b_bb 16.05.05, 20:16 "...Dajcie mi dwa zdania napisane przez jakiegokolwiek człowieka, a ja zawsze w nich coś znajdę, aby go poprowadzić na szubienicę..." Eminencjo! ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Richelieu* Re: Kult Richelieu IP: *.localdomain / 80.48.249.* 16.05.05, 20:23 A idź Ty z tym łażeniem na golasa. Tobie akurat żadnej łatki przypiąć nie mam do czego ps. powiedziano tu, że codziennie powinien być jeden przynajmniej komplement. Czekam więc z woreczkiem w pogotowiu aż ich zemdli Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: Kult Richelieu 16.05.05, 20:29 No, popatrz, a są tu takie, co cerują i łatają me nędzne odzienie, aż dym idzie spod igły. P.S. Nie zemdli, nie zorientują się zbyt szybko. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: Kult Richelieu IP: *.localdomain / 80.48.249.* 16.05.05, 20:38 Obawiam się, że nie masz racji, bo część foremek jest autentycznie niezwykle bystra i chwytająca w lot, odróżniająca trywializm od nie-trywializmu, a przy tym pełna taktu i wiedząca w związku z tym co mówić i komu. Brawo foremki, buziaczki Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: Kult Richelieu 16.05.05, 20:46 Zgadzam się.:) Tyle, że ja o tej drugiej części (maleńkiej, fakt) ;P Odpowiedz Link Zgłoś