monia9934 04.09.05, 17:20 czy podobają się wam te rzeczy z butiku Avanti ??? Co o tym sądzicie ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaleo Re: BUTIK AVANTI 04.09.05, 19:15 Chodzi Ci o to?: sklep.gazeta.pl/sklep/0,0.html Jesli tak, to mnie sie podoba, bo to sa dosc ladnie zaprojektowane ubrania za smieszna cene (przynajmniej na warunki zachodnie, nie wiem jak to sie ma do cen w polskich sklepach). Kimonowa bluzka z "rosyjskimi" wzorami jest szczegolnie ladna i na czasie. A w ogole kto to jest Paprocki & Brzozowski? Ten po lewej (Paprocki?) to nawet niezly looker jest ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Re: BUTIK AVANTI 04.09.05, 19:37 Ciekawa ta ich strona internetowa... Czy moze wiecie, kto spiewa ten pierwszy utwor (ten z grzmotem na poczatku)? Nawet niezly, jesli sie zignoruje zadziwiajacy akcent wykonawczyni... Odpowiedz Link Zgłoś