eberhardt_toll
26.03.12, 07:52
Po pierwsze, w Opolu jest mnóstwo lokali firmy o tajemniczej nazwie "Do wynajęcia". Myśl, że można na kamienicy w martwym punkcie martwego centrum Opola zarobić krocie jest błędna.
Po drugie, najpierw zajmijcie się ożywianiem Dużego Rynku!
PS: Czemu nie zapytacie Prof. Klenska? Co gwiazdy mówią o przyszłości Małego Rynku? Może na dnie szklanki z fusami kryje się odpowiedź...