Gość: Alex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 14:17 www.rp.pl/artykul/100805.html Przecież to śmieszne, jak śmieszna jest ta grupa mieszkańców Olsztyna, która zamówiła tę mszę.Szok Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ola Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 14:19 Jest takie powiedzenie :" Dobrego to i knajpa nie zepsuje a złego to i kościół nie naprawi". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vera Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 14:40 Święta prawda, tobie to już nic nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 15:31 Możesz konstruktywnie rozwinąć swoją myśl? Nie bardzo rozumiem co miałaś/eś na myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiądz Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.privacyfoundation.de 02.03.08, 14:44 Tak właśnie działa Małkowski i jego świta.. żenada nawet kościół dał się w to wplątać. Ciekawe czy za msze zapłacono... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zniesmaczona Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 15:18 Pewnie zrzuta była w ratuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vak Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 15:39 Nie trzeba bylo nic placić.. To co Czeslaw ofiarowal KK w czasie swoich swiatlych rzadow calkowicie wystarczylo, żeby katabas Leszczynski bez zastanowienia udzielil mu poparcia z ambony i wnosil wraz z ciemnym ludem modly w intencji rychlego oczyszczenia Czeska z zarzutow i rownie szybkiego powrotu do urzedu, co by dalej wspieral lokalny kosciol datkami z miejskiej kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 15:47 Z tego forum zieje nienawiść do wszystkich i wszystkiego.Jak to więc jest z 90% katolików w społeczeństwie polskim,także w Olsztynie.Kto nauczył was aż takiej nienawiści? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robi czerwone i czarne IP: *.gdynia.mm.pl 02.03.08, 15:55 Jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w olsztynski sojusz czerwonych i czarnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: czerwone i czarne IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.08, 18:17 Czy ty nie widzisz, że czerwoni chętnie by CJM w łyżce wody utopili. Jaki więc sojusz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jednak sojusz Re: czerwone i czarne IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:03 Sprawdź poręczenia dane przez ok. 50 olsztyńskich, pożal się Boże, vip-ów, w głośnych sprawach dotyczących ludzi władzy w Olsztynie. Dlatego ciekawy powinieneś być (ja zresztą też) jak wygląda ta anonimowa lista mieszkańców Olsztyna co dali na mszę. Może nazwiska są zbieżne z tamtymi. A że najcześciej bywa tak, że porzęczają za tych co jednak zawinili, to teraz jest im głupio robić kolejne nieudane, bezczelne wsparcie w świetle reflektorów (być może wybory na prez. miasta tuż, tuż) i zrobili to anonimowo lub przez zaufanych umyślnych w myśl zasad BHM (Bezpieczeństwa i Higieny Mszy). Wg mnie, jest to nieformalne wywieranie nacisku na organy ścigania przez grupę trzymającą władzę w Olsztynie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znamgo Re: czerwone i czarne IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:19 cjm nie jest ani czerwony ,ani czarny ani biały.To rudy farbowany lis .Dla władzy i kasy gotów przefarbowywać się codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atoja Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:22 czarne diabły z ogonami ukrytymi pod sutannami. Odpowiedz Link Zgłoś