Gość: grzegorz
IP: *.dip.t-dialin.net
09.10.09, 13:45
Mam sasiada,ktory kradnie prad ,nie placi za mieszkanie i robi
wszystko by uprzykrzyc zycie sasiadom,zgloszono sprawe do wspolnoty
mieszkaniowej,gdzie przyszli odlaczyli prad,a po ich odejsciu sasiad
dalej podlaczyl sie.My lokatorzy placimy za to!!! czy nie ma jakiejs
kary dla takich??? co robic gdzie sie zglosic skoro wspolnota sprawe
bagatelizuje i pokazuje ,ze mozna zyc bez zadnych konsekwencji nie
placac za mieszkanie czy pobierac prad nielegalnie.Co robic ???