sarahx1 29.09.05, 18:31 www.allegro.pl/show_item.php?item=65326212 JA MYSLICIE WARTO? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ssisi23 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 19:15 Wiesz co mam pare ciuchow tej firmy i metki sa inne.Nie wiem moze sie myle ale cos mi sie nie wydaje ze to orginal. Odpowiedz Link Zgłoś
sarahx1 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:31 tak sie sklada ze to ja wystawiłam to bluze jest 100% originał kupiona w sklepie TOMMY W Kanadzie w TORONTO co do tego czy sie podoba czy nie to inne kwestia biała nie jest rewelacjna ale granatowa i szara super gatunkow sa rewalcyjne i ja równiez wole dac 150 zł niz 50 i wyrzuć ja do dwóch praniach h pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 18:18 Skoro tak, to zgłaszam wątek do usunięcia z powodu złamiania regulaminu forum. Za reklamę się płaci, dziewczyno. Odpowiedz Link Zgłoś
sarahx1 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 20:37 chyba nie rozumiesz sesnu słowa reklama to nie reklma tylko zapytanie o opinie na temat konkretnego produktu nie reklamuje ze jest super tylko orintuje sie czy spodoba sie ewnwtualnym kliętom Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Post miesiaca 01.10.05, 19:20 sarahx1 napisała: > chyba nie rozumiesz sesnu słowa reklama to nie reklma tylko zapytanie o opinie > > na temat konkretnego produktu nie reklamuje ze jest super tylko orintuje sie > czy spodoba sie ewnwtualnym kliętom Zglaszam powyzsze na "post miesiaca". Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: Post miesiaca 02.10.05, 01:05 Popieram. Już nie chcę, by to skasowano. Kliętkom sarahx1 na bank nie zostanem, ale przynajmniej się uśmiałam. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 19:30 Niezależnie od tego, czy jest to Hilfiger, czy podróba, bluza z olbrzymą reklamą firmy na biuście nie podoba mi się. 150zł za zwyczajną bluzę dresową (średnio ładną), to sporo. Odpowiedz Link Zgłoś
ssisi23 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 22:32 Czy bluza sie podoba czy tez nie to kwestia gustu. Moim zdaniem czasem warto zainwestowac w lepsza gatunkowo rzecz ale znajac allegro warto sie upewnic ze nie kupuje sie szmelcu ze stadionu za prawde powiedziawszy spora sume. Sama jakos nigdy nie zwracalam szczegolnej uwagi na marke, ale prawda jest taka ze ciuchy markowe nie mechaca sie tak szybko, sa po prostu trwalsze. Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 22:54 Po pierwsze, to nie jest oryginal. Po drugie, Tommy Hilfiger to jest marka bardzo dresiarska (choc byc moze w Polsce nie jest?) Po trzecie, bardzo mi sie podoba, jak napisalas jego nazwisko :-)))) Nie nasmiewam sie, bo to tylko literowka i na pewno nie zamierzone, ale fajnie wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 09:00 nie dresiarska, tyko hiphopowa - a to jest pewna subtelna różnica;) chociaż w polsce dominuje niestety kolekcja klasyczna w cenach średnio 200-500 pln za ciuchy, młodzieżową można znaleźć najprędzej w skate shopach. Odpowiedz Link Zgłoś
kiki_gdn Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 10:48 Szczerze??? Wolałabym wpłacić tą kasę na tego konia idącego na rzeź niż na tą bluzę... Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 16:15 blinski napisał: > nie dresiarska, tyko hiphopowa - a to jest pewna subtelna różnica;) Hehe, bardzo subtelna. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:36 mam jego rzeczy ale tylko te gdzie logo jest prawie niewidoczne sa calkiem ok Odpowiedz Link Zgłoś
se.la.vie Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:58 Ani krzty stylu w niej. Odpowiedz Link Zgłoś
biegajacy_po_pagorkach Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 01.10.05, 17:35 podroba jak nic. Odpowiedz Link Zgłoś
teofilka Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 02.10.05, 15:18 O dziewczyno, masakra! Przede wszystki, w żyiu nie kupuj bluzy Tommy HilfiNger:). Po drugie, biała, dresiarska, z wielkim logo z przodu, dresiarska, i nikt nie musi wiedzieć, że kupujesz podrabiany szmelc. I dresiarska:] Odpowiedz Link Zgłoś