IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:22
juz mozna ogladac w ratuszu, na korytarzach stoja przygotowywane, w zasadzie
kompletne plansze. Innowacja jest podanie pod zjeciem aktualnego adresu i tlf,
hm, nie wiem po co??? aby starzy znajomi mogli kontkty odnowic???.
Obserwuj wątek
    • Gość: h Re: twarze sb IP: *.chello.pl 16.05.07, 21:17
      i jak wrażenia?
      • Gość: wrazliwy Re: twarze sb IP: 213.17.147.* 21.05.07, 10:01
        Znamy się tylko z widzenia.
        • Gość: gość Re: twarze sb IP: 213.17.147.* 22.05.07, 09:45
          A może by tak zrobić z tego objazdówkę po województwie.
    • Gość: Piwo i Sex Re: twarze sb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.07, 09:53
      a czy będzie tam wisieć portret kolegi Hernesa?
      • Gość: sb Re: twarze sb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.07, 10:28
        za malo zasluzony,,,,a gdybys byl bardziej w temacie,,to bys wiedzial,jakie inne
        nazwisko nosi jego matka, kogo Francuzi masowe deportowali wagonami do Polski
        /komunistwo / i dlaczego ??/ bo dlatego wiesio ma tzw kontakty we francji
    • Gość: BS Re: twarze sb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.07, 22:08
      Już są!
      • Gość: h Re: twarze sb IP: *.chello.pl 30.05.07, 22:11
        BS - gratulujemy refleksu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka