Dodaj do ulubionych

Andrzejki 2009

14.11.09, 22:58
Zapraszam na Andrzejki z Opolskim Forum Ślubnym
28.11.09 Gościniec pod Różą. Szczegóły znajdziecie na forum.

Gra zespół Maestro z NYSY.
Na Andrzejkach odbędzie się pokaz tańca oraz nauka SALSY

Zapraszamy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka