecież myślenie nie boli. Odpowiedz Link Zgłoś