Dodaj do ulubionych

Tymiński chce znów kandydować na prezydenta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 08:19
Tyminski i Partia Moherowych Beretow.... hehehe pieknie
Obserwuj wątek
    • konread Tymiński chce znów kandydować na prezydenta 23.03.05, 08:20
      No nie, to się zapowiada cyrk - a nie wybory!!!!
      • yast Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta 23.03.05, 08:25
        Cyrk to będzie dopiero po wyborach... :/
        • Gość: stół Nareszcie prawdziwy Polak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:56
          Dość juz tych komuchów, dośc tych oszustów
          Na kogo mam głosować?
          Na Kaczyńskiego? Przecież on jakis Księzyc ukradł
          Na grzyba mi rondo Dudajewa, aleja Maschadowa itd itp?

          Na Tuska? - Bezpłciowy Donald. Juz wolałbym Zyte.
          Na Leppera? Zeby o Klewkach mowił mi Prezydent RP?
          Cimoszewicz - komuchy znow bez szans, znow dostanie 10%

          Pozostaje Stan, czlowiek prawy, nieuwikłany.
          Ma piekna reprezentacyjną żone, umie sie wysłowic (lepiej gada od jakichs
          samoobronnych rolnikow mimo ze nie ma takiego kontaktu z jez.polskim), dzieki niemu staniemy sie mocartwem atomowym.
          W rok bedziemy druga Japonia. a w dwa drugą Ameryką...
          TAK - Stań TYmiński
          • Gość: si republika bananowa? IP: *.idea.pl 23.03.05, 10:34
            Chcą zrobić z Polski republikę bananową agentów.

            --
            forever

            .
            • Gość: camp Re: republika bananowa? IP: *.Student.Uni-Augsburg.DE 23.03.05, 11:06
              Gratulacje za blyskotliwy tytul, pasuje jak ulal.
              • Gość: trevor KRAJ PRZYGŁUPOW TO MOZE I DOSTANIE JAKIES GLOSY ! IP: *.chello.pl 23.03.05, 11:23
                ale im wiecej takich person jak leper tyminski czy gierdych to i lepiej !
                wszystkich juz finansuja faszysci z ameryki pld ???
                • zen-on Re: KRAJ PRZYGŁUPOW TO MOZE I DOSTANIE JAKIES GL 24.03.05, 01:40
                  Ale przynajmniej kampania będzie ciekawa. A potem i tak
                  pojedziemy na zachód myć gary, bo to dalej lepiej płatne
                  niż np. inżynierowanie w Polsce.
                  • Gość: . ma rację że tych samych złodzieji się ogląda !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 07:35
                    openmind.desk.pl ekstrema dla każdego !
                    • baby1 Stan nie rób nam tego, bo jeszcze Andrew nie 24.03.05, 07:44
                      wejdzie do drugiej tury i nici z finału Andrew kontra Kaczor.



              • konread Re: republika bananowa? 23.03.05, 13:14
                Raczej republika buraczana nam grozi!!
                Jeszcze trzeba sobie przypomnieć jak on w poprzedniej kampanii coś bredził o
                czwartym wymiarze..buhaha
                • Gość: Bernard Re: republika bananowa? IP: *.uni.wroc.pl 23.03.05, 14:17
                  Wiesz, niektórzy zaczynają coś przebąkiwać o stworzeniu czwartej RP. Może on
                  wtedy prorokował? Ja tam z tymi wymiarami poszedłbym na całość i od razu
                  dołączył składową urojoną :)
                  • Gość: zxy Teraz taka czarna teczka to mało , każdy ma taka IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 24.03.05, 09:37
                    teczkę. Teraz na fali sa podsłuchy, nagrania rozmów a już najlepiej to ukryta
                    kamera
            • czysta.malta Re: republika bananowa? 23.03.05, 16:43
              Raczej republika baranów :-)))
            • Gość: Stan Zkiewicz Re: republika bananowa? IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 23.03.05, 20:42
              Drodzy Rodacy! Kandydat na prezydenta powinien miec poukaladane w glowie,
              zdolnosc do pro i retrospectawnego myslenia i wyciaganiia logicznych wnioskow.
              Zaden z prezydentow trzeciej ani z kandydatow nie spelnia warunkow jakie
              wymagane sa w USA .Przeciez ani Walesa,ani Kwasniewski, ani Stan Tyminski niema
              ukonczonego uniwersyteckiego wyksztalcenia. Dyzmowalismy pod kierunkiem
              sektetarzy ZSR ponad 50 lat. Dosc Gomolkow .Kwasniewskich ,Tyminskich i innych
              nieukow. Zbierzcie sie do kupy i wybiezcie Olechowskiego lub innego
              wyksztalconego czlowieka godnego tego stanowiska, Stach.
          • critto hehe ale bzdury ... 23.03.05, 10:50
            a w czym Tyminski jest rzekomo lepszy od Leppera?
            Zapomniales juz jak bredzil o czwartym wymiarze i czarnej teczce?
            W czym to jest lepsze od talibow w Klewkach? takie same obledne bzdury.

            Ani Lepper, ani Tyminski.
            Pozdrawiam,
            Critto
            • Gość: lucja13 chlopak z Pruszkowa IP: 195.240.125.* 23.03.05, 20:00
              zapytajcie sie jego kolegow co sadza o nim a przejdzie Wam ochota na tego pana.
          • Gość: KASANDRA Re: Nareszcie prawdziwy Polak IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 11:59
            a za trzy lata-SAHARA
          • Gość: Bernard Re: Nareszcie prawdziwy Polak IP: *.uni.wroc.pl 23.03.05, 14:12
            > Ma piekna reprezentacyjną żone, umie sie wysłowic (lepiej gada od jakichs
            > samoobronnych rolnikow mimo ze nie ma takiego kontaktu z jez.polskim), dzieki n
            > iemu staniemy sie mocartwem atomowym.
            > W rok bedziemy druga Japonia. a w dwa drugą Ameryką...

            Z tą drugą Japonią to pewnie chodzi o Hiroshimę lub Nagasaki zaraz po atomie?
          • Gość: barbara44 prawdziwy Polak madry i nie zlodziej IP: *.roadrunner.nf.net 23.03.05, 19:12
            On jest najlepszym kandydatem.

            GW od razu go laczy z Urugwajem.

            Wyslijcie Michnika do ich druzyny pilkarskiej. Jak tam go kopna to przestanie od
            razy glupstwa pisac.

            Tyminski jest w duzym centrum o wplywach zydowskich i nikt go nie posadza w
            Kanadzie o antysemityzm.

            Na pewno zrobi duzy postep w RP i to NR. 4.

            Jest z zewnatrz i skupi sie na gospodarce w ktorej sam cos umie zdzialac.



          • Gość: Sloneczko Re: Nareszcie prawdziwy Polak IP: *.onlink.net 23.03.05, 20:30
            to przez tego kretyna musielismy wybrac mniejsze zlo czyli Kretyna II - Walese.
            A poza tym jego zona jest piekna? Takie koszmarne czupiradlo w stylu Grizela-
            Drakula. O Boze Polki sa takie piekne a ten cymbal znowu sie pcha z tym
            koszmarnym potworkiem. Na prezydenta nalezy wybrac tego kto sie na tym zna a
            nie tego kogo lubimy.Tymynskiego nawet nie lubimy. I jeszcze jedno. Tymynski
            jest czlowiekiem prawym???????? To ksmiczne nieporozumienie. N i e p o r o z u
            m i e n i e.
            • zen-on Re: Nareszcie prawdziwy Polak 24.03.05, 01:38
              A co za różnica, kto będzie prezydentem? Żaden nie będzie
              miał poparcia większości społeczeństwa, jedynie większość
              głosujących w drugiej turze, czyli ok. 15-20% uprawnionych
              do głosowania. A że głosować chodzą "ekstremiści", to i wygra
              pewnie jakiś Giertych bądź Kaczor, tudzież inny zabawny aktor
              sceny zwanej niewiedzieć czemu polityczną.
          • Gość: steelhead Re: Nareszcie prawdziwy Polak IP: 5.6.1D* / *.vc.shawcable.net 24.03.05, 06:44
            autor artykulu zapomnial dokonczc, " ... a w dwa lata druga Ameryka... Lacinska"
            Pozdrowienstwa dla wszystkich z okazji Swiat!
          • guru_ji Re: Nareszcie prawdziwy Polak 24.03.05, 09:40
            Stolowa noga napisal:

            > Pozostaje Stan, [...] dzieki niemu staniemy sie
            > mocartwem atomowym. W rok bedziemy druga Japonia.
            > a w dwa drugą Ameryką...
            > TAK - Stań TYmiński

            Po prostu Ameryka Południowa będzie naszą kolonią!!!
            Hurra!!!!!
        • Gość: wojtek Same zalety. IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 10:03
          Kandydat "z importu" ma jedną niezaprzeczalną zaletę - brak kolesiów w kraju.
          Nie widzę podstaw aby sądzić, że prezydent Tymiński będzie gorszy od prezydenta
          Kaczyńskiego. Bo tak naprawdę to prezydent ma niewielką władzę. Bardziej
          obawiam się TKM otoczenia prezydenta, tym bardziej jeśli ci sami kolesie
          zasiądą w sejmie. A ludzie z otoczenia Kaczyńskiego już pokazali co oznacza
          władza w ich rękach. I jakoś przenikliwość prokuratora Kaczyńskiego ich nie
          dosięgła. Wszystko w myśl zasady - pod latarnią najciemniej.
          Jeśli wystartuje - ma mój głos.
          • Gość: DANZ Re: Same zalety. IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 10:19
            "Brak kolesiow w kraju" ...
            a to dobre,potwierdza teze;glupota bez granic,albo perfidne zaklamanie.
            • Gość: wojtek Re: Same zalety. IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 10:28
              A dlaczego to niby Tymiński to głupota (a z tego co wiem ma wykształcenie), a
              prezydent, który w czasie kampanii chwalił się że w życiu nie przeczytał żadnej
              książki i że o wszystkim wie lepiej niż profesorowie to ostoja mądrości?
              Czy mieszkanie u podnóża Andów ma destrukcyjny wpływ na umysł a Tatry zbawienny?
              • Gość: DANZ Re: Same zalety. IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 10:48
                oczywiscie miejsce zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy,chodzilo mi przeciez o,
                tu cytat "brak kolesiow w kraju" i to wlasnie uwazam za wypranie mozgu,nie
                branie do wiadomosci wiedzy o tym czlowieku,ktora jest przeciez ogolnie
                znana,trzeba tylko troche poczytac ,a nie powtarzac "prawd" Michnika,ktorego
                podla rola w tym polskim piekielku na pewno doczeka sie ,oby jak najszybciej
                wlasciwej oceny.Polecam np.Lysiaka.
                • Gość: gazeciarz Re: do DANZ IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 12:14
                  a kto to jest Lysiak.Profesor jakis,pracownik renomowanych istytutow,moze
                  Noblista.Wiele osob powoluje sie na jego ksiazke a przeciez to byl dosc mierny
                  grafoman.teraz traktowany przez wielu jak prorok ktory napisal nowa
                  Biblie.GLUPICH NIE SIEJA ,SAMI ROSNA
                  • Gość: DANZ Re: do gazeciarz IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 13:08
                    Powodzenia w wyborach. Samo pytanie "kto to jest Lysiak?" dyskwalifikuje cie
                    w powaznej dyskusji.Napisal nie jedna ksiazke a ze czterdziesci,lecz ty zapewne
                    nelezysz do michnikowskiej psiarni,ktora szczeka na wszystko,co krytykuje
                    dzisiejszy i wczorajszy czerwony salon,a w szczegolnosci gospodarza tego forum
                    i jego podopiecznych ze sprzedajnym prezydentem na czele.
                    Mam dosc,wysiadam z tego pociagu do nikad.
                    • Gość: ketsoK Re: do gazeciarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 20:50
                      do DANZ:
                      jesteś albo prowok, albo głupek. Nie wykluczone, że jedno i drugie.
                      Jeżeli nie akceptujesz michnikowej psiarni, jak piszesz, to wypad z
                      michnikowego forum, zakłamany baranie.
                      • Gość: DANZ DO KETSOK IP: *.dip.t-dialin.net 24.03.05, 00:23
                        Znize sie do twojego "poziomu" i odpowiem na twoja opinie,ktora dowodzi
                        najlepiej o demokracji michnikowskiej psiarni.Ludzi o odmiennej opinii niz
                        twoja pozbawiacie prawa do wypowiedzi,a jesli to sie nie uda oczerniacie
                        wszystkich przeciwnikow,a takze swoich ,ktorzy przejrzeli na oczy i nie chca z
                        wami prowadzic brudnej gry .Mozesz przekonac tylko takich idiotow jakim sam
                        jestes.Biezesz przyklad ze swojego prezydenta - dziecka ubecji ktory okresla
                        swoich przeciwnikow ubecja.Koncze ,bo to chyba przerasta twoje mozliwosci
                        logicznego myslenia.
                • Gość: docent Re: Same zalety. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 18:45
                  Łysiak jest psycholem , a powoływać się na niego może tylko większy
                  psychol.
              • Gość: mnm Re: Same zalety. IP: *.chello.pl 23.03.05, 12:21
                To nie Tymiński jest głupotą, ale porażający kretynizm jego ewentualnych
                wyborców.
                • Gość: wojtek Nie rozumiem.. IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 16:50
                  Ukończyłem 2 wyższe uczelnie, z niezłym wynikiem, w dziedzinie nauk
                  społecznych. Jestem więc nieco zorientowany. Z przekonaniem mając alternatywę
                  Wałęsa - Tymiński, głosowałem na Tymińskiego. Prezydentura Wałęsy dowiodła, że
                  miałem rację. Takie było też przekonanie większości wyborców w następnych
                  wyborach, po po tak krótkiej przerwie wolało "komucha". Jeśli stanę przed
                  wyborem Kaczyński, Giertych, Tymiński, wybiorę Tymińskiego. W pierwszej
                  wypowiedzi podałem powody. Ten ostatni narobi najmniej szkód. Pierwsza dwójka
                  napawa mnie obrzydzeniem.
                  • Gość: mnm Re: Nie rozumiem.. IP: *.chello.pl 23.03.05, 17:40
                    Szczerze wątpię w te dwa fakultety. Dlaczego? Bo argumenty lekko infantylne.
                    Nawet jak T. jakimś cudem wygrałby wybory, to musiałby skompletowwać sobie w
                    trybie awaryjnym ekipę (czy jak piszesz kolesi). A tego nie robi się w tydzień.
                    Czyli w otoczeniu nowego prezydenta byliby albo przypadkowi ludzie albo
                    cwaniaczki albo podstawieni przez np rosyjski wywiad. A o tym, że taki kandydat
                    znikąd i bez przeszłości to świetny materiał dla obcych agentur, to specjalista
                    nauk społecznych nie pomyślał?
                    • Gość: zyd Re: Nie rozumiem.. IP: *.upc-g.chello.nl 23.03.05, 18:12
                      Poza tym, skoro specjalista nauk spolecznych twierdzi, ze prezydentura Walesy
                      dowiodla slusznosci jego glosowania przeciwko niemu, musi byc chyba po
                      uczelniach moskiewskich albo leningradzkich. Ciekaw jestem, czy "Stan"
                      zalatwilby Polsce umorzenie tylu dlugow i powiedzialby calemu swiatu o tym, ze
                      istnieje taki kraj jak Polska.
                      • Gość: wojtek Re: Nie rozumiem.. IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 18:29
                        Ja oceniam ten okres fatalnie. Podobnie jak większość głosująca w następnych
                        wyborach. Inaczej oceniono pierwszą kadencją Kwaśniewskiego i rządzi drugą.
                        Co do ekipy głowy państwa. Dlaczego mam zakładać że osoba wykształcona nie
                        potrafi sobie dobrać współpracowników? Tymiński - agent, śmieszny, dziecinny
                        argument. Gdyby to był fakt, utrącono by go 10 lat temu, bez konieczności
                        oskarżania o bicie żony. Zresztą, powtarzam, przezydent w Polsce ma znikomą
                        władzę. Prezydent bez zaplecza, jeszcze, mniejszą. Władza prezydencka,
                        ustawodawcza i sądownicza w rękach jednej partii, w dodatku głoszącej "małą
                        rewolucję" to może być problem. A mam nieodparte wrażenie, że Tymiński to duży
                        problem dla naszych polityków, specjalistów od teczek. Nie mają na niego haka.
                        Znowu będzie o maltetowaniu żony?
                        • Gość: mnm Re: Nie rozumiem.. IP: *.chello.pl 24.03.05, 00:29
                          Tymiński nie jest żadnym problemem. Jego elektorat w większości zagospodarował
                          Lepper (i to jest problem). Co do współpracowników: kancelaria prezydenta liczy
                          kilkaset osób. Powiedzmy, że 200 z nich to współpracownicy prezydenta. Jak
                          ktoś, kto pojawia się raz na 10 lat, bez zaplecza politycznego, żyjacy na innym
                          kontynencie, mógłby skompletować taką ekipę w dwa miesiące? Masz zastrzeżenia
                          do prezydentury Wałęsy (i słusznie). Z Tymińskim byłoby jeszcze gorzej. Wałęsa
                          miał chociaż charyzmę i bezwarunkowe poparcie na świecie. I bez przesady. Przy
                          rozdrobnionym sejmie rola prezydenta nie jest wcale mała. Co do obcej agentury.
                          Nie wiem, czy Tymińskiego by utrącono. Z agentami w polityce RP walczy od 15
                          lat - bez skutku. A przygotowanie nieskazitelnej legendy to dla wywiadów
                          naszych sąsiadów bułka z masłem. Chociaż wydawać by się mogło, że pojawiający
                          się raz na dziesięć lat kierownik lokalnej sieci kablowej z Peru, to
                          przegięcie. Ale gdzie tam. Nasi rodacy łykną wszystko.
                          • anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Nie rozumiem.. 24.03.05, 08:58
                            > Jak
                            > ktoś, kto pojawia się raz na 10 lat, bez zaplecza politycznego, żyjacy na innym
                            > kontynencie, mógłby skompletować taką ekipę w dwa miesiące?

                            Nie tak znowuż trudno - o ile jest się kumplem Kobylańskiego. Tenże Kobylański
                            ma szerokie znajomości wśród polskich polityków oraz równie szeroki zestaw haków
                            na nich. To pozwoliłoby, żeby "zaprosić" pewną liczbę osób do współpracy.

                      • lucyferos Re: Nie rozumiem.. 23.03.05, 18:34
                        Co do obcych agentur..
                        Są już tacy kandydaci którzy promują wizję rządzenia Polską zgodnie z koncepcją
                        Moskwy. Czyli: skłócić z sąsiadami- a przez to zmarginalizować jej rolę na
                        arenie międzynarodowej (niczym "Republiki" Białoruś, scentralizować władzę,
                        przeprowadzić częściową renacjonalizację (pod pretekstem nieuczciwej
                        prywatyzacji)..Do tego koniecznie nowa konstytucja (IV RP..) Takie pomysły
                        prezentują Lepper i Kaczor (który w Warszawie najpierw zastąpił starą sitwę
                        swoją po czym zaczął ścigać panienki z burdeli).
                        To wszystko przy wsparciu Radia co Ma Ryja (te ma m.in. nadajniki za wschodnią
                        granicą).Pułkownik Władimir Putin zaciera ręce..
                    • Gość: Fan Stana Re: Nie rozumiem.. IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 23.03.05, 18:35
                      KAżdy Stan to dobry Stan ,ale najlepiej śpiewa Borys.
                      A tak na bardziej poważnie. Oczywiście że nie masz racji z tym
                      utworzeniem "dworu " w tydzień. Widac żeś młokoś jakiś albo rozumek skleroza
                      zaaneksował. Przypomne więc Ci kolego, że AWS powstał na 2 miesiące przed
                      wyborami i nawet dobrze( w opinii wielu katprawicowó), rządził. Osobiście ,będe
                      głosował kolejny raz za Stanem TYymińskim. Zwłazcza że juz tyle lat minęło
                      i "Święte psy" zamieniły sie w " Święte krowy". Czas na zmiany i to dogłębne.
                      Jestem więc za i jeszcze raz za.A szkoły,a szkoły to szko(ły)dzą.
                      • Gość: krak Re: Nie rozumiem.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 18:48
                        Brawo!! Nie każdy idiota przyznaje się , że nim jest.!!
                        • Gość: wojtek Oto poziom kultury ... IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 19:05
                          politycznej. Jak w przedszkolu. Brak argumentów - inwektywa. Czas dorosnąć.
                          Nazywanie znacznej części społeczeństwa zbiorowym "idiotą" bo w demokratycznych
                          wyborach poparło nie naszego kandydata, to może nie choroba umysłowa ale chore
                          pojęcie demokracji z pewnością. Bo demokracja nie polega na tym, że
                          wybierają "naszych". Rządzą przedstawiciele większości. Ale nie mam złudzeń.
                          Wiele partii w Polsce traktuje demokrację jako instrument do dorwania się do
                          władzy. A po jej zdobyciu, najlepiej mała dyktatura. Radzę poczytać wypowiedzi
                          czołowego "demokraty" JM Rokity. O innych nawet nie warto pisać. Demokratyczna
                          partia z bojówkarskim zapleczem? Czemu to ma służyć?
                          • lucyferos Re: Oto poziom kultury ... 23.03.05, 19:12
                            Niestety-masz rację!
                            Demokracja jest w naszym kraju <wzmacniana> przez Młodzież Wszechpolską,
                            Rydzyjko i Kaczorów.
                            Poza tym rzeczywiście- od prawa do lewa- sitwa złodziei dążąca po wyborach
                            (zwycięskich) do utrwalenia swojej dominacji..
                            Dobrze działają na rzecz uwiarygodnienia władzy wyłonionej z wyborów afery
                            korupcyjne, komisje sejmowe etc.
                        • Gość: mnm Re: Nie rozumiem.. IP: *.chello.pl 24.03.05, 00:42
                          :)
                  • Gość: Prudent1 Re: Nie rozumiem.. IP: *.canton01.mi.comcast.net 23.03.05, 20:48
                    Wojtku Drogi! Musisz byc zapewne baaardzo mlodym czlowiekiem, ze piszesz takie
                    bajki. Tyminski w swoim otoczeniu mial bylych UB-kow i SB-kow, co udowodnil mu
                    publicznie Czeslaw Bielecki i to kilka razy.Czy Ty w swojej dziecej wyobrazni,
                    co zreszta dobrze o Tobie swiadczy, chodzi mi o brak zepsucia,wyobrazasz sobie,
                    ze taki NIKT mogl wyplynac bez niczyjej pomocy???? Miezzkam w Stanach tuz przez
                    rzeke z Kanada. Nikt z bogatych ludzi nie slyszal tutaj nigdy przedtem o jakims
                    Tyminskim.... Potem nabijali sie z nas jak cholera...
                    Pozdrawoam Cie Wojtusiu.
                    • Gość: wojtek ??? IP: *.ztpnet.pl 23.03.05, 21:41
                      Bardzo się mylisz. Sporą część życia przeżyłem w socjaliźmie. Znam go od
                      podszewki, więc obecnie zawołania młodych, nie znających realiów tego okresu
                      mnie śmieszą. Podobnie Ty, pewnie nie wiesz o czym piszesz.
                      Realna sytuacja jest taka. W 1989 roku polskie społeczeństwo stanowili: 3.5 mln
                      członków lub byłych członków PZPR, rzesza klasy robotniczej przekonanej o
                      swojej przewodniej roli w społeczeństwie, podobnie kilkanaście milionów
                      mieszkańców wsi, uważających że państwo "musi kupić, bo oni wyprodukowali". I
                      dziś po kilkunastu latach ludzie nadal przesiąknięci są socjalizmem. Państwo ma
                      obowiązek wyręczyć obywateli od myślenia o przyszłości. I w tym społeczeństwie
                      budujemy kapitalizm. Nie tak jak w XIX wieku, gdy przy pierwotnej akumulacji
                      ludzie umierali z głodu. Także zwolenników PZPR w kosmos wysłać się nie dało.
                      Jestem dumny z tego co osiągneliśmy. A ty, siedząc w USA nie masz moralnego
                      prawa wypowiadać się na polskie tematy. Bo Polak, to mieszkaniec tej ziemi. Na
                      dobre i na złe. Siedząc USA nie dajesz mojej ojczyźnie nic. Poprawiasz swój
                      byt. Ale gdyby wszyscy tak zrobili, Polski by nie było.
                      • Gość: mnm Re: ??? IP: *.chello.pl 24.03.05, 00:51
                        Ha, ha, ha. Teraz wpadłeś Wojtek jak śliwka w g...
                        Że zacytuję: "A ty, siedząc w USA nie masz moralnego prawa wypowiadać się na
                        polskie tematy. Bo Polak, to mieszkaniec tej ziemi. Na dobre i na złe. Siedząc
                        USA nie dajesz mojej ojczyźnie nic." Koniec cytatu. Skoro nie ma moralnego
                        prawa do niczego to jakim cudem nagle Stan T. takie prawo ma i jakim cudem sam
                        głosujesz na niego? Początki schizofrenii? A tak na poważnie. Wprowadzenie
                        wymogu mieszkania w Polsce dla kandydatów na prezydenta wydaje się konieczne i
                        oczywiste.
                        • Gość: juice Re: ??? he he he IP: *.kabaty.2a.pl 24.03.05, 03:09
                          hehehe :) spójność jego wypowiedzi jest wprost proporcjonalna do ilości
                          fakultetów które niby skończył ;) następny mitoman, który lubi mieć
                          kontrowersyjne zdanie, bo wtedy ktokolwiek zwraca na niego uwagę. I tak mu się
                          to znudzi. Prawdziwy przeciętny wyborca Tymińskiego czy Leppera nie dyskutuje o
                          polityce prawie w ogóle i się nad tym wszystkim nie zastanawia, a jego
                          przemyślenia skupiają się do szukania inspiracji w bodźcach zewnętrznych, które
                          umiejętnie mu dostarczą specjaliści typu lepper czy stan.
                          Dorośnijcie wreszcie do cholery, ile lat można czekać i ilu przez was wybranych
                          idiotów ścierpieć???
                  • polonus3 Re: Nie rozumiem.. 26.03.05, 14:39
                    Wojtku masz racje jak Tyminski stanie do wyborow to je lekko wygra. Wyborcy
                    pomysla tak, ci wszyscy co ich znamy to zlodzieje, oszusci, aferzysci czy
                    zarozumiale becwaly jak ten Bolek. Ten przynajmniej nic nie nakradl, mowi
                    obcymi jezykami, popiera Go multimilioner Polak, ktorego Zydzi chca zniszczyc
                    bo jest silny i ujawnia ich przekrety, wiec bede glosowal na Tyminskiego.
                    No bo kto moze byc lepszy od tej skompromitowanej bandy co rzadzila do tej pory
                    Polska? No kto?
      • Gość: glos Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.bchsia.telus.net 23.03.05, 17:03
        Szkoda ze umarl Moskal to bylaby super kandydatura.Samym nazwiskiem ocieplil by
        stosunki z Rosja.
      • Gość: magiza Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 62.69.73.* 23.03.05, 18:03
        cala polska to jeden wielki cyrk!!!!
      • Gość: hec2 Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 19:47
        gdzie cyrk tam małpy
    • Gość: dajcie spokój! po co taki news?? sami to nakręcacie! IP: *.jota.digi.pl 23.03.05, 08:35
      • Gość: ber POPRZEDNI ELEKTORAT TYMINSKIEGO TO SB-ecja,MILICJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 08:39
        PZPR-owcy i inna czerwona chołota!Oni go popierali !Wspomagali przy wyborach
        czyżby zmienił poglądy czy chce zmienić elektorat!!!
      • Gość: ranny Re: po co taki news?? sami to nakręcacie! IP: 10.202.3.* 23.03.05, 08:44
        A co, cenzurka nam się marzy???
    • Gość: sirpluto Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 217.97.132.* 23.03.05, 08:36
      I znowu Lechu będzie musiał z nim wygrać...
      • Gość: Jasny Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 08:42
        Stan to ma cierpliwosc!! Zamrozil sie po tamtych wyborach a teraz powraca jak
        bumerang. Ale najgorsze jest to ze pewnie znow zrobi wode z mozgu 50%
        wyborcuff...
        • Gość: Gura Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 23.03.05, 18:43
          "Jeszcze Polska nie zginęła póki STAN, nasz żyje,
          A z wściekłości tfuj, prawica wylewa pomyje."
          Przejdzie Alpy ,Pireneje i Tatry pokona,
          a prawica w naszym kraju niech szybciutko skona"
          Marsz Marsz, Tymiński, ruszaj do nas żwawo,
          .....(proszę o dalsze słowa nowej ROTY).
          By pozbyć się z Polski chołoty.I takiej jak Wałęsa durnoty.
    • Gość: mal Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 149.156.134.* 23.03.05, 08:41
      NIESTETY ŻYJEMY WSRÓD WARIATÓW.
    • Gość: AnnaMałek Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 62.233.164.* 23.03.05, 08:41
      Świetne to towarzystwo sobie znalazł. Na szcęście nie jesteśmy już
      tacy "zieloni" w demokracji, trochę się nauczyliśmy przez te parę lat i
      dlatego, moim zdaniem, ani Lepper ani Tymiński szans na władzę nie mają.
      • Gość: uosiu im więcej klaunów tym jaśniejsza sytuacja IP: *.speednet.com.pl / 83.238.208.* 23.03.05, 08:53
        będzie wyraźnie widać, kto ma jakieś resztki zdrowego rozsądku.
        a czy on przypadkiem nie kieruje w skrajną prawice? :) będzie bardzo fajna kampania.
      • Gość: es Konkurencja dla Stana jest mordercza: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 10:05
        Lepper
        Bubel
        Korwin-Mikke
        Giertych Maciej
        Religa
        gosc od wkładek do kapci
        radiesteta

        Z pajaców brakuje tylko
        o.Rydzyka - Ojcze prowadz!
    • Gość: Puchatek Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 08:55
      Gość portalu: ber napisał(a):

      > PZPR-owcy i inna czerwona chołota!Oni go popierali !Wspomagali przy wyborach
      > czyżby zmienił poglądy czy chce zmienić elektorat!!!

      Jakie tam "zmienić"... To jest ten sam elektorat, wbrew pozorom. "Moherowe
      berety" i postpezetpeerowskie pozostałości to jeden front. Wystarczy przyjrzeć
      się uważnie kierunkowi, w jakim chciałoby popchnąć Polskę Raduo Maryja i widać,
      że za tym wszystkim tak czy owak stoi KGB.

      Zresztą "główny sponsor" RM, jak się okazuje, dawno już był uważany za
      sowieckiego szpiega. Nihil novi.

      Zresztą - co za różnica, Tymiński czy Giertych Senior...
      • Gość: bogalfa Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.bchsia.telus.net 23.03.05, 09:05
        Błaznów pełno wszędzie.

        To napisał Jan Kochanowski, ale Tymińskiego nie przewidział. Ani Giertychów,
        ani Leppera, ani Kaczyńskich, ani Macierewicza, ani Oleksego, ani
        różnych "baronów" SLD, ani "ojca" Rydzyka.

        Co za stajnia Augiasza!
    • Gość: zoom Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 09:02
      Jasne. Dlaczego by nie? Polski wyborca wykazal juz dostatecznie jasno, ze w tym
      kraju KAZDY! ma szanse wygrac wybory, nawet wydawaloby sie najglubsza
      kandydatura - ma szanse powodzenia. niestety.
      • Gość: dlaczego nie? Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.ma-cambridg0.sa.earthlink.net 23.03.05, 09:23
        TYLKO Pan Tyminski jest w stanie przegonic ta cholote raz na zawsze.Co strach
        Was ogarnia?
    • Gość: ewik Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:13
      A czym on się różni od tych wszystkich złodziei ,co siedzą w rządzie i
      sejmie,dla mnie żadna różnica,czy Tymiński,czy inny oszołom ,w tym kraju juz
      lepiej nie będzie.
    • Gość: gas Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:13
      Czy będzie kandydował z ramienia SLD czy SDPL ?? A może to słuzba
      bezpieczeństwa go wystawi (na prezydenta oczywiście a nie do wiatru )?
      Tymiński- zawsze aktualny kandydat komuchów i bezpieczniaków.

      Przegonić go z Polski razem z jego mocodawcami (SLD, SDPL i UP i SB)
      • lucyferos A czemu nie? 23.03.05, 09:21
        Czemu nie miałby kandydować Tymiński?
        Lepper, Giertych senior,Religa (z coraz bardziej czerwonym nosem)no i
        oczywiście Kaczor to już jest wielu populistów..
        A konkurencja wychodzi podobno wszystkim na zdrowie! Do tego trzeba dodać że
        SLD przeżywa okres zboczenia Oleksualnego więc może łysy też wystartuje...kto
        wie?
    • Gość: tr Czy będzie kandydował z ramienia SLD czy SDPL ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:14
      A czy będzie kandydował z ramienia SLD czy SDPL ?? A może to słuzba
      bezpieczeństwa go wystawi (na prezydenta oczywiście a nie do wiatru )?
      Tymiński- zawsze aktualny kandydat komuchów i bezpieczniaków.

      Przegonić go z Polski razem z jego mocodawcami (SLD, SDPL i UP i SB)


      • a-cha Druga tura: Tymiński - Lepper 23.03.05, 09:25
        ... czyli kolejne zwycięstwo naszych specsłużb.
        Ja się zaczynam coraz bardziej bać takich oszołomów, bo wyniki w sondażach
        samoobrony pokazują, ze to nie przelewki.
        Jeśli Stan T. zostanie wsparty przez RM - możemy mieć znowu cyrk wyborczy.
        • Gość: polaczek Re: Druga tura: Tymiński - Lepper IP: 217.153.90.* 23.03.05, 18:59
          Ale się ubawiłem...o Boże a może to prawda.....a po wyborach do sejmu koalicja
          Partii Maryja + Samoobrona.......Ostatnio mam jakieś dziwne sny oby nie
          prorocze...
          • lucyferos Re: Druga tura: Tymiński - Lepper 23.03.05, 19:04
            Gość portalu: polaczek napisał(a):

            > Ale się ubawiłem...o Boże a może to prawda.....a po wyborach do sejmu
            koalicja
            >
            > Partii Maryja + Samoobrona.......Ostatnio mam jakieś dziwne sny oby nie
            > prorocze...
            O, Ku..wa!
            To straszne!
            Lepiej nie pij juz tyle!
    • Gość: Kaja Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:21
      Nie do wiary! Znów się pojawił.Ludzie jak on znowu zdobędzie tak duże poparcie
      to trzeba będzie się wypisać z tego kraju.
      • lucyferos Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta 23.03.05, 09:25
        Gość portalu: Kaja napisał(a):

        > Nie do wiary! Znów się pojawił.Ludzie jak on znowu zdobędzie tak duże
        poparcie
        > to trzeba będzie się wypisać z tego kraju.

        A co?
        Ty w dalszym ciągu uważasz, że można tu normalnie funkcjonować?
    • Gość: niki Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 212.160.108.* 23.03.05, 09:24
      A gdzie się Tymiński podziewał tyle czasu.
    • Gość: X niech spie...ala z Polski IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 23.03.05, 09:27
      Peru mu służy.
    • Gość: Bacz Niech najpierw się sprawdzi jako prezydent miasta IP: *.pl / 193.24.200.* 23.03.05, 09:30
      W Stanach normalna droga do prezydentury to
      wspinanie się po szczeblach kariery, np.
      trzech ostatnich prezydentów było wcześniej
      gubernatorami. I u nas zmierza do normalności
      i trudno sobie wyobrazić że człowiek bez
      poważnego praktycznego sprawdzenia się
      w polityce może uzyskać jakieś duże poparcie
      kandydując na najwyższe stanowisko w państwie.
      Taki niespodziewany sukces jaki odniósł
      p. Tymiński już się nie powtórzy gdyż w 1990 r.
      po prostu nie było w Polsce sprawdzonych
      polityków nieskompromitowanych - Polacy głosując
      kierowali się intuicją co dany kandydat może zrobić.
      Teraz mamy możliwość kierowania się nie tylko
      intuicją ale i doświadczeniem i wiedzą
      o efektach dotychczasowej pracy politycznej
      kandydata, a p. Tymiński takich efektów ma mało.
      • Gość: a Re: Niech najpierw się sprawdzi jako prezydent mi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 10:44
        Gość portalu: Bacz napisał(a):

        > W Stanach normalna droga do prezydentury to
        > wspinanie się po szczeblach kariery, np.
        > trzech ostatnich prezydentów było wcześniej
        > gubernatorami

        O ile wiem ustawodawstwo USA przewiduje ze
        kandydat MUSI byc wczesniej gubernatorem.
        Nie biorą przypadkowych ludzi ktorzy nie mieli
        do czynienia chocby z rządzeniem stane, nawet jesli to
        jakas Dakota czy inna Nebraska.
        • janbacz Kadydat nie musi być gubernatorem 23.03.05, 11:42
          Gość portalu: a napisał(a):

          > O ile wiem ustawodawstwo USA przewiduje ze
          > kandydat MUSI byc wczesniej gubernatorem.
          > Nie biorą przypadkowych ludzi ktorzy nie mieli
          > do czynienia chocby z rządzeniem stane, nawet jesli to
          > jakas Dakota czy inna Nebraska.

          Nie ma obowiązku prawnego, ale nie niesprawdzony
          kandydat po prostu nie ma szans.

          Kerry był tylko wicegubernatorem, zanim został senatorem.

          www.bbc.co.uk/polish/specials/1853_profile_kerry/page9.shtml
          George Herbert Bush nawet wicegubernatorem nie był.

          netsprint.encyklopedia.pwn.pl/10769_1.html
    • a-cha Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta 23.03.05, 09:30
      Czy echos to TEN echos?
      • Gość: ADAM Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:31
        o bożżżżżżżżżżżżż...
        The RETURN of ZOMBIES???????????
        no tak..historia lubi się powtarzać...
        • Gość: al ur Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: 82.112.1.* 23.03.05, 14:32
          Saddam chwilowo bez pracy ,kumpli nie ma .Tylko za stary
    • vlad.palownik a ja go cenię 23.03.05, 09:39
      za to że lał swoją starą bo nie była Polką.
      zgodnie z naukami LPR-u.
      może dzięki niemu znowu wygra Wałęsa?
      i odsunie się grożba faszyzacji kraju.
      • Gość: DANZ Re: a ja go cenię IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 10:02
        jesli mialby wygrac Walesa,to niech ubek startuje....
    • meerkat1 AKTUALNA ANEKDOTA a propos...;-))) 23.03.05, 09:52
      Lecialem wiele lat temu z Waszyngtonu do W-wy przez Frankfurt (Lufthansa).

      We F. przesiadlem sie na B-737, ktory byl prawie pusty (poza mna moze 4-5 osob)

      Patrze, a tu 5-7 rzedow przede mna, po lewej stronie jakis facet z poobijana
      dyplomatka i rownie zdezolowana Indianka.

      Mysle se: gdzies juz, kuzwa, te gebe widzialem.
      Ale nic.

      Ladujemy na Okeciu, wychodze do sali przylotow, a tu tlum reporterow, kamery..
      Robie ledwo trzy kroki do przodu, a tu swiatla sie zapalaja, talatajstwo pedzi
      w moim kierunku jeden przez drugiego.

      Mysle se: nie sadzilem, ze mnie po tylu latach ktos jeszcze bedzie pamietal!

      Ale oni w ostatniej chwili tak jakos... w BOK!
      Patrze, a uni to tego faceta
      z obskurna dyplomatka i rownie obskurna indianska szantrapa.

      W miedzyczasie podchodzi do mnie przyjaciel z dawnych lat.
      Pytam: czy to...?

      A on: A jak myslisz??! Przeciez to najpopularniejszy polityk w Polsce!!!

      Ciekawe, czy tym razem tez tak bedzie???!
      [Dalej latam czesto Lufthansa z W. do W-wy przez F. :-)))))))))))))))))))))))))]
      • Gość: Skorpion Re: AKTUALNA ANEKDOTA a propos...;-))) IP: 80.48.230.* 23.03.05, 10:08
        Polacy są bardzo prymitywnym narodem Około 60% populacji ma tylko podstawowe
        wykształcenie. Ludzie ci mają problemy z rozumieniem tekstów wiadomosci
        podawnaych w TV, gazet za wyjątkiem Nie nie bardzo rozumieją. Facet który
        posługuje sią prymitywną narodową retoryką ma szanse na sukces. PO tych
        wszystkich aferach w wydaniu towarzyszy z PZPR, którzy obecnie zgodnie ze
        strategią nowej marki nazywają sią SLD- nowa nieopatrzona twarz + wsparcie Ojca
        Dyrekora i jego elektoratu Babć i emerytów z Radia Maryja ma duże szanse aby
        być prezydentem RP. Zbieramy żniwo negatywnej selekcji z czasów PRL = ludzie na
        odpowiednio wysokim poziomie wyjechali, zostali wyrzuceni z kraju itp. Biedny
        kraj...
      • vlad.palownik Re: AKTUALNA ANEGDOTA a propos...;-))) 23.03.05, 10:11
        on już nie ma tej szantrapy.
        teraz zakochał się w lamie.
        w tym zwierzęciu i dlatego nie wozi tej lamy z sobą, bo naraziłby się na protesty obrońców zwierząt.
        miłość niejedno ma imię.
        hehe
        • Gość: mica z pod palmy Re: AKTUALNA ANEGDOTA a propos...;-))) IP: 66.205.252.* 26.03.05, 18:07
          Tyminski moze hodowac lamy na Suwalszczyznie ten sam klimat a zona szyc vigvamy
          dla turystow taki indjanski P.G.R
    • Gość: DANZ Widocznie Tyminski uznal IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.05, 09:54
      ze spoleczenstwo tego biednego kraju jest juz na tyle oglupione i medialnie
      zniewolone ,iz mozna znowu osadzic na fotelu prezydenckim najgorszego ubeka,
      byle tylko wykolegowac kogos kto moglby zrobic porzadek przede wszystkim z
      postkomunistami i najgorszego gatunku mafiozow zwiazanych z czerwonym salonem.
      Ci wolni przeciez wyborcy wybrali w demokratycznych wyborach prezydenta,ktory
      wyssal z mlekiem matki posluszentwo wielkiemu bratu ,jest tworem nieludzkiego
      systemu ,ktory pozniej sam wspoltworzyl i umacnial ,teraz zas swoich
      przeciwnikow okresla mianem ubecji jakby nie byl jej ksiazatkiem.
      Wolni wyborcy wybrali rowniez partie rzadzaca zlozona z komunistycznych
      szubrawcow,po czesci potomkow oprawcow i katow najlepszych synow tej
      ziemi,zaprzedajnych degeneratow i zlodzieji.
      Moze wiec glupota szerzona rowniez na lamach tej gazety spowoduje ,ze kandydat
      Tyminski ma rzeczywiscie szanse,o czym swiadcza niektore " komentarze ".
      • Gość: dlaczego nie? Re: Widocznie Tyminski uznal IP: *.ma-cambridg0.sa.earthlink.net 23.03.05, 10:08
        Tyminski,Kobylanski,Rydzyk. ...Wiadomo komu taka "paka" przeszkadza.
      • Gość: Polak Re: Widocznie Tyminski uznal IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 10:11
        jezeli jest katolikiem i ma portret papieża w domu to ma moje pełne poparcie.
      • vlad.palownik tu sie wiele nie pomylił. 23.03.05, 10:17
        patrząc na to co się dzieje w Polsce
        ma prawo dojść do takich wniosków.
        a poza tym jest zwolennikiem teczek.
        ma przecież laktopa, pożyczył od złotopolskich.
    • jerry.maguire Pamietacie - on bił żonę!!! babski bokser!!! 23.03.05, 11:13
      A on bił żonę!!! babski bokser!!!
      • chouette1 Re: Pamietacie - on bił żonę!!! babski bokser!!! 23.03.05, 11:26
        A mnie się to nawet podoba.
        Cyrk z Tymińskim przypomina mi końcówkę podstawówki,
        błogie wspomnienia....
      • Gość: Mmikra Re: Pamietacie - on bił żonę!!! babski bokser!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 19:49
        Tylko że jego żona dowiedziała się o tym z telewizji w Polsce. Tak samo jak Ty.
      • Gość: i Re: Pamietacie - on bił żonę!!! babski bokser!!! IP: *.qld.bigpond.net.au 25.03.05, 07:00
        > A on bił żonę!!! babski bokser!!!

        Tak, tak... A o. Rydzyk to ma majbacha, co ? A Walesa skakal przez mur, nieprawdaz ? A Jankowski to na pewno pedofil, tak ? Natomiast pan K z Urugwaju to z cala pewnoscia szmalcownik ? Zas w stodole w Jedwabnem Polacy spalili 1400 zydow, tez niezaprzeczalny fakt ?

        Wiesz co ? Podchodz troche krytycznie do tych "faktow", propagowanych przez media.

        • jeremiaszpolak I tak bylby lepszy niz Kwasniewski 25.03.05, 08:11
          Nawet gdyby wygral, w co watpie, to trudno o gorszego prezydenta, bardziej
          szkodliwego dla Polski, niz Kwach. Ale co tam i tak wygra Pan Maciej Giertych,
          albo ( to juz bedzie troche gorzej) Lech Kaczynski.Wiec czego sie boicie?
          Trzeba poprostu zaglosowac.
    • Gość: "Bolek" STAN-wróć z Kanady -tylko z teczką .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 11:54
      Popierajcie STANA na Prezia :)))))))))))
      www.rzeczpospolita.com/stan/
      www.rzeczpospolita.com/stanpdf/electionpol.pdf
    • Gość: hobo Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta IP: *.gdynia.mm.pl 23.03.05, 11:58
      Norman Davies w "Europie" nazwał tymińskiego kukłą sterowaną przez ludzi
      wywodzących się z peerelowskich służb bezpieczeństwa. miał sporo racji. niech
      ten facet zostanie tam gdzie jest i niech sobie próbuje rządzić peruwianskimi
      kondorami
      • awoj1 Re: Tymiński chce znów kandydować na prezydenta 23.03.05, 12:08
        Pięknie się zapowiada! Mamy perspektywy :
        Kaczyński - wypowie wojnę Rosji
        Lepper - przeniesie stolicę do Klewek
        Gertych - przeniesie stolicę do Groznego
        Tymiński całą Polskę przeniesie do Peru
    • Gość: abhaod SB-cy znowu pchaja sie do wladzy. IP: *.arcor-ip.net 23.03.05, 12:06
    • Gość: hahaha i znowu bedzie miał plan odnowy w czarnej teczce?? IP: *.net.autocom.pl 23.03.05, 12:28
      i laptoka wystawi na biurko???
    • Gość: l.walesa to on jeszcze żyje ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 12:29
      to on jeszcze żyje ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka