Gość: stradford IP: *.aster.pl 04.06.08, 15:29 ... to się nazywa: człowieczeństwo... nasze "ZłOTKO"... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Agnieszka Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi... IP: *.in-addr.btopenworld.com 04.06.08, 15:33 smutno mi;;; trzymaj sie tam Po Drugiej Stronie Teczy !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R.I.P. Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.08, 15:38 Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl heroiczna decyzja 04.06.08, 16:24 Ciekawe, że nie pojawili się tutaj wszystkowiedzący internauci z komentarzami: "po co ona zachodziła w ciążę, powinna ciążę przerwać". Uważam, że decyzja urodzenia dziecka przy bardzo ciężkiej chorobie była heroiczna. Pamiętajmy o tym, nie każdego na to stać. Ona mogła była usunąć ciążę i być może uratowałaby swoje życie. Ale zaryzykowała urodzenie dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matka Polka Re: heroiczna decyzja IP: *.multimo.gtsenergis.pl 04.06.08, 17:01 Ciekawe, bo tego co sama napisałaś, mimo że to "cudzysłów", chyba nie dostrzegasz... Ja mogę tylko wyrazić podziw i szacunek dla postawy Agaty. RIP Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 18:00 Nie rozumiem, w czym masz problem. Kościół katolicki taką jedną matkę kanonizował: Giovanna Beretta Molla, chora na raka, zdecydowała się urodzić kolejne dziecko i potem umarła. Pełno ludzi komentowało tę decyzję Kościoła jako skandal i promowanie niewłaściwych postaw. A teraz, jak umarła pani Agata, to nikt krzyku nie podnosi. Nie rozumiem niespójnych postaw ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 18:03 Podejrzewam, że przyczyną niespójności ocen takich przypadków jest... postrzeganie Kościoła. Jeśli kobieta podejmująca taką decyzję ma coś wspólnego z Kościołem, to ludzie mówią z góry, że została zmanipulowana przez Kościół. Jeśli natomiast kobieta nie manifestuje przywiązania do Kościoła, to ludzie mówią, że bohaterka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilith969 Re: heroiczna decyzja IP: *.infinity.net.pl 04.06.08, 18:55 Nie ma żadnej niespójności ocen. Kościół nie szanuje kobiet, odmawia im możliwości wyboru. Uznaje wybór Giovanny Beretty Molla za jedyny właściwy. Gdyby nie sprzeciwiał się prawu kobiet do aborcji, nikt by nie krytykował jej kanonizację. Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: heroiczna decyzja 05.06.08, 08:07 Ale Kościół NIE sprzeciwia się prawu do aborcji, gdy zagrożone jest życie matki! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Dzieki Agacie mozna wierzyc w czlowieka 05.06.08, 14:12 Nie wykoleila jej propaganda Robta Co Chceta, ani nie skusila pigulka zabijajaca dziecko. Wiedziala na co sie decyduje i byla gotowa oddac wlasne zycie dla zycia swojego dziecka. Jakze to inne od postawy takiej Alicji Tysiac, ktora robi awantury o to, ze nie pozwolono jej zabic swojego dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mati Re: Dzieki Agacie mozna wierzyc w czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 19:41 Och, tak łatwo porównać śliczną dziewczynę sukcesu, doskonale radzącą sobie w życiu i jej heroiczną śmierć do brzydkiej i biednej kobity, która nikogo nie obchodzi, a rodząc nie miała nawet szansy umrzeć, tylko stać się jeszcze bardziej kaleką i zbędną dla społeczeństwa. Porównać i przy okazji święcie się oburzyć. A wiesz co? Nie Twój zas..ny interes co kto wybiera, to jest życie tych kobiet, kim Ty niby jesteś do oceniania ludzi w takich sytuacjach, w których nikt nie chciałby się znaleźć? Bogiem? Odpowiedz Link Zgłoś
uruk.hai Re: Dzieki Agacie mozna się zaczać bać 11.06.08, 08:41 Gość portalu: Mati napisał(a): > Och, tak łatwo porównać śliczną dziewczynę sukcesu, doskonale radzącą sobie w życiu i jej heroiczną śmierć do brzydkiej i biednej kobity, która nikogo nie obchodzi, a rodząc nie miała nawet szansy umrzeć, tylko stać się jeszcze bardziej kaleką i zbędną dla społeczeństwa. Właśnie! Bardzo łatwo manipulowac faktami ortodoksyjnym bezmózgowcom. Heroizm Agaty jest jakże medialny, tylko jaki to komunikat dla innych kobiet? W razie ryzykownej ciąży wypada poswięcic swoje życie - bedziesz martwa ale wyswięcona, nie powinnać absorbować się czymś tak nieistotnym jak swoje zycie. Pośmiertne komentarze o wspanialomyślności kobiety nie zastapią żywej matki. A co jesli ma juz dzieci? Co z nimi? Kogo to obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Anuszka ty bardzo wiele rzeczy nie rozumiesz, zal 05.06.08, 00:11 mi ciebie. Trzeba miec tzw. iskre boska bo fakutlety kazdy moze zaliczyc. To tylko kwestia czasu. anuszka_ha3.agh.edu.pl napisała: > Podejrzewam, że przyczyną niespójności ocen takich przypadków jest... > postrzeganie Kościoła. > > Jeśli kobieta podejmująca taką decyzję ma coś wspólnego z Kościołem, to ludzie > mówią z góry, że została zmanipulowana przez Kościół. > > Jeśli natomiast kobieta nie manifestuje przywiązania do Kościoła, to ludzie > mówią, że bohaterka. > Odpowiedz Link Zgłoś
zetusgw Re: Anuszka ty bardzo wiele rzeczy nie rozumiesz, 06.10.09, 07:58 >Trzeba miec tzw. iskre boska bo fakutlety kazdy moze zaliczyc. Chyba FA-kotlety :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: heroiczna decyzja IP: 69.177.26.* 04.06.08, 20:13 a ja nie rozumiem niespojnych postaw kosciola...wiec moze by tak kazda kobiete, ktora decyduje sie na urodzenie dziecka w trakcie ciezkiej choroby kanonizowac? A tak powazniej: mieszanie w to kosciola, religii itp jest po prostu niesmaczne - dziewczyna podjela wielka decyzje, ktorej ocenianie w kategoria dobra i zla jest po prostu glupie...z wywiadu widac, ze byla fantastyczna osoba, jej dzieciak bedzie z niej kiedys bardzo dumny... Odpowiedz Link Zgłoś
test1410 Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 20:29 dziecko (dokładniej córka), nie dzieciak [słowo to ma negatywny wydzwięk] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: heroiczna decyzja IP: *.man.poznan.pl 04.06.08, 23:15 Zdecydowanie popieram wypowiedź Piotra,należy Jej się podziw a nie opinie czy było to dobre czy złe Jej zycie Jej wybór.Wg mnie bardzo dobry wybór i mała na pewno będzie dumna ze swojej Mamusi[*] Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: heroiczna decyzja 05.06.08, 08:09 Gość portalu: piotr napisał(a): > a ja nie rozumiem niespojnych postaw kosciola...wiec moze by tak kazda kobiete, > ktora decyduje sie na urodzenie dziecka w trakcie ciezkiej choroby kanonizowac? > Good point. Właśnie do tego zmierzam. Uważam, że należałoby. Odpowiedz Link Zgłoś
w.groch Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 17:05 anuszka_ha3.agh.edu.pl napisała: > > Ciekawe, że nie pojawili się tutaj wszystkowiedzący internauci z komentarzami: > "po co ona zachodziła w ciążę, powinna ciążę przerwać". > Proszę bardzo: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=645&w=80423303&a=80425638 Odpowiedz Link Zgłoś
uruk.hai Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 17:22 Jej decyzja, jej heroizm ... Smutek i ból najblizszych:( Czy zycie jej córeczki jest ważniejsze od jej życia... ? :( Oby dziewczynka nie zyla z piętnem, że mama poświęciła dla niej zycie:( Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 20:06 uruk.hai napisała: > Oby dziewczynka nie zyla z piętnem, że mama poświęciła dla niej zycie:( i wlasnie takiej, chocby jednej jedynej, wypowiedzi tu szukalam dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 21:17 nienill napisała: uruk.hai napisała: A jakie "piętno" sami wyciśniecie na najbliższych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kfiatek Re: heroiczna decyzja IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.06.08, 20:49 Uważasz,że oddanie za człowieka życia jest dla niego piętnem?? Czym się różni dziecko w łonie matki od dziecka,które już jest ta świecie? Czy któreś z nich jest mniej ważne??Mniej trzeba o niego walczyć i dbać??!!! To była Agaty decyzja i napewno to nie był kaprys,bo chyba nie ma nic silniejszego u człowieka niż chęć ŻYCIA. Dziękuję Ci Agato.Dzięki takim postawom jak Twoja jeszcze wierzę w ten świat i ludzi!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_wiking Re: heroiczna decyzja 04.06.08, 22:06 Gość portalu: Kfiatek napisał(a): > Uważasz,że oddanie za człowieka życia jest dla niego piętnem?? Wyobrażam sobie, ze swiadomość, że moje przyjscie na świat przyspieszylo smierc mojej matki nie jest komfortowa... > Czym się różni dziecko w łonie matki od dziecka,które już jest ta > świecie? > Czy któreś z nich jest mniej ważne??Mniej trzeba o niego walczyć i > dbać??!!! Moja zona jest dla mnie najwazniejsza. Nie poswieciłbym jej dla niczego i nikogo. . > To była Agaty decyzja i napewno to nie był kaprys,bo chyba nie ma > nic silniejszego u człowieka niż chęć ŻYCIA. Wielki szacunek dla Agaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adg Re: heroiczna decyzja IP: *.chello.pl 04.06.08, 21:29 agata nie słowami ale uczynkami pokazała na czym polega miłość, dawanie, poświęcenie.. tak zwyczajnie, z głębi serca, duszy, pomimo bólu i słabości ciała.. ONA i kobiety jej podobne to prawdziwe ŚWIĘTE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.in-addr.btopenworld.com 04.06.08, 15:47 Po Drugiej Stronie Teczy !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.08, 15:38 Oto Człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.as.kn.pl 04.06.08, 15:44 Dzielna dziewczyna. Małej sierotki tez żal...To straszne co się stało. ['] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eW. Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.skynet.net.pl 04.06.08, 15:46 "Wierzę, że wszystko się uda. Nie ma innej opcji!" ech.! [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi... IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.08, 15:48 niesamowita kobeta i tak ciezkie doświadczenie... starajac sie odnaleźć optymizm w tej historii, można tylko powiedziec, że dokonal sie cud... cud narodzin, nowego życia... że mogliście przez krótką chwilę być rodziną, a córeczka będzie Tobie Jacku i nam wszystkim przypominać o wspanialym sportowcu, pieknej kobiecie, która dzieki dobrym ludziom a przede wszystkim Tobie nie poddala sie,walczyla do końca! Bądźcie dzielni! a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi... IP: *.simpledg.com.pl 04.06.08, 15:51 łza się kręci w oku, jak się to czyta...malutka może być dumna z takiej mamy, a dziewczyny z reprezentacji mają dla kogo zdobywać medal na olimpiadzie...szkoda, że Ci, którzy nie zasługują na życie, żyją, a tacy jak Agata odchodzą...ale widocznie taka wola Boga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Weronika wybór IP: *.2-0.pl 04.06.08, 16:01 Piszecie taka wola Boga, ale - można się zastanawiać, czy ta ciąża nie przyczyniła się do jej śmierci. Taka prawda: przesunięty termin operacji, pobyt w szpitalu, osłabienie. Musiała mieć świadomość, co może się stać. Musieli mieć świadomość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malina Re: wybór IP: 81.210.48.* 04.06.08, 18:15 a ja sie obawiam ze to nie byl przemyslany wybor, tylko hurraoptymistyczne "jakos to będzie", "musi sie udac":( moze gdyby nie ciaza i porod, pozylaby dluzej, gdyby przeszczep wykonano w planowanym terminie:( taka mloda kobieta:( ciaza przy raku i przy takim stadium jakie miala Agata to za duze ryzyko. szkoda dziewczyny strasznie:(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: wybór IP: 77.79.228.* 04.06.08, 20:02 Agata NIE MIAŁA żadnego raka - była chora na mielodysplazję szpiku. Warto wiedzieć, o czym się pisze... Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: wybór 05.06.08, 00:37 Gość portalu: Weronika napisał(a): > Piszecie taka wola Boga, ale - można się zastanawiać, czy ta ciąża nie > przyczyniła się do jej śmierci. Taka prawda: przesunięty termin operacji, pobyt > w szpitalu, osłabienie. "Byli lekarze, którzy sugerowali, że powinnam ją usunąć. Na szczęście trafiłam też na takich, którzy podjęli ze mną walkę o moje dziecko." To by wskazywało, że utrzymanie ciąży przyczyniło sie do jej śmierci. "Musiała mieć świadomość, co może się stać. Musieli mieć > świadomość." Nie musiała. Nie musieli. Ci, którzy nazywaja siebie "obrońcami życia poczetego" często starają się wprowadzić zainteresowanych w błąd co do zagrożenia, żeby skłonić ich do rezygnacji z aborcji. Czy ci lekarze, na których "na szczęscie" trafiła zobowiązali się tylko do podjęcia walki o życie dziecka (akurat tego zobowiązania dotrzymali), czy też okłamywali ich, że koledzy, którzy mowili, że powinna się usunąc ciążę przesadzali? Odpowiedz Link Zgłoś
ascenth świadomość zagrozenia? 10.06.08, 07:19 wdakra napisała: Czy ci lekarze, na których "na szczęscie" trafiła zobowiązali się tylko do podjęcia walki o życie dziecka (akurat tego zobowiązania dotrzymali), czy też okłamywali ich, że koledzy, którzy mowili, że powinna się usunąc ciążę przesadzali? To tylko nasze spekulacje, ale taka sytuacja też jest prawdopodobna... Być może w imię ortodoksyjnych idei lekarze "poświęcili" zycie Agaty - ISTNIEJĄCEJ, wspaniałej kobiety - na rzecz płodu. TYLKO DLACZEGO TA ZAMIANA MA BYC SLUSZNA ????!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmac Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: 82.160.210.* 04.06.08, 16:12 szkoda tylko, ze jej nie pozna... :((((((((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofia Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni wywiad IP: *.pool.t-online.hu 04.06.08, 15:57 przeczytaj ten artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg kto to dopuscil do "druku" w takiej formie????? IP: *.UCHSC.EDU 04.06.08, 15:58 No widze ze Gazeta zupelnie powariowal juz, czy wyscie tam na glowe upadli???/ Przeciez to wyglada jakby ona umarla te czarno biale zdjecie itd. No zalosc sciska normalnie, na pewno jej to otuchy doda jak to zobaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia999 Re: kto to dopuscil do "druku" w takiej formie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:01 no bo zmarła... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: kto to dopuscil do "druku" w takiej formie??? IP: 83.136.224.* 04.06.08, 16:01 ale Ona umarła... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W Re: kto to dopuscil do "druku" w takiej formie??? IP: *.2-0.pl 04.06.08, 16:02 Bo umarła. Meg. Umarła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidzia_bojowa Re: kto to dopuscil do "druku" w takiej formie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:03 Nie zobaczy..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atka Re: kto to dopuscil do "druku" w takiej formie??? IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.08, 16:32 A Ty jestes poinformowana widze......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:27 Gdyby usunęła ciążę pewnie miałaby więcej siły, przeszczep zrobiliby jej wcześniej, być może wszystko poszłoby dobrze. Poświęciła swoje zdrowie i życie dla dziecka. Smutna historia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hefajstos Re: Jesteś głupcem...bez komentarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 18:23 Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy 05.06.08, 02:15 Kolejna ofiara "obrońców życia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konik na biegunach Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.akademiki.uni.torun.pl 04.06.08, 16:34 straszna tragedia, taka wspaniała kobieta, z wywiadu aż bije nadzieja na zdrowe, szczęśliwe życie, współczuje rodzinie, to naprawdę niesprawiedliwe... pokój Jej duszy [*] Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy Cool. Córka się pewnie cieszy jak jasna cholera. 04.06.08, 16:35 Ale codzienie ktoś umiera na raka i nikt nie robi fety z tego powodu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z boku a ktoś tu robi fetę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:57 z ciebie należałoby zrobić fetę, tylko że jakie świnie by ją zżarły >: ps. weź i pomyśl trzeźwo, zanim następny raz siądziesz do pisania... Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy Tak. Robi. Włącz radio, tv, pooglądaj portale. 04.06.08, 20:31 Nikt z tych ludzi nie zakrztusi sie wpie...ciastka, gdy codziennie umierają ludzie na raka. _tylko_ przy znanym nazwisku _nagle_ wypisują, jacy to oni są przejęci śmiercią i jak popierają nieżywą matkę i jej osierocone dziecko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario74 jesteś osioł IP: *.chello.pl 04.06.08, 20:42 każdy z nas ma swoje mniejsze lub większe tragedie nie brakuje ludzi chorych na raka codziennie cierpiących i umierających, mordowanych, molestowanych, krzywdzonych, cierpiących, starych, niedołężnych, biednych, głodnych Ale czy to nie znaczy, że tragedia osoby znanej, która coś osiągnęła dla naszego kraju i której historia porusza ma przejść bez echa? Przecież to żywy przykład postawy, którą TRZEBA pokazywać i o niej mówić. Żeby tego typu postawy nie umknęły w całym tym przykrym niejednokrotnie świecie. To przecież też czegoś uczy, prawda? Jeśli odbierasz to jedynie w jednej płaszczyźnie to wyłącz dziś tv, radio, nt i idź spokojnie spać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Re: Tak. Robi. Włącz radio, tv, pooglądaj portale IP: *.chello.pl 04.06.08, 20:49 Ty śmieciu nie jesteś nawet godzien cokolwiek mówić o jakiejkolwiek osobie chorej na raka. Różnica której bezmózgi (takie jak ty) nie zauważają jest taka, że śp. Agatę Mróz a właściwie jej walkę oglądało kilka milionów ludzi!!! Ona w imieniu tysięcy chorych ludzi w tym kraju wołała "że trzeba walczyć, trzeba żyć..." Jeżeli takie śmieci jak ty może pisać takie rzeczy w takich chwilach o takich ludziach - to właśnie to jest niesprawiedliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr Re: Tak. Robi. Włącz radio, tv, pooglądaj portale IP: *.centertel.pl 04.06.08, 22:20 Zapraszam do mnie na oddział, pomyśl zanim wyzwiesz kogoś od śmieci. Dziesiątki ludzi przewija sie codziennie przez moje łóżka. Niektórzy z nich myślą - może kogos skrzywdze swoją decyzją, może nie - nie nam to rozstrzygać. ja zawsze doradzam kobietom z nowotworem - antykoncepcja - najpierw się wylecz, Twoje dziecko będzie potrzebować zdrowej mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3,14-Roman Re: Tak. Robi. Włącz radio, tv, pooglądaj portale IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 05.06.08, 00:20 Co się z niektórymi z Was dzieje? Naprawdetrzezwy wyraził swoją opinię, moim skromnym zdaniem, niełamiącą netykiety i już go wyzywacie od śmieci czy przygłupów?!!! Tu palicie świeczki i wzruszacie się, a za chwilę wyzywacie drugiego człowieka, który ośmielił się mieć inne zdanie od Waszego. Zastanówcie się nad sobą i zdecydujcie się- tu prosicie o empatię, a sami wykazujecie się agresją i chamstwem. Warszawiaku, co robisz, by pomóc ludziom chorującym podobnie jak Agata Mróz? Łatwo wyzwać innego od śmieci, trudniej pomóc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hefajstos Re: Jasne żeś trzeżwy..inaczej ...przygłupku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 18:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arek Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:37 Maz Pani Agaty powiedzial ze Pan Bog wezwal ja do siebie. Ja chcialbym dodac niech Pan Bog nie zabiera nam Tak cudownych osob. Niech zajmie sie zwyrodnialcami. mordecami. ludzmi katujacymi swoje dzieci. Mysle ze Pan Bog ma co robic ale dlaczego zabral nam Pania Agate? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.unused.derbynet.waw.pl 04.06.08, 16:49 Bo właśnie to tak jest, że tych dobrych ludzi Pan Bóg zabiera wcześniej, a tych złych sobie zostawia na koniec :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morro Re: Niezbadane są wyroki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 18:44 Pan Bóg chyba daje ssynom szansę poprawy...i to chyba jest niesprawiedliwe wobec reszty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no bo tych zlych Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 21:03 to nie On zabiera, na szczescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smutek Dwa kilogramy szczęścia - ostatni osobisty wywi... IP: *.t-systems.com.pl 04.06.08, 16:39 pięknie jest przeżyć swoje życie ciesząc się z każdej jej chwili.....wyrazy współczucia dla bliskich i wszystkich chorych na tą chorobę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plectrum Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.adsl.alicedsl.de 04.06.08, 16:39 "Wierzę w chwilę. Nie wiem, co ze mną stanie się za miesiąc czy za rok. Ludzie chorzy bardziej cieszą się życiem. Kiedy wyjeżdżałam grać w hiszpańskim klubie, znaliśmy się osiem miesięcy. Widywaliśmy się raz w miesiącu i przetrwaliśmy. Rok temu wzięliśmy ślub, z czego pół roku spędziłam w szpitalu. Nie mieliśmy nawet czasu nacieszyć się sobą. Czasami musiało nam wystarczyć tyle, że zjedliśmy w szpitalu pizzę przy świeczce." Właśnie. Tylko nasuwa się myśl: Po co była ta Hiszpania? Może zaszłaby w ciąże wcześniej, wzięła ślub wcześnij u iwszystko potoczyłoby się inaczej. A więc drodzy czytelnicy, starajcie się być z tą okochaną osobą jak najwięcej i nie włóczcie się po świecie. Życie nie jest po to by miesiącami tęskić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamaali Dwa kilogramy szczęścia - ostatni osobisty wywi... IP: *.krosno.tkdami.net 04.06.08, 16:44 Niech odpoczywa w spokoju i czuwa z gory nad swoim malenstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gunia Dwa kilogramy szczęścia - ostatni osobisty wywi... IP: *.chello.pl 04.06.08, 16:49 To prawdziwa tragedia. Nigdy nie zobaczy jak Jej Córeczka zaczyna chodzić, nigdy nie usłyszy jak powie do Niej "MAMO"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:58 siedzę i łzy same kapią..... wyrazy współczucia dla męża, córeczki i bliskich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zegarmistrzświatła Re: Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 16:59 R.I.P www.youtube.com/watch?v=esDAymiTK34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Dwa kilogramy szczęścia - ostatni osobisty wywi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 17:06 To smutny dzień dla sportu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moher Re: To smutny dzień dla Polski... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 19:02 Odpowiedz Link Zgłoś
cherokee77 Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. 04.06.08, 17:06 Czlowiek ma prawo wyboru , ma prawo walczyc o swoje szczescie, Liliana to najwieksza wygrana Agaty, ukoronowanie jej zycia , jej wybor , jej triumf nad choroba . Usciski dla malej Liljanki, zycze jej dlugiego i spelnionego zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Dwa kilogramy szczęścia - ostatni prywatny wywi.. IP: *.acnielsen.pl 04.06.08, 17:07 Bardzo mądra kobieta. Jak szkoda, że nie bedzie jej dane wychować swojej córeczki :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Cześć Jej Pamięci!!! Agata byłaś WIELKA!!! [*][*] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 17:11 Jak zwykle przy takiej okazji pojawia się pytanie: DLACZEGO?? W tym musi być jakiś sens. Odpowiedz Link Zgłoś
qin Re: Sens jak ????????????????????????????????? ???? 04.06.08, 17:38 W tym nie ma żadnego sensu nie doszukujmy się go tam gdzie go na pewno nie znajdziemy.! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morro Re: Cześć Jej Pamięci!!! Agata byłaś WIELKA!!! [ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 19:12 Jesteś wzorcem odporności Polek na lewacki bełkot... Takie są polskie kobiety tępy prostaku... Odpowiedz Link Zgłoś
alex9991 Re: wszyscy się kiedyś spotkamy 04.06.08, 17:54 "... czy teraz Jej łatwiej żyć?... Czy nie tnie w twarz poranny chłód?..." Żal świetnej sportsmenki i odważnej kobiety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goska Ja się dzisiaj odwodnie płacząc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 17:47 Znam ją tylko z tego śmiesznego chińskiego pudełka z kineskopem, ale jak zobaczyłam dzisiaj tą informacje to coś w środku pękło... a jak czytam ten wywiad "nie kupiłam spioszków" , "ominę pierwsze tygodnie jej życia" to mnie coś tak wewnetrznie sciska i wywraca na drugą stronę... Nie wierze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaaa Re: Ja się dzisiaj odwodnie płacząc... IP: *.acn.waw.pl 04.06.08, 17:53 jej.... to straszne :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Ja się dzisiaj odwodnie płacząc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 18:13 A ja jestem starym, 50-letnim chłopem, na dodatek lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem... No i też sobie popłakałem czytając ten wywiad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: Ja się dzisiaj odwodnie płacząc... IP: *.126.101-84.rev.gaoland.net 04.06.08, 18:19 Ja też płaczę ... szkoda, że nie mogła dłużej pobyć matką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziewczyna-szamana Re: Ja się dzisiaj odwodnie płacząc... IP: *.acn.waw.pl 04.06.08, 19:51 mnie też strasznie rozbila ta wiadomość ;( też chodzę caly dzien ze łzami w oczach ;( ona tak chciała tego dziecka ;( a bylo już tak dobrze... zadaję sobie pytanie: dlaczego ??? nie umiem odpowiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś