adiana Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 00:18 Ja zawsze stosuje opcję A. I nie ma to nic wspólnego z moim wygimanstykowaniem. Po prostu czesto chodze bez stanika i jak go zakładam w ciągu dnia to mam juz na sobie bluzke. Wtedy sposób A jest chyba najlepszy. No i stąd chyba to przyzwyczajenie ..:) Odpowiedz Link Zgłoś
mareszka Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 08:09 Zgodnie ze szkoleniami markowych producentów staników prawidłowo i "zdrowo" jest b, ale z pewnymi "dodatkami". Tak zwane "Trzy kroki po zapięciu". Kiedy stanik jest jużtam, gdzie powinien należy 1. wciągnąć do miseczki to, co próbuje "uciec" pod pachę, następnie 2.mocno podciągnąć ramiączka do tyłu tak, żeby można u dołu było włożyć palec wskazuący (bo stanik w czsie dnia "opada", 3. mocno zaciągnąć brzegi miseczek do góry "na krzyż" tj prawą miseczkę do góry w lewo, a lewą do góry w prawo. Zapewniam, że po tych trzech krokach ładniej leży i lepej wygląda! Odpowiedz Link Zgłoś
marcowa4 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 12:14 osobiście nie niszę stanika, więc nie mam tego problemu JAK, ale byłam w sanatorum z kobietą, która zakładała stanik w tak KOSMICZNY sposób, że mi koparka opadła: zapięła go "na sucho", a potem wpakowała w to nogi i przeciągała jak spódnicę, od stóp aż dosięgnęła biustu.. :-0 spróbujcie!!! :))) zawsze rano miałam nieziemski ubaw! Odpowiedz Link Zgłoś
janusz_au Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:03 Uwazam ze nie powinniscie wogole stanikow zakladac.Piersi wygadaja tak nieestetycznie w nich. Odpowiedz Link Zgłoś
nat8 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 16:03 janusz_au napisał: > Uwazam ze nie powinniscie wogole stanikow zakladac.Piersi wygadaja tak > nieestetycznie w nich. nie wiesz chyba co mowisz! majac biust rozmiar D nie jest to specjalnie wygodne:/ Odpowiedz Link Zgłoś
dorfip Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:32 Tylko i wyłącznie sposob B. Nie wyobrażam sobie innego. Jest najszybszy, no chyba że to stanik zapinany z przodu a takie też posiadam. Ale moja mama zdecydowanie sposób A. więc jest remis Odpowiedz Link Zgłoś
evvik Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 13:39 b) zakładacie stanik od razu "na miejsce" łącznie z ramiączkami a potem zapinacie go na plecach. Odpowiedz Link Zgłoś
skun2 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 16:34 nigdy nie zakładałem, ale często zdejmowałem, jak to możliwe??? Odpowiedz Link Zgłoś
mojave Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 18:46 normalnie i naturalnie czyli B :) Odpowiedz Link Zgłoś
zelka_92 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 19:39 Hmm... B!!:P Czasami sprawia problemy.. ale jakos nigdy nie wyobrazałam sobie w inny sposób ubierac stanika:P Odpowiedz Link Zgłoś
martus1987 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 20:22 odpowiedz "a". tak jest najwygodniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: jak zakładacie stanik??? 19.09.05, 21:15 kiedyś A :))) odkąd mieszkam z facetem - B, bo wydaje mi się to bardziej seksowne :) Odpowiedz Link Zgłoś
agewli A 19.09.05, 22:25 zawsze metoda A pod wplywem watku usilowalam nawet zalozyc metoda B, ale nie jestem w stanie tak szybko trafic haczykiem w te petelke haftki nie wiem od czego to jest uzaleznione (spory biust, dlugie paznokcie, brak treningu), ale uwazam, ze kazdy powinien zakladac metoda najwygodniejsza dla niego i bardzo nie podobaja mi sie te glosy dyskryminujace ktorakolwiek z metod Odpowiedz Link Zgłoś
agata_s2 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 09:34 B tylko i wyłącznie, nie ma to nic wspólnego z wysportowaniem, jestem raczej leniem, zapięcie tak stanika(b) trwa sekundę, nie wpadłabym na pomysł naciągać stanika przez głowę czy od dołu, o metodzie A tylko słyszałam. I podkreślam, że mój biust jest raczej duży (miseczka D) Odpowiedz Link Zgłoś
smagliszka Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 09:56 Od zawsze B :) Nie umiem inaczej :) pzdr smagliszka Odpowiedz Link Zgłoś
nieskorzanka Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:01 nie wiem, czy był już zgłoszony taki sposób, moim zdaniem najprostszy:najpierw zapinam z tyłu, a potem wciągam ramiączka. Odpowiedz Link Zgłoś
6styzmysl Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:13 Ja raczej go nigdy nie zakładam - przeważnie to tylko je ściągam .. Hehe :) Pozdrowionka dla Kobiet noszących 75B :D Odpowiedz Link Zgłoś
takiprezes Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 10:32 a po co wam stanik ?? dziewczyny.. to juz stare i nie modne.. za czasów ciotki z Rumii.. Trza wymyslic coś podkreślającego piersi a jednoczenśnie ich nie zakrywającego... :D to byłoby dopiero... // #3544954 // www.naszagwara.u.szu.pl Odpowiedz Link Zgłoś
6styzmysl To się liczy ... 20.09.05, 10:41 Ja nie chciałbym aby Kobiety chodziły z gołymi piersiami po ulicach ... - wole sam w zaciszu, blasku zachodzącego słońca... przy delikatnym, ciepłym wieczornym wietrze poznawać to co najpiękniejsze... i co najważniejsze ukryte tylko dla mnie :) www.SmoG.FoXneT.pl Odpowiedz Link Zgłoś
cayetano Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 11:22 nie zakładam i nie będę zakładał - nie sobie ;) natomiast zabawnie wygląda kobieta korzystająca z opcji A ;) co innego, jeśli zapięcie jest z przodu :) pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
pep5 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:05 Zapinam z tyłu na plecach odrazu i zakładam ramiączka.Proste:) Odpowiedz Link Zgłoś
olecha145 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:08 Wiesz...Moja mama zakłada stanik jak przy punkcie B ale ja nie "używam" żadnego z podanych sposobów... Odpowiedz Link Zgłoś
jg4 Re: jak zakładacie stanik??? 20.09.05, 13:22 na poczatku mojej przygody ze stanikiem wybieralam sposób a) zapinam z przodu i obkręcam a na końcu zakładam ramiączka ale teraz gdy nabrałam już wprawy korzystam ze sposobu b) zakładam stanik od razu "na miejsce" łącznie z ramiączkami a potem zapinam go na plecach. Odpowiedz Link Zgłoś