Gość: Slązak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 19:45 Nelly, kochamy Cie za to, ze jestes Niemką, a jednocześnie kochasz Polskę ! Jestes dla nas wzorem, przyjedź do nas na Górny Sląsk, moze wytlumaczysz to naszym oszolomom z RAŚ ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: : ) Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.zwm.punkt.pl 30.09.07, 19:50 I dlatego nie powinna się mieszać do polityki, powiewa jak chorągiewka. Miesza i nie ma swojego zdania. Robi to wszystko dla kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRO Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.aster.pl 30.09.07, 21:09 Kobiety darze wielkim szacunkiem. Z wielkim ukontentowaniem przyjalem decyzje Pana Jana i szczerze wierzylem, ze kocha swoja malzonke. Im jednak dluzej jej slucham mam watpliwosci w uczucia Pana Jana. Gdyby kochal malzonke zamknalby ja w domu na cztery spusty. Nie smiem powiedziec by ona sie zamknela bo wobec damy tak nie wypada. Czasem lepiej by chlop geby nie otwieral. Bywa jednak i tak, ze kobitka lepiej wypada gdy milczy. I to jest wlasnie ten przypadek. Pozdrawiam BRO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bjde Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 01.10.07, 00:36 całkowicie się z Tobą zgadzam... Jeżeli małżonek(małżonka) wie, że jego druga połówka jest głupiutka, to mimo, a moze właśnie dlatego, że ją kocha (bo kocha,i już, bo może ma dobre serduszko, zresztą kto wie skad rodzi się miłość), powinien się starać, żeby ta głupota się za bardzo nie ujawniała... Bo tracimy szacunek nie tylko do tej głupiutkiej połówki.. Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: Clint Eastwood 03.10.07, 01:20 powiedzial niegdys: "Gdy kobieta milczy, nie nalezy jej przerywac". Nie powiedzial nic na temat, gdy ona nie milczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 05:19 zupelnie was nie rozumiem. Jest komunikatywna, precyzyjna, nie mowi drewnianym jezykiem, posiada duzo uroku, chwyta za serce, momentami chyba nawet lepsza niz szanowny malzonek, bo ma nerw do kontaktu z zywym wyborcą. To sa wielkie cechy dobrego polityka, ktory chce byc rozumiany przez masy. Madrości mowimy w gabinetach i w kuluarach, na wiecach plyniemy na emocjach, nie znacie tego ? No i mowi jak elita PiS bez kartki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ip Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.zwm.punkt.pl 01.10.07, 09:01 Dopiero co Oberkaczor najeżdżał na Niemców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 09:30 Co znaczy najezdza ? Wytyka dwuznaczna postawe wobec naszego kraju i pokazuje im ze wie w jaka graja grę ! A to jest gra na zdominowanie ! A Nelly jako Niemka potwierdza zelazna zasade rozmowy z Niemcami: twardo i bez wazeliny ! Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:28 twardo i bez wazeliny ! Czy to jakas nowa wersja SM??? Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: ip 03.10.07, 01:26 Teraz ten Oberhauptkaczor ma dwoch takich. Jedna importowana z Niemiec, a druga majaca rodzicow na exporcie w Niemczech. Czy teraz OberHauptKaczor i Duck Brother polubia dziadka Donalda, czy nie??? ;DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:23 No i mowi jak elita > PiS bez kartki. Jak coooo??? :DDDDDD Nie jedne jelita tak gadaja... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milosnik kapeluszy nelly verPiSdich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 02:41 Gość portalu: ne vadi napisał(a): > ...Jest komunikatywna, precyzyjna, nie mowi > drewnianym jezykiem, posiada duzo uroku, chwyta za serce, momentami > chyba nawet lepsza niz szanowny malzonek, bo ma nerw do kontaktu z > zywym wyborcą... jedno zdanie i szesc bzdur!!! niesamowite! przypuszczam ze musiales sie sporo natrudzic zeby to wymyslec.. chyba moze przychodzi ci to tak lekko jak twojemu idolowi kaczynskiemu oczywista oczywistosc.. > To sa wielkie cechy dobrego polityka, ktory chce byc > rozumiany przez masy. Madrości mowimy w gabinetach i w kuluarach, na > wiecach plyniemy na emocjach, nie znacie tego ? No i mowi jak elita > PiS bez kartki. taka rada mala: przeczytaj jescze raz to co napisales i juz ngdy nie zabieraj glosu na forum. inaczej wezma cie za internetowego trolla. -- i kazdy uczciwy obywatel tego kraju wie ze to JA mowie prawde. Zbigniew Z.ero - palacz madzionga Odpowiedz Link Zgłoś
slezan Re: Nelly - kochamy Cie !!! 01.10.07, 19:35 Z Ciebie taki Ślązak jak z mysiej rzici rajzentasza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: republikasilesia Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 22:00 Nieh zyje wolny S'loonsk ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ne vadi Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.07, 06:15 jasne ze niech zyje wolny Sląsk, wolny od waszego oszolomstawa antypolskiego ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: republikasilesia Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.07, 20:53 Wolny od pasożytniczej Warszawy, ale rownież od oszołomstwa antypolskiego. Wolny Śląsk od nacjonalizmów i debilstwa które funduje nam stolica. Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: ne vadi 03.10.07, 01:30 jasne ze niech zyje wolny Sląsk, wolny od waszego oszolomstawa > antypolskiego ! Jakie oszolomstwo faworyzujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: Nelly - kochamy Cie !!! 03.10.07, 01:17 Stan i pogadaj z lustrem. Moze ono bedzie Ci w stanie duzo powiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: Jeszcze jedno, 03.10.07, 01:18 jak juz to Sloonzok, abo Schlesier. Jak widac jestes przyjezdny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwupaszportowiec Re: Jeszcze jedno, IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 08:04 Najlepiej wolny Slask Pani Nelly Rokita jako premier a Pani Stainbach jako minister spraw zagranicznych.A ty bedziesz lezal i liczyl na profity.Na taka gupote jak twoja to nawet Ponu Bogu nie oplaca sie spuscic nogi i kopnac.Myslalem ze sa granice glupoty ale widocznie za malo widzialem i slyszalem . Odpowiedz Link Zgłoś
chrisraf Re: Jeszcze jedno, 03.10.07, 11:13 > Najlepiej wolny Slask Pani Nelly Rokita jako premier a Pani > Stainbach jako minister spraw zagranicznych. Rozwin mysl! A ty bedziesz lezal i > liczyl na profity. A to dlaczego? Na taka gupote jak twoja to nawet Ponu Bogu nie > oplaca sie spuscic nogi i kopnac. Jaka glupote? Myslalem ze sa granice glupoty ale widocznie za malo widzialem i slyszalem Rozwin swoja mysl! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Jeszcze jedno, IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 13:11 Lekarze sa winni niestety wodaciogowa nie przyjmujenowych pacjentow., Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.punkt.pl 03.10.07, 13:50 A kysz silo nieczysta a kysz. Z niej taka Niemka jak ze mnie Slazkak. hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberschlesier1921 Re: Nelly - kochamy Cie !!! IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.07, 14:01 popie..ne bogate niemcy ha ha ha bogate GDZIE na dodatek gupole www.skm-menden.de/presse24122004suppenkueche.jpg Odpowiedz Link Zgłoś