IP: *.chello.pl 19.06.07, 18:23
Dopóki Pan Zembaczyński będzie Prezydentem Miasta nie ma najmniejszych szans
na jakikolwiek remont. Świadczy o tym cała jego dotychczasowa kadencja.
Wielki Hamulcowy to trafiony przydomek.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rzyt Re: amfiteatr IP: *.atol.com.pl 19.06.07, 19:48
      A zrobic na czas remontu festiwal na Górze św Anny.Piękne miejsce.
      • Gość: um Re: amfiteatr IP: 217.197.79.* 19.06.07, 21:07
        Tak, ale tylko koncerty pieśni religijnych, by nie umniejszyć powadze miejsca.
        A Superjedynki, Kabaretony i inne takie wystarczy puścić z archiwum albo
        wygenerować komputerowo.
        W końcu - co za różnica: w telewizorze i tak nie widać starych, pochylonych
        ławek...
        • Gość: Rzyt Re: amfiteatr IP: *.atol.com.pl 19.06.07, 21:16
          Um nie był(a) nigdy w amfiteatrze na Górze św.Anny.Tam nie ma ławek.Nie
          zabieraj głosu ,jeżeli nie masz nic do powiedzenia.
          • Gość: um Re: amfiteatr IP: 217.197.79.* 19.06.07, 21:23
            um mówi o amfiteatrze w Opolu
            a co do ogromnego obiektu w miejscowości Wysoka, to mości Rzyt zdziwiłby się,
            gdyby się był wywiedział co um tam był robił dwa dni temu nazad ( i to nie sam)
            życzę miłych wycieczek i udanej organizacji festiwalu
            pisz do telewizji
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka