Dodaj do ulubionych

Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 13:06
www.treklens.com/gallery/Europe/Poland/East/Warminsko-Mazurskie/Olsztyn_-Kortowo/photo310559.htm

Miejsce schadzek, miłosnych wyznań, kontaktów oralnych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kazimiera Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 13:55
      Tu stałam się kobietą.
      • Gość: Kazek Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 31.01.09, 19:54
        A drzewo ma się dobrze
    • Gość: Y Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 16:52
      Tu mam dziś randkę.
      • Gość: hog Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 18:32
        img6.imageshack.us/img6/1189/walentynkaen2.jpg
        • Gość: tw Azor Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 04.03.09, 19:56
          Systematycznie je podlewam
          • Gość: sonia Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 22:21
            A co nieboraku,prostata?z tym nie ma jaj!
    • Gość: ss wkrótce wiosna IP: 94.76.196.* 05.03.09, 20:25
      img230.imageshack.us/img230/8716/meduseog1.jpg
      • Gość: KOM Re: wkrótce wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 10:14

        Czesław, do roboty!
      • Gość: Czesław Re: wkrótce wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 17:31

        Żyliśmy w wielkiej wannie...
    • Gość: stulejarz Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 16:00

      wpadam tam czasem potasować pod pamięciówe
    • Gość: Ben Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 12:11
      commons.wikimedia.org/wiki/File:Students_UWM_001.jpg
    • Gość: bubu Re: Drzewo Cze¶ka, atrakcja Kortowa IP: 212.117.172.* 28.07.09, 09:16

      ma ktoś rozbierane foty cześka? wrzućcie link
      • Gość: ranny ptaszek Re: Drzewo Cze¶ka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 02.09.09, 16:59
        najpiękniej się prezentuje zroszone ranną rosą
    • Gość: jay zabawy żaków IP: *.com 03.09.09, 23:20
      www.youtube.com/watch?v=dVLckeqz8R0
    • Gość: * Aleksander Wołos: Konarzyca IP: 67.159.5.* 21.12.09, 22:17

      Poznałem ją po raz pierwszy 55 lat temu, gdy przybyłem do Kortowa na
      egzamin wstępny w Wyższej Szkole Rolniczej. Po zdanym egzaminie
      miałem prawie całe wolne popołudnie. A to dlatego, że pociąg
      powrotny do Koszalina, gdzie wówczas pracowałem, miałem dopiero
      około północy.
      Spacerując sobie dla zabicia czasu po najbliższej okolicy,
      zauważyłem ją półleżącą, z rozwartymi nogami, nad brzegiem
      kortowskiej zatoki jeziora o tej samej nazwie, nieopodal przystani
      akademickiej. Owa przystań - wtedy zwykły, drewniany hangar - niczym
      nie przypominała dzisiejszej przystani, eleganckiej budowli z re-
      stauracją i tarasem widokowym. A ją widywałem potem wielokrotnie w
      tymmiejscu, gdzie zobaczyłem ją po raz pierwszy, lecz z biegiem lat
      jej pozycja stawała się coraz bardziej leżąca.Upłynęło ponad pół
      wieku, gdy pracując nad cyklem pasteli “Portrety drzew”,
      postanowiłem namalowac ją także. I tak powstał obraz
      zatytułowany "Wierzba erotyczna". Znalazł się on w roku 2005 na
      mojej wystawie w Galerii RYNEK w Olsztynie, pośród kilkudziesięciu
      innych portretów drzew. Jedną z licznie zwiedzających wystawę osób
      była moja uczelniana koleżanka, dziś doktor, Danuta. Prawdziwie
      zaskoczona istnieniem takiej wierzby w rzeczywistości, podzieliła
      się swym zdziwieniem z najbliższą rodziną. Wówczas to jej syn,
      obecnie jak najbardziej dorosły mężczyzna, przyznał się, że już jako
      dziewięcioletnie pacholę, odkrył erotycznośc tego drzewa.I wskutek
      tego mama postanowiła kupić ten obraz. W prezencie, dla syna.

      www.sdp.pl/gazeta_48.pdf
    • Gość: mokrucha Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 01.03.10, 20:59
      a stare buki i modrzewie oraz aleja grabowa?
      • Gość: Andżela Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 26.03.10, 07:27
        ach ten sęk!
        • Gość: Figlarz Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 20.05.10, 11:18
          nazywają to molestowaniem a tak zabawiają się nietoperze
          wiadomosci.onet.pl/2172749,16,wielki_skandal_w_nauce_molestowal_nietoperzami,item.html
    • Gość: zatorzak Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 15:09

      wierzę, że czesław wygra wybory i popędzi kota arbuzom
      • Gość: mich Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.10.10, 20:50
        Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy
      • Gość: olga Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.net 26.09.11, 05:47

        i już wiem, że spadnie deszcz
        drzewo znów się zazieleni
    • Gość: mix Dorodne IP: *.ip.netia.com.pl 14.10.10, 20:58
      Latoś musiało obrodzić - hihi
    • Gość: Dytko Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 30.10.10, 17:13
      wróca do łask i ponownie dochodzi pod nim do wielu zbliżeń
    • Gość: ola Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 174.122.218.* 03.01.11, 08:04

      a teraz do kompletu kolekcja fallusów przed ratuszem
      • Gość: Bronek Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 03.05.11, 19:24
        pod nim czochrałem bobra
        • Gość: ten tego Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 79.162.88.* 30.01.12, 14:47
          to tam robiłem
    • Gość: benon Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.supplism.net 28.06.12, 23:10

      a piękny park czeźnie w tragicznym tempie
      olsztynski.blogspot.com/2012/02/by-sobie-park-byy-kiedys-drzewa-w.html
      • Gość: ex Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 22:06

        za naście lat zamiast parku będzie parking
      • Gość: lorax Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 216.59.0.* 26.11.12, 23:31

        rżnięcie drzew odchodzi pełną parą w całym mieście i drzewo cześka też nie jest bezpieczne
      • Gość: adam Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 37.157.196.* 26.11.12, 23:39

        rosjanie podarowali nam te ziemie i pomnik niech stoi na wieczną rzeczy pamiątkę
        • Gość: Bartłomiej Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.dynamic.lte.plus.pl 07.03.13, 20:28
          sęk w nim ma szansę na Oscara
          www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2686:wnaspl-adam-woronowicz-opowiada-o-nowym-filmie-qmioq-czy-jest-on-inspirowany-seksafer-w-olsztyskim-ratuszu&catid=39:olsztyn&Itemid=108

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka