Dodaj do ulubionych

Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 14:17
www.rp.pl/artykul/100805.html
Przecież to śmieszne, jak śmieszna jest ta grupa mieszkańców Olsztyna, która
zamówiła tę mszę.Szok
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 14:19
      Jest takie powiedzenie :" Dobrego to i knajpa nie zepsuje a złego to i kościół
      nie naprawi".
      • Gość: vera Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 14:40
        Święta prawda, tobie to już nic nie pomoże.
        • Gość: Ola Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 15:31
          Możesz konstruktywnie rozwinąć swoją myśl? Nie bardzo rozumiem co miałaś/eś na
          myśli.
    • Gość: ksiądz Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.privacyfoundation.de 02.03.08, 14:44
      Tak właśnie działa Małkowski i jego świta..
      żenada nawet kościół dał się w to wplątać. Ciekawe czy za msze zapłacono...
      • Gość: zniesmaczona Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 15:18
        Pewnie zrzuta była w ratuszu.
      • Gość: vak Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 15:39
        Nie trzeba bylo nic placić.. To co Czeslaw ofiarowal KK w czasie swoich swiatlych rzadow calkowicie wystarczylo, żeby katabas Leszczynski bez zastanowienia udzielil mu poparcia z ambony i wnosil wraz z ciemnym ludem modly w intencji rychlego oczyszczenia Czeska z zarzutow i rownie szybkiego powrotu do urzedu, co by dalej wspieral lokalny kosciol datkami z miejskiej kasy.
    • Gość: * Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 15:47
      Z tego forum zieje nienawiść do wszystkich i wszystkiego.Jak to więc jest z
      90% katolików w społeczeństwie polskim,także w Olsztynie.Kto nauczył was aż
      takiej nienawiści?
      • Gość: robi czerwone i czarne IP: *.gdynia.mm.pl 02.03.08, 15:55
        Jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w olsztynski sojusz czerwonych i czarnych?
        • Gość: ciekawy Re: czerwone i czarne IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.08, 18:17
          Czy ty nie widzisz, że czerwoni chętnie by CJM w łyżce wody utopili.
          Jaki więc sojusz?
          • Gość: jednak sojusz Re: czerwone i czarne IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:03
            Sprawdź poręczenia dane przez ok. 50 olsztyńskich, pożal się Boże,
            vip-ów, w głośnych sprawach dotyczących ludzi władzy w Olsztynie.
            Dlatego ciekawy powinieneś być (ja zresztą też) jak wygląda ta
            anonimowa lista mieszkańców Olsztyna co dali na mszę. Może nazwiska
            są zbieżne z tamtymi. A że najcześciej bywa tak, że porzęczają za
            tych co jednak zawinili, to teraz jest im głupio robić kolejne
            nieudane, bezczelne wsparcie w świetle reflektorów (być może wybory
            na prez. miasta tuż, tuż) i zrobili to anonimowo lub przez zaufanych
            umyślnych w myśl zasad BHM (Bezpieczeństwa i Higieny Mszy). Wg mnie,
            jest to nieformalne wywieranie nacisku na organy ścigania przez
            grupę trzymającą władzę w Olsztynie !
            • Gość: znamgo Re: czerwone i czarne IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:19
              cjm nie jest ani czerwony ,ani czarny ani biały.To rudy farbowany
              lis .Dla władzy i kasy gotów przefarbowywać się codziennie.
      • Gość: atoja Re: Msza Św. w Katedrze w intencji Prezydenta IP: *.ols.vectranet.pl 02.03.08, 19:22
        czarne diabły z ogonami ukrytymi pod sutannami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka