Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    jak zakładacie stanik???

      • adiana Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 00:18
        Ja zawsze stosuje opcję A. I nie ma to nic wspólnego z moim wygimanstykowaniem.
        Po prostu czesto chodze bez stanika i jak go zakładam w ciągu dnia to mam juz
        na sobie bluzke. Wtedy sposób A jest chyba najlepszy. No i stąd chyba to
        przyzwyczajenie ..:)
      • sloggi Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 01:52

        Bieliźniarka
      • mareszka Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 08:09
        Zgodnie ze szkoleniami markowych producentów staników prawidłowo i "zdrowo" jest
        b, ale z pewnymi "dodatkami". Tak zwane "Trzy kroki po zapięciu". Kiedy stanik
        jest jużtam, gdzie powinien należy 1. wciągnąć do miseczki to, co próbuje
        "uciec" pod pachę, następnie 2.mocno podciągnąć ramiączka do tyłu tak, żeby
        można u dołu było włożyć palec wskazuący (bo stanik w czsie dnia "opada", 3.
        mocno zaciągnąć brzegi miseczek do góry "na krzyż" tj prawą miseczkę do góry w
        lewo, a lewą do góry w prawo. Zapewniam, że po tych trzech krokach ładniej leży
        i lepej wygląda!
      • ewikal Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 10:19
        A
      • marcowa4 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 12:14
        osobiście nie niszę stanika, więc nie mam tego problemu JAK, ale byłam w
        sanatorum z kobietą, która zakładała stanik w tak KOSMICZNY sposób, że mi
        koparka opadła:
        zapięła go "na sucho", a potem wpakowała w to nogi i przeciągała jak spódnicę,
        od stóp aż dosięgnęła biustu.. :-0
        spróbujcie!!! :)))
        zawsze rano miałam nieziemski ubaw!
      • rezurekcja A n/t 19.09.05, 12:17

      • janusz_au Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:03
        Uwazam ze nie powinniscie wogole stanikow zakladac.Piersi wygadaja tak
        nieestetycznie w nich.
        • nat8 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 16:03
          janusz_au napisał:

          > Uwazam ze nie powinniscie wogole stanikow zakladac.Piersi wygadaja tak
          > nieestetycznie w nich.

          nie wiesz chyba co mowisz!
          majac biust rozmiar D nie jest to specjalnie wygodne:/
        • aldek69interia.pl Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:14
          bo ich nie masz
      • lililalabay Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:04
        zawsze odpowiedz A
        • dorfip Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:32
          Tylko i wyłącznie sposob B. Nie wyobrażam sobie innego. Jest najszybszy, no
          chyba że to stanik zapinany z przodu a takie też posiadam.

          Ale moja mama zdecydowanie sposób A.

          więc jest remis
      • evvik Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:39
        b) zakładacie stanik od razu "na miejsce" łącznie z ramiączkami a potem
        zapinacie go na plecach.
      • myszka785 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 15:31
        B
      • skun2 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 16:34
        nigdy nie zakładałem, ale często zdejmowałem, jak to możliwe???
        • gagunia Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 17:56
          Tylko i wylacznie A
          • mojave Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 18:46
            normalnie i naturalnie czyli B :)
      • zelka_92 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 19:39
        Hmm... B!!:P Czasami sprawia problemy.. ale jakos nigdy nie wyobrazałam sobie w
        inny sposób ubierac stanika:P
      • martus1987 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 20:22
        odpowiedz "a". tak jest najwygodniej:)
      • lilith76 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 21:15
        kiedyś A :)))
        odkąd mieszkam z facetem - B, bo wydaje mi się to bardziej seksowne :)
      • agewli A 19.09.05, 22:25
        zawsze metoda A
        pod wplywem watku usilowalam nawet zalozyc metoda B, ale nie jestem w stanie tak
        szybko trafic haczykiem w te petelke haftki
        nie wiem od czego to jest uzaleznione (spory biust, dlugie paznokcie, brak
        treningu), ale uwazam, ze kazdy powinien zakladac metoda najwygodniejsza dla
        niego i bardzo nie podobaja mi sie te glosy dyskryminujace ktorakolwiek z metod
      • czarrrownica w ogole nie zakladamy ntx 20.09.05, 01:10
      • agata_s2 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 09:34
        B tylko i wyłącznie, nie ma to nic wspólnego z wysportowaniem, jestem raczej
        leniem, zapięcie tak stanika(b) trwa sekundę, nie wpadłabym na pomysł naciągać
        stanika przez głowę czy od dołu, o metodzie A tylko słyszałam. I podkreślam, że
        mój biust jest raczej duży (miseczka D)
      • smagliszka Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 09:56
        Od zawsze B :) Nie umiem inaczej :)
        pzdr
        smagliszka
      • nieskorzanka Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:01
        nie wiem, czy był już zgłoszony taki sposób, moim zdaniem najprostszy:najpierw
        zapinam z tyłu, a potem wciągam ramiączka.
      • 6styzmysl Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:13
        Ja raczej go nigdy nie zakładam - przeważnie to tylko je ściągam .. Hehe :)
        Pozdrowionka dla Kobiet noszących 75B :D
        • takiprezes Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:32
          a po co wam stanik ?? dziewczyny.. to juz stare i nie modne.. za czasów ciotki
          z Rumii.. Trza wymyslic coś podkreślającego piersi a jednoczenśnie ich nie
          zakrywającego... :D to byłoby dopiero...

          // #3544954
          // www.naszagwara.u.szu.pl
          • 6styzmysl To się liczy ... 20.09.05, 10:41
            Ja nie chciałbym aby Kobiety chodziły z gołymi piersiami po ulicach ... - wole
            sam w zaciszu, blasku zachodzącego słońca... przy delikatnym, ciepłym
            wieczornym wietrze poznawać to co najpiękniejsze... i co najważniejsze ukryte
            tylko dla mnie :)


            www.SmoG.FoXneT.pl
        • monika_04 Re: jak zakładacie stanik??? 21.09.05, 09:48
          B!
      • cayetano Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 11:22
        nie zakładam i nie będę zakładał - nie sobie ;)
        natomiast zabawnie wygląda kobieta korzystająca z opcji A ;)
        co innego, jeśli zapięcie jest z przodu :)
        pozdrawiam :)
      • pep5 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:05
        Zapinam z tyłu na plecach odrazu i zakładam ramiączka.Proste:)
      • olecha145 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:08
        Wiesz...Moja mama zakłada stanik jak przy punkcie B ale ja nie "używam" żadnego
        z podanych sposobów...
      • florencja29 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:12
        a
      • jg4 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:22
        na poczatku mojej przygody ze stanikiem wybieralam sposób a) zapinam z przodu i
        obkręcam a na końcu zakładam ramiączka ale teraz gdy nabrałam już wprawy
        korzystam ze sposobu b) zakładam stanik od razu "na miejsce" łącznie z
        ramiączkami a potem
        zapinam go na plecach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka