Dodaj do ulubionych

Nelly - kochamy Cie !!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 19:45
Nelly, kochamy Cie za to, ze jestes Niemką, a jednocześnie kochasz
Polskę ! Jestes dla nas wzorem, przyjedź do nas na Górny Sląsk,
moze wytlumaczysz to naszym oszolomom z RAŚ !
Obserwuj wątek
    • Gość: : ) Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.zwm.punkt.pl 30.09.07, 19:50
      I dlatego nie powinna się mieszać do polityki, powiewa jak chorągiewka.
      Miesza i nie ma swojego zdania. Robi to wszystko dla kasy.
      • Gość: BRO Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.aster.pl 30.09.07, 21:09
        Kobiety darze wielkim szacunkiem.
        Z wielkim ukontentowaniem przyjalem decyzje Pana Jana i szczerze wierzylem, ze
        kocha swoja malzonke.
        Im jednak dluzej jej slucham mam watpliwosci w uczucia Pana Jana. Gdyby kochal
        malzonke zamknalby ja w domu na cztery spusty. Nie smiem powiedziec by ona sie
        zamknela bo wobec damy tak nie wypada. Czasem lepiej by chlop geby nie otwieral.
        Bywa jednak i tak, ze kobitka lepiej wypada gdy milczy. I to jest wlasnie ten
        przypadek.
        Pozdrawiam
        BRO
        • Gość: bjde Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 01.10.07, 00:36
          całkowicie się z Tobą zgadzam... Jeżeli małżonek(małżonka) wie, że jego druga
          połówka jest głupiutka, to mimo, a moze właśnie dlatego, że ją kocha (bo kocha,i
          już, bo może ma dobre serduszko, zresztą kto wie skad rodzi się miłość),
          powinien się starać, żeby ta głupota się za bardzo nie ujawniała... Bo tracimy
          szacunek nie tylko do tej głupiutkiej połówki..
        • chrisraf Re: Clint Eastwood 03.10.07, 01:20
          powiedzial niegdys: "Gdy kobieta milczy, nie nalezy jej przerywac".
          Nie powiedzial nic na temat, gdy ona nie milczy.
    • Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 05:19
      zupelnie was nie rozumiem. Jest komunikatywna, precyzyjna, nie mowi
      drewnianym jezykiem, posiada duzo uroku, chwyta za serce, momentami
      chyba nawet lepsza niz szanowny malzonek, bo ma nerw do kontaktu z
      zywym wyborcą. To sa wielkie cechy dobrego polityka, ktory chce byc
      rozumiany przez masy. Madrości mowimy w gabinetach i w kuluarach, na
      wiecach plyniemy na emocjach, nie znacie tego ? No i mowi jak elita
      PiS bez kartki.
      • Gość: ip Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.zwm.punkt.pl 01.10.07, 09:01
        Dopiero co Oberkaczor najeżdżał na Niemców
        • Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 09:30
          Co znaczy najezdza ? Wytyka dwuznaczna postawe wobec naszego kraju i
          pokazuje im ze wie w jaka graja grę ! A to jest gra na zdominowanie !
          A Nelly jako Niemka potwierdza zelazna zasade rozmowy z Niemcami:
          twardo i bez wazeliny !
          • chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:28
            twardo i bez wazeliny !

            Czy to jakas nowa wersja SM???
        • chrisraf Re: ip 03.10.07, 01:26
          Teraz ten Oberhauptkaczor ma dwoch takich. Jedna importowana z
          Niemiec, a druga majaca rodzicow na exporcie w Niemczech. Czy teraz
          OberHauptKaczor i Duck Brother polubia dziadka Donalda, czy
          nie??? ;DDDDD
      • chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:23
        No i mowi jak elita
        > PiS bez kartki.

        Jak coooo??? :DDDDDD

        Nie jedne jelita tak gadaja... ;)))
      • Gość: milosnik kapeluszy nelly verPiSdich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 02:41
        Gość portalu: ne vadi napisał(a):

        > ...Jest komunikatywna, precyzyjna, nie mowi
        > drewnianym jezykiem, posiada duzo uroku, chwyta za serce, momentami
        > chyba nawet lepsza niz szanowny malzonek, bo ma nerw do kontaktu z
        > zywym wyborcą...

        jedno zdanie i szesc bzdur!!! niesamowite! przypuszczam ze musiales sie sporo
        natrudzic zeby to
        wymyslec.. chyba moze przychodzi ci to tak lekko jak twojemu idolowi
        kaczynskiemu oczywista oczywistosc..

        > To sa wielkie cechy dobrego polityka, ktory chce byc
        > rozumiany przez masy. Madrości mowimy w gabinetach i w kuluarach, na
        > wiecach plyniemy na emocjach, nie znacie tego ? No i mowi jak elita
        > PiS bez kartki.

        taka rada mala: przeczytaj jescze raz to co napisales i juz ngdy nie zabieraj
        glosu na forum. inaczej wezma cie za internetowego trolla.

        --
        i kazdy uczciwy obywatel tego kraju wie ze to JA mowie prawde.
        Zbigniew Z.ero - palacz madzionga
    • slezan Re: Nelly - kochamy Cie !!! 01.10.07, 19:35
      Z Ciebie taki Ślązak jak z mysiej rzici rajzentasza.
      • Gość: republikasilesia Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 22:00
        Nieh zyje wolny S'loonsk !
        • Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.07, 06:15
          jasne ze niech zyje wolny Sląsk, wolny od waszego oszolomstawa
          antypolskiego !
          • Gość: republikasilesia Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.07, 20:53
            Wolny od pasożytniczej Warszawy, ale rownież od oszołomstwa
            antypolskiego.
            Wolny Śląsk od nacjonalizmów i debilstwa które funduje nam stolica.
          • chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:30
            jasne ze niech zyje wolny Sląsk, wolny od waszego oszolomstawa
            > antypolskiego !

            Jakie oszolomstwo faworyzujesz?
      • chrisraf Re: Slezan 03.10.07, 17:39
        Niy godej tak brzidko! ;)))
    • chrisraf Re: Nelly - kochamy Cie !!! 03.10.07, 01:17
      Stan i pogadaj z lustrem. Moze ono bedzie Ci w stanie duzo
      powiedziec?
    • chrisraf Re: Jeszcze jedno, 03.10.07, 01:18
      jak juz to Sloonzok, abo Schlesier. Jak widac jestes przyjezdny...
      • Gość: dwupaszportowiec Re: Jeszcze jedno, IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 08:04
        Najlepiej wolny Slask Pani Nelly Rokita jako premier a Pani
        Stainbach jako minister spraw zagranicznych.A ty bedziesz lezal i
        liczyl na profity.Na taka gupote jak twoja to nawet Ponu Bogu nie
        oplaca sie spuscic nogi i kopnac.Myslalem ze sa granice glupoty ale
        widocznie za malo widzialem i slyszalem .
        • chrisraf Re: Jeszcze jedno, 03.10.07, 11:13
          > Najlepiej wolny Slask Pani Nelly Rokita jako premier a Pani
          > Stainbach jako minister spraw zagranicznych.

          Rozwin mysl!

          A ty bedziesz lezal i
          > liczyl na profity.

          A to dlaczego?

          Na taka gupote jak twoja to nawet Ponu Bogu nie
          > oplaca sie spuscic nogi i kopnac.

          Jaka glupote?

          Myslalem ze sa granice glupoty ale widocznie za malo widzialem i
          slyszalem

          Rozwin swoja mysl! ;)
          • Gość: ? Re: Jeszcze jedno, IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 13:11
            Lekarze sa winni niestety wodaciogowa nie przyjmujenowych pacjentow.,
    • Gość: Mirek Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.punkt.pl 03.10.07, 13:50
      A kysz silo nieczysta a kysz.
      Z niej taka Niemka jak ze mnie Slazkak. hahaha
      • Gość: oberschlesier1921 Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 14:01
        popie..ne bogate niemcy ha ha ha bogate GDZIE na dodatek gupole

        www.skm-menden.de/presse24122004suppenkueche.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka