Gość: sb
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
15.05.07, 23:22
juz mozna ogladac w ratuszu, na korytarzach stoja przygotowywane, w zasadzie
kompletne plansze. Innowacja jest podanie pod zjeciem aktualnego adresu i tlf,
hm, nie wiem po co??? aby starzy znajomi mogli kontkty odnowic???.