do.do.do.1 12.06.08, 12:49 Mam pytanko,nie jestem z Opola i nie wiem w którym miejscu mieści się amfiteart a bardzo bym chciała wiedzieś ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: amfiteatr Re: amfiteatr IP: 77.252.18.* 12.06.08, 12:55 Wyspa Pasieka, obok lodowiska na ul. Barlickiego, za Urzędem Wojewódzkim. Obok WIeża Piastowska. Samo centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mędrzec Re: amfiteatr IP: *.punkt.pl 12.06.08, 12:58 Kierój się na wieże piastowską bo to w tym miejscu przy wieży. Odpowiedz Link Zgłoś
do.do.do.1 Re: amfiteatr 12.06.08, 13:00 Niestety nie wiem gdzie jest wieża piastowska, a studiuje na Niedziałkowskiegi, czy to jest gdzieś w tym regionie Opola??? Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: amfiteatr 12.06.08, 13:06 musisz być niewidoma albo na ciągłym haju. życze powrotu do zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amfiteatr Re: amfiteatr IP: 77.252.18.* 12.06.08, 13:12 Z Niedziałkowskiego to już na słuch sie możesz kierować...;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
do.do.do.1 Re: amfiteatr 12.06.08, 13:27 Dzięki wielkie za pomoc już znalazłam go sobie na mapce:) Odpowiedz Link Zgłoś