Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jaka torba do pracy?

02.07.15, 15:45
    Jakie torby macie do szkoły? Bierzecie małą plus jakąś lnianą/płócienną, czy większą torbę? Niedługo zaczynam pracę w szkole podstawowej, jako nauczyciel języka polskiego. Będzie się to wiązało z notorycznych noszeniem uczniowskich zeszytów. Chciałabym kupić jakąś większą, skórzaną torbę, ale boję się, że wydam na nią dużo pieniędzy, a torba po krótkim czasie nie wytrzyma ciężarów.
    Obserwuj wątek
      • duchess85 Re: jaka torba do pracy? 05.07.15, 13:33
        Ja pracuję w szkole i noszę zwykłą dużą torbę z duża ilością przegródek oraz dwie czy trzy "płócienne' z zabawnymi ale pasującymi nauczycielowi nadrukami - na testy, ksera itp. Zeszytów uczniów nie zbieram z założenia - szkoda mi czasu i kręgosłupa ;-)
      • karwakz Re: jaka torba do pracy? 13.08.15, 15:25
        Pamiętam moje wszystkie polonistki, które nosiły ze sobą tyle papierów, że jedna (skórzana, zwykła damska torebka) w życiu by tego nie wytrzymała. Poza tym nie połapiesz się w noszeniu kluczy, telefonu, chusteczek, tamponów, portfela ze wszystkimi dokumentami, teczkami i innymi szkolnymi rzeczami. Tak mi się przynajmniej wydaje, że warto to oddzielić. Przyda Ci się to w zwykłych życiowych sytuacjach - torbę z zeszytami czy tam sprawdzianami zostawiasz w samochodzie, a Twoją torebkę zabierasz na zakupy, które robisz w supermarkecie po drodze do domu. Przynajmniej nie nosisz wtedy wszystkiego ze sobą i masz porządek.
        • zapsska Re: jaka torba do pracy? 29.09.15, 16:16
          Możecie sobie zajrzeć jeszcze tutaj - w sklepie są torby projektowane przez młodych polskich projektantów tak więc o wiele bardziej oryginalne niż te dostępne w typowych sklepach. Wiele osób myśli,ze takie ubrania oraz dodatki są drogie ale jest to nieprawda. Ostatnio na przykład kupiłam tam torbę w cenie 150 zł czyli tyle ile w sieciówce a jest lepiej wykonana. Pewnie zrobię tam jeszcze w niedługim czasie zakupy na święta.
      • gwiazda55 Re: jaka torba do pracy? 24.10.20, 23:08
        A ja od siebie dorzucę Obag. Jest bardzo praktyczna, wszystko w niej pomieścisz. A jeśli Ci się znudzi , to zawsze możesz zmienić jej wygląd:) Szeroki wybór tej marki znajdziesz na www.differenta.pl/
      • aleksandra_woj Re: jaka torba do pracy? 23.11.20, 13:27
        Nie to co w szkole ale pracuję w biurze i niestety również muszę nosić dużo papierów które są mi jeszcze w domu potrzebne. Wyhaczyłam na necie bardzo fajne torebki z tego modelu mam już dwie tylko inne kolorki recenogi.pl/torby-na-ramie.html. Bardzo fajne, duże, pojemne i nie mam wrażenia że coś się z nimi dzieję mimo że noszę tak dużo papierów i segregator ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka