IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 20:20
aż wierzyć się nie chce, że są tacy, którzy dziś weszli na lód, niestety już o
własnych siłach z niego nie zeszli
Obserwuj wątek
    • lustroo Re: lód 01.03.07, 11:19
      Ludzie różne rzeczy robią. Np. jeżdżą samochodem po zamarzniętym jeziorze.
      Kiedyś był przypadek, że cały samochód poszedł na dno, nikt się nie uratował. A
      przecież myślenie nie boli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka