johnes75 14.11.09, 22:58 Zapraszam na Andrzejki z Opolskim Forum Ślubnym 28.11.09 Gościniec pod Różą. Szczegóły znajdziecie na forum. Gra zespół Maestro z NYSY. Na Andrzejkach odbędzie się pokaz tańca oraz nauka SALSY Zapraszamy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj