Dodaj do ulubionych

"Będzie referendum ws. bohatera seksafery"

IP: 83.20.164.* 26.08.08, 15:57
Rada Miasta Olsztyna zdecydowała o przeprowadzeniu referendum w
sprawie odwołania aresztowanego prezydenta Czesława Małkowskiego. Za
referendum głosowało 19 radnych, jedna osoba była przeciw, nikt nie
wstrzymał się od głosu.
Przeciw głosował radny Bogdan Dus poprzednio związany z byłym klubem
prezydenta (teraz niezależny), który twierdził, że referendum będzie
tylko zbędnym wydatkiem i przedwczesnym osądzaniem Małkowskiego.
Ocenił też, że kierujący obecnie ratuszem nie potrafią sobie
poradzić w zaistniałej sytuacji. - Jak nie wiemy co zrobić, robimy
referendum - stwierdził. Dodał, że w mieście "nie potrzeba igrzysk,
a prostych dróg, chodników, kanalizacji i mieszkań komunalnych".
Radni głosowali imiennie, a sesji przyglądała się spora grupa
mieszkańców Olsztyna.

wiadomosci.onet.pl/1813590,11,item.html
Obserwuj wątek
    • Gość: niezapominajka Re:Brawo Radny Dżus IP: *.ols.vectranet.pl 26.08.08, 16:08
      Brawo za odwagę i przeciwstawienie się mafijnej radzie.Prezydent miasta jest
      wybrany w demokratycznych wyborach i bardzo dużo zrobił dla miasta.PO najpierw
      właziła mu w du.ę, a potem uknuła spisek by przejąć władzę w mieście.Nie uda się
      wam odwołać prezydenta, Olsztyniacy nie dadzą nabrać na wasz nędzny pucz.
    • mobydickzolsztyna Re: "Będzie referendum ws. bohatera seksafery" 26.08.08, 16:08
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=83853613
    • Gość: barbura Re: "Będzie referendum ws. bohatera seksafery" IP: *.olsztyn.mm.pl 26.08.08, 16:22
      Ciekawy komentarz w tej sprawie znalazłam na Njussbarze newsbar.pl/1216/malkowskiego-pograza-jego-zwolennicy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka