Gość: BJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 13:06 www.treklens.com/gallery/Europe/Poland/East/Warminsko-Mazurskie/Olsztyn_-Kortowo/photo310559.htm Miejsce schadzek, miłosnych wyznań, kontaktów oralnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kazimiera Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 13:55 Tu stałam się kobietą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazek Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 31.01.09, 19:54 A drzewo ma się dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 16:52 Tu mam dziś randkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hog Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 18:32 img6.imageshack.us/img6/1189/walentynkaen2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tw Azor Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 04.03.09, 19:56 Systematycznie je podlewam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 22:21 A co nieboraku,prostata?z tym nie ma jaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss wkrótce wiosna IP: 94.76.196.* 05.03.09, 20:25 img230.imageshack.us/img230/8716/meduseog1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOM Re: wkrótce wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 10:14 Czesław, do roboty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Re: wkrótce wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 17:31 Żyliśmy w wielkiej wannie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stulejarz Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 16:00 wpadam tam czasem potasować pod pamięciówe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ben Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 12:11 commons.wikimedia.org/wiki/File:Students_UWM_001.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubu Re: Drzewo Cze¶ka, atrakcja Kortowa IP: 212.117.172.* 28.07.09, 09:16 ma ktoś rozbierane foty cześka? wrzućcie link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ranny ptaszek Re: Drzewo Cze¶ka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 02.09.09, 16:59 najpiękniej się prezentuje zroszone ranną rosą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jay zabawy żaków IP: *.com 03.09.09, 23:20 www.youtube.com/watch?v=dVLckeqz8R0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Aleksander Wołos: Konarzyca IP: 67.159.5.* 21.12.09, 22:17 Poznałem ją po raz pierwszy 55 lat temu, gdy przybyłem do Kortowa na egzamin wstępny w Wyższej Szkole Rolniczej. Po zdanym egzaminie miałem prawie całe wolne popołudnie. A to dlatego, że pociąg powrotny do Koszalina, gdzie wówczas pracowałem, miałem dopiero około północy. Spacerując sobie dla zabicia czasu po najbliższej okolicy, zauważyłem ją półleżącą, z rozwartymi nogami, nad brzegiem kortowskiej zatoki jeziora o tej samej nazwie, nieopodal przystani akademickiej. Owa przystań - wtedy zwykły, drewniany hangar - niczym nie przypominała dzisiejszej przystani, eleganckiej budowli z re- stauracją i tarasem widokowym. A ją widywałem potem wielokrotnie w tymmiejscu, gdzie zobaczyłem ją po raz pierwszy, lecz z biegiem lat jej pozycja stawała się coraz bardziej leżąca.Upłynęło ponad pół wieku, gdy pracując nad cyklem pasteli “Portrety drzew”, postanowiłem namalowac ją także. I tak powstał obraz zatytułowany "Wierzba erotyczna". Znalazł się on w roku 2005 na mojej wystawie w Galerii RYNEK w Olsztynie, pośród kilkudziesięciu innych portretów drzew. Jedną z licznie zwiedzających wystawę osób była moja uczelniana koleżanka, dziś doktor, Danuta. Prawdziwie zaskoczona istnieniem takiej wierzby w rzeczywistości, podzieliła się swym zdziwieniem z najbliższą rodziną. Wówczas to jej syn, obecnie jak najbardziej dorosły mężczyzna, przyznał się, że już jako dziewięcioletnie pacholę, odkrył erotycznośc tego drzewa.I wskutek tego mama postanowiła kupić ten obraz. W prezencie, dla syna. www.sdp.pl/gazeta_48.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mokrucha Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 01.03.10, 20:59 a stare buki i modrzewie oraz aleja grabowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andżela Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 26.03.10, 07:27 ach ten sęk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figlarz Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 20.05.10, 11:18 nazywają to molestowaniem a tak zabawiają się nietoperze wiadomosci.onet.pl/2172749,16,wielki_skandal_w_nauce_molestowal_nietoperzami,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zatorzak Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 15:09 wierzę, że czesław wygra wybory i popędzi kota arbuzom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mich Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.10.10, 20:50 Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.net 26.09.11, 05:47 i już wiem, że spadnie deszcz drzewo znów się zazieleni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Dorodne IP: *.ip.netia.com.pl 14.10.10, 20:58 Latoś musiało obrodzić - hihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dytko Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 30.10.10, 17:13 wróca do łask i ponownie dochodzi pod nim do wielu zbliżeń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 174.122.218.* 03.01.11, 08:04 a teraz do kompletu kolekcja fallusów przed ratuszem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.centertel.pl 03.05.11, 19:24 pod nim czochrałem bobra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten tego Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 79.162.88.* 30.01.12, 14:47 to tam robiłem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benon Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.supplism.net 28.06.12, 23:10 a piękny park czeźnie w tragicznym tempie olsztynski.blogspot.com/2012/02/by-sobie-park-byy-kiedys-drzewa-w.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 22:06 za naście lat zamiast parku będzie parking Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorax Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 216.59.0.* 26.11.12, 23:31 rżnięcie drzew odchodzi pełną parą w całym mieście i drzewo cześka też nie jest bezpieczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: 37.157.196.* 26.11.12, 23:39 rosjanie podarowali nam te ziemie i pomnik niech stoi na wieczną rzeczy pamiątkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartłomiej Re: Drzewo Cześka, atrakcja Kortowa IP: *.dynamic.lte.plus.pl 07.03.13, 20:28 sęk w nim ma szansę na Oscara www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2686:wnaspl-adam-woronowicz-opowiada-o-nowym-filmie-qmioq-czy-jest-on-inspirowany-seksafer-w-olsztyskim-ratuszu&catid=39:olsztyn&Itemid=108 Odpowiedz Link Zgłoś