Dodaj do ulubionych

Wspaniała atmosfera podczas festiwalu "Nie zabi...

IP: *.citysat.com.pl / 81.210.63.* 18.07.05, 09:23
ekhm... ""Nie zabijaj" poświęcony był ofiarom tragedii amerykańskiej z 11 września 2005 roku." ktoś się pomylił o 4 lata .. ;>
Obserwuj wątek
    • Gość: xpes Re: Wspaniała atmosfera podczas festiwalu "Nie za IP: *.ib.com.pl 18.07.05, 14:55
      "Pierwszy "Nie zabijaj" poświęcony był ofiarom tragedii amerykańskiej z 11
      września 2005 roku. Ostatni ofiarom londyńskich zamachów terrorystycznych sprzed
      11 dni." Andrzej - naucz się czytać...
    • Gość: Euskadiusz wspaniała? nie do końca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 17:44
      super impreza, fajne miejsce - chwała ekipie organizatorów

      mam jednak jedno ALE...
      dotyczy ono właśnieOCHRONY.

      czy na takiej imprezie potrzebna jest armia 2-metrowych zabijaków z
      póltorametrowymi pałami, które wystawały im 50 cm nad głowy z pleksiglasowymi
      tarczami w ręku??

      przecież tam ludzie przyjechali słuchać muzyki, bawić się - a nie na mecz LEGIA
      WARSZAWA - ŚLĄSK WROCŁAW :)

      byłem w życiu na kilkudziesięciu dużych imprezach muzycznych i takiego "wojska"
      jeszcze nigdzie nie widziałem.
      • Gość: Szczęki Ochrona... IP: *.111.inds.pl 19.07.05, 13:10
        Powinieneś się cieszyć, że była taka ostawa. Życie nie jest takie piękne, jakby
        się wydawało. Wszystko mogło się stać. Może jakaś grupa anarchistyczna szykowała
        się na to, żeby wpaść tam grupą 200 osób i zrobic burde, ale zrezygnowała jak
        zobaczyła ochronę. Mi jedynie co nie pasowało w niej to fakt, iż nie pozwalali
        wchodzić z czystą wodą. Z braku wody pitnej ktoś mógł się odwodnić i zasłabnąć
        lub doznać udaru słonecznego. Wtedy musiałby internweniować PCK lub Pogotowie.
        Jak wiadomo, nie każdy mógł sobie pozwolić na zakup żywności i napojów na
        terenie imprezy.

        www.reggae.czestochowa.art.pl/niezabijaj
        • Gość: Euskadiusz Re: Ochrona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 17:19
          o tej "grupie anarchistycznej" to odpowiedź w ramach "jaj"...czy swoją wizję
          świat kształtujesz na podstawie komiksów??????

          ja doskonale wiem na jakie imprezy się nie udawać, żeby "nie dostać w ryj".
          wbrew pozorom takie sytuacje mając średnio rozwinięty zmysł obserwacji i głowę
          od myślenia można z dużym prawdopodobieństwem wybierać bezpieczne imprezy.
          I z całą pewnością takiej armi na tym festiwalu akurat nie trzeba było - mówię
          z doświadczenia bujania się po festiwalach meczach, demonstracjach, etc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka