Gość: emigrant
IP: *.karoo.KCOM.COM
29.10.07, 02:38
Przeciez nasz hamulec tyle wie o unii europejskiej od 5 lat
wprowadza unijne standardy w urzedzie od 4 lat polska jest w unii
ile jeszcze podwyzek musi dostac ta ekipa by byc kompetentna?Moze
dajmy hamulcowi dozywotnia prezydenture wtedy napewno wystarczy mu
czasu na wprowadzenie tych swoich analiz rewitalizacji i budowe
kosmodromu.A teraz powaznie kolejke chcial budowac balwan jeden a
prostej sprawy w urzedzie zalatwic nie mozna prostej ktora w innych
miastach z nie tak sowicie oplacanymi urzedasami zalatwia sie od
reki.No ale to hamulec wiec teraz zleci analizy i temat jakos sie
rozmyje