IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 13:45
Mam sasiada,ktory kradnie prad ,nie placi za mieszkanie i robi
wszystko by uprzykrzyc zycie sasiadom,zgloszono sprawe do wspolnoty
mieszkaniowej,gdzie przyszli odlaczyli prad,a po ich odejsciu sasiad
dalej podlaczyl sie.My lokatorzy placimy za to!!! czy nie ma jakiejs
kary dla takich??? co robic gdzie sie zglosic skoro wspolnota sprawe
bagatelizuje i pokazuje ,ze mozna zyc bez zadnych konsekwencji nie
placac za mieszkanie czy pobierac prad nielegalnie.Co robic ???
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: pomozcie IP: *.chello.pl 09.10.09, 13:49
      Przecież to proste! Od tego są "organa" - policja - straż miejska.
      Jaki macie problem ,żeby zgłosić przestępstwo?
      • Gość: Sylwek Re: pomozcie IP: *.chello.pl 09.10.09, 14:54
        Trzeba mu spuścić porządny wp**ol to przestanie
        • armani_op Re: pomozcie 09.10.09, 15:20
          ejej kolego chyba się zagalopowałes - to co proponujesz to
          namawianie do popełnienia przestepstwa i na to jest paragraf. Co do
          sąsiada złodzieja to najlepiej sprawe zgłosic policji kradzież prądu
          to kradziez jak kazda inna, a wiec scigana. mało tego ja
          powiadomiłbym jeszcze zakład energetyczny.
          • Gość: obcinacz Re: pomozcie IP: *.chello.pl 09.10.09, 21:02
            ciągnie z klatki schodowej?no to kabelek ciach i do skutku
            • Gość: zośka Re: pomozcie IP: *.punkt.pl 09.10.09, 22:52
              nie znam się na tym, ale jak przeciąć kabelek nie zostając kopniętym
              przez prąd?
              Szczerze mówiąc ten sposób podoba mi się najbardziej i uznaję go za
              najskuteczniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka