Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER

    29.09.05, 18:31
    www.allegro.pl/show_item.php?item=65326212
    JA MYSLICIE WARTO?
    Obserwuj wątek
      • ssisi23 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 19:15
        Wiesz co mam pare ciuchow tej firmy i metki sa inne.Nie wiem moze sie myle ale
        cos mi sie nie wydaje ze to orginal.
        • sarahx1 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:31
          tak sie sklada ze to ja wystawiłam to bluze jest 100% originał kupiona w
          sklepie TOMMY W Kanadzie w TORONTO co do tego czy sie podoba czy nie to inne
          kwestia biała nie jest rewelacjna ale granatowa i szara super gatunkow sa
          rewalcyjne i ja równiez wole dac 150 zł niz 50 i wyrzuć ja do dwóch praniach h
          pozdrawiam
          • b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 18:18
            Skoro tak, to zgłaszam wątek do usunięcia z powodu złamiania regulaminu forum.
            Za reklamę się płaci, dziewczyno.
            • sarahx1 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 20:37
              chyba nie rozumiesz sesnu słowa reklama to nie reklma tylko zapytanie o opinie
              na temat konkretnego produktu nie reklamuje ze jest super tylko orintuje sie
              czy spodoba sie ewnwtualnym kliętom
              • jaleo Post miesiaca 01.10.05, 19:20
                sarahx1 napisała:

                > chyba nie rozumiesz sesnu słowa reklama to nie reklma tylko zapytanie o
                opinie
                >
                > na temat konkretnego produktu nie reklamuje ze jest super tylko orintuje sie
                > czy spodoba sie ewnwtualnym kliętom

                Zglaszam powyzsze na "post miesiaca".
                • b_bb Re: Post miesiaca 02.10.05, 01:05
                  Popieram. Już nie chcę, by to skasowano. Kliętkom sarahx1 na bank nie zostanem,
                  ale przynajmniej się uśmiałam. :))
      • b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 19:30
        Niezależnie od tego, czy jest to Hilfiger, czy podróba, bluza z olbrzymą reklamą
        firmy na biuście nie podoba mi się. 150zł za zwyczajną bluzę dresową (średnio
        ładną), to sporo.
        • ssisi23 Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 22:32
          Czy bluza sie podoba czy tez nie to kwestia gustu. Moim zdaniem czasem warto
          zainwestowac w lepsza gatunkowo rzecz ale znajac allegro warto sie upewnic ze
          nie kupuje sie szmelcu ze stadionu za prawde powiedziawszy spora sume. Sama
          jakos nigdy nie zwracalam szczegolnej uwagi na marke, ale prawda jest taka ze
          ciuchy markowe nie mechaca sie tak szybko, sa po prostu trwalsze.
      • jaleo Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 29.09.05, 22:54
        Po pierwsze, to nie jest oryginal.
        Po drugie, Tommy Hilfiger to jest marka bardzo dresiarska (choc byc moze w
        Polsce nie jest?)
        Po trzecie, bardzo mi sie podoba, jak napisalas jego nazwisko :-)))) Nie
        nasmiewam sie, bo to tylko literowka i na pewno nie zamierzone, ale fajnie
        wyglada.
        • blinski Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 09:00
          nie dresiarska, tyko hiphopowa - a to jest pewna subtelna różnica;)
          chociaż w polsce dominuje niestety kolekcja klasyczna w cenach średnio 200-500
          pln za ciuchy, młodzieżową można znaleźć najprędzej w skate shopach.
          • kiki_gdn Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 10:48
            Szczerze??? Wolałabym wpłacić tą kasę na tego konia idącego na rzeź niż na tą
            bluzę...
          • b_bb Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 16:15
            blinski napisał:

            > nie dresiarska, tyko hiphopowa - a to jest pewna subtelna różnica;)

            Hehe, bardzo subtelna. ;)
      • tralalumpek Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:36
        mam jego rzeczy ale tylko te gdzie logo jest prawie niewidoczne
        sa calkiem ok
        • se.la.vie Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 30.09.05, 17:58
          Ani krzty stylu w niej.
      • biegajacy_po_pagorkach Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 01.10.05, 17:35
        podroba jak nic.
      • teofilka Re: CO MYŚLICIE TOMMY HILFINGER 02.10.05, 15:18
        O dziewczyno, masakra! Przede wszystki, w żyiu nie kupuj bluzy Tommy
        HilfiNger:). Po drugie, biała, dresiarska, z wielkim logo z przodu, dresiarska,
        i nikt nie musi wiedzieć, że kupujesz podrabiany szmelc. I dresiarska:]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka