Dodaj do ulubionych

Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentarz]

26.03.12, 07:52
Po pierwsze, w Opolu jest mnóstwo lokali firmy o tajemniczej nazwie "Do wynajęcia". Myśl, że można na kamienicy w martwym punkcie martwego centrum Opola zarobić krocie jest błędna.
Po drugie, najpierw zajmijcie się ożywianiem Dużego Rynku!

PS: Czemu nie zapytacie Prof. Klenska? Co gwiazdy mówią o przyszłości Małego Rynku? Może na dnie szklanki z fusami kryje się odpowiedź...
Obserwuj wątek
    • Gość: Feliks Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentarz] IP: *.play-internet.pl 26.03.12, 09:46
      Adoptować to sobie może pani redaktor dziecko albo psa. W przypadku budynku dokonuje się adaptacji! Poprawić i douczyć się!
    • Gość: chello Re: Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 10:45
      Aniu, nie rób mi wstydu, bejbi.
      Dziecino, Już chyba czas najwyższy, aby zacząć odróżniać 'adopcję' od 'adaptacji'.
    • hrumque Re: Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentar 26.03.12, 21:03
      Ta jest, na małym rynku, na którym jest zawsze każde miejsce parkingowe zajęte "po wsze czasy" - zrobić jak najwięcej urzędów. A petenci z całego województwa będą tam dojeżdżać ... gondolami?
      • eliot_rosewater Re: Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentar 26.03.12, 21:21
        hrumque napisał:
        > Ta jest, na małym rynku, na którym jest zawsze każde miejsce parkingowe zajęte
        > "po wsze czasy" - zrobić jak najwięcej urzędów. A petenci z całego województwa
        > będą tam dojeżdżać ... gondolami?
        >
        Czytaj ze zrozumieniem - tam nie będzie żadnych petentów, tylko informatycy i ich serwery
        • hrumque Re: Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentar 26.03.12, 21:31
          Odpowiadam komentując sensowność ankiety. A nie obecność informatyków.
    • Gość: ds Licencje IP: *.tehhost.net 26.03.12, 21:28
      Żeby zostać taksówkarzem, pośrednikiem nieruchomości, przewodnikiem turystycznym, higienistką potrzebna jest licencja. A czemu nie potrzeba licencji na dziennikarstwo? Tu powinny być egzaminy i licencję. Aż się o to prosi!

      A komentarz tej GW to 0/10
    • Gość: jolanta Urzędnicy małego rynku nie ożywią - [komentarz] IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.12, 07:17
      Dosyć...dosyć...dosyć!!!!!
      A komu potrzebna jest ta armia nieudacznych urzędasów??????
      Im jest ich więcej...tym gorzej nam się żyje...o załatwieniu najprostrzej sprawy nie wspominając!
      Niedługo Opole zasłynie jako miasto banków i urzędów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka