Gość: oplanin IP: *.chello.pl 19.06.07, 18:23 Dopóki Pan Zembaczyński będzie Prezydentem Miasta nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek remont. Świadczy o tym cała jego dotychczasowa kadencja. Wielki Hamulcowy to trafiony przydomek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rzyt Re: amfiteatr IP: *.atol.com.pl 19.06.07, 19:48 A zrobic na czas remontu festiwal na Górze św Anny.Piękne miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: um Re: amfiteatr IP: 217.197.79.* 19.06.07, 21:07 Tak, ale tylko koncerty pieśni religijnych, by nie umniejszyć powadze miejsca. A Superjedynki, Kabaretony i inne takie wystarczy puścić z archiwum albo wygenerować komputerowo. W końcu - co za różnica: w telewizorze i tak nie widać starych, pochylonych ławek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzyt Re: amfiteatr IP: *.atol.com.pl 19.06.07, 21:16 Um nie był(a) nigdy w amfiteatrze na Górze św.Anny.Tam nie ma ławek.Nie zabieraj głosu ,jeżeli nie masz nic do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: um Re: amfiteatr IP: 217.197.79.* 19.06.07, 21:23 um mówi o amfiteatrze w Opolu a co do ogromnego obiektu w miejscowości Wysoka, to mości Rzyt zdziwiłby się, gdyby się był wywiedział co um tam był robił dwa dni temu nazad ( i to nie sam) życzę miłych wycieczek i udanej organizacji festiwalu pisz do telewizji Odpowiedz Link Zgłoś