Gość: Mack
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.07.07, 19:34
A gdzie się w Opolu nie stoi na skrzyżowaniu? Odpowiadam wszędzie, bo
wszędzie są zamiast normalnych rond światła, - zarobek dla pewnej
skoligaconej firmy. od Południa np do godz.17.30 od skrzyżowania na
pl.Piłsudskiego stoi kolejka aut aż do Dw. Głównego!!!!!! bo "mędrcy od ruchu
drogowego" zmodernizowali skrzyżowanie. Powinno się takich sądzić za straty,
które wyrządzili mieszkańcom miasta...
A czy nie możnaby na wielu skrzyżowaniach zamontować "zielonych strzałek" dla
skrętu w prawo ??? Nie, bo muszą być światła...