12.06.08, 12:49
Mam pytanko,nie jestem z Opola i nie wiem w którym miejscu mieści
się amfiteart a bardzo bym chciała wiedzieś ;)
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: amfiteatr 12.06.08, 12:54
      zaraz za wieżą (zawsze piastowską!!!)
    • Gość: amfiteatr Re: amfiteatr IP: 77.252.18.* 12.06.08, 12:55
      Wyspa Pasieka, obok lodowiska na ul. Barlickiego, za Urzędem
      Wojewódzkim. Obok WIeża Piastowska. Samo centrum.
    • Gość: Mędrzec Re: amfiteatr IP: *.punkt.pl 12.06.08, 12:58
      Kierój się na wieże piastowską bo to w tym miejscu przy wieży.
      • do.do.do.1 Re: amfiteatr 12.06.08, 13:00
        Niestety nie wiem gdzie jest wieża piastowska, a studiuje na
        Niedziałkowskiegi, czy to jest gdzieś w tym regionie Opola???
        • tiresias Re: amfiteatr 12.06.08, 13:06
          musisz być niewidoma albo na ciągłym haju. życze powrotu do zdrowia.
          • Gość: amfiteatr Re: amfiteatr IP: 77.252.18.* 12.06.08, 13:12
            Z Niedziałkowskiego to już na słuch sie możesz kierować...;-)))
    • do.do.do.1 Re: amfiteatr 12.06.08, 13:27
      Dzięki wielkie za pomoc już znalazłam go sobie na mapce:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka