Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy to moze być oryginał?

18.12.05, 11:31
    www.allegro.pl/show_item.php?item=77672165
    Jak myślicie???
    Obserwuj wątek
      • starawyjadaczka Re: Czy to moze być oryginał? 18.12.05, 12:20
        sweet_barbie napisała:

> www.allegro.pl/show_item.php?item=77672165
        > Jak myślicie???

powiem Ci tylko tyle: po torebki LV sa KOLEJKI, mówię o oryginalnych torebkach
        sprzedawanych w oryginalnych butikach LV. A cena ich dochodzi tysięcy dolarow.
        więc logiczne jest że torebka oferowana na allegro nie jest oryginalna. na
        pewno LV nie kosztowałby ciut więcej niż 50 $
      • asiax Re: Czy to moze być oryginał? 18.12.05, 13:03
        Cześć.
        To z całą pewnością jest podróba, za którą ktoś sobie liczy kilka stówek.
        Za tę cenę możesz mieć inną piękną torebkę i pewność, że nikt Cię nie robi w
        balona.

Ktoś napisał - jak Ci się podoba to kup. A moim zdaniem to nie jste takie proste
        bo tu nie chodzi o to czy ta torebka jest ładna, czy brzydka tylko o to, że jest
        to oszustwo - jeżeli sprzedawca napisał "oryginalna" to próbuje Cię oszukać i
        jeżlei ją jednak kupisz " bo Ci się podoba" to dajesz się nabrać.
        Poza tym powiem szczerze, że śmieszą mnie na ulicy torebki LV - są wszędzie :)
        A wystarczy wejść na oficjalną stronę, żeby się przekonać, że jest to produkt, z
        a który naprawdę trzeba zapłacić.

I już nawet nie pisze że jest to ktadzież bo mniejsza z tym - LV nie zubożeje
        jeśli ją kupisz ale chodzi o ...tak, tak - szacunek dla samej siebie.

Serdecznie pozdrawiam
        A.
        • big2.munich Re: Czy to moze być oryginał? 18.12.05, 13:25
          Podpisuje sie pod tym, co napisala Asia. To kiepska kopia oryginalnej Almy
          Multicolor, za ktora trzeba zaplacic 950 Euro czyli ok. 4000 zl.
          Przede wszystkim jak zwrocisz uwage na wykonczenia - przykro mi, ale nie ladne
          i poza tym oryg. ALMA w srodku jest cala z pieknego zamszu-skorki, a ta jest
          wykonczona materialem. Ludzie nawet uzywane oryginaly sprzedaja za minimum 400
          Euro. Lepiej doloz jeszcze "stowke" i wyszukaj sobie piekna torebke skorzana w
          normalnym sklepie, a nie z dermy. Nie daj sie nabrac... A torebki D&G za 400 -
          to tez kopie. Portfele znanych, swiatowych marek kosztuja w zl minimum 700 zl.
          Naprawde nie daj sie nabrac, a dobre opinie na Allegro o niczym nie swiadcza...
          Szkoda Twoich pieniedzy..
          • mary_crawford Re: Czy to moze być oryginał? 18.12.05, 20:02
            Ha. Rzeczywiście to może być problem. Tzn. może nie wagi życiowej ;) ale jednak.
            Mnie nie stać na oryginalną, nigdy nie kupię też podróbki.
            Ale gdybym, np. dostała oryginał, choćby używany, w prezencie to bym też się
            wahała - chodzić, nie chodzić - w końcu te torebki naprawdę są wszędzie...I
            niestety przez podróbki LV jest oklepany i opatrzony, co brzmi absurdalnie ale
            tak niestety jest.
            Faszonica - widziałam ostatnio kobietę z torebką LV i jestem pewna, że miała
            oryginał - miała w sobie taką klasę, że z pewnością nie założyłąby
            podróbki....ehh....to widać...i żeby nie było - jeżeli czegoś jej zazdroszczę to
            właśnie tej klasy...a nie torebki :)
            Pozdrawiam
            M.C.
        • faszonica Re: Czy to moze być oryginał? 18.12.05, 23:14
          A wlasnie, ile kosztuja oryginalne torebki LV, chodzi mi wlasciwie o taka
          brazowa (tez juz jest na 'ulicach' ale nie w ilosci takiej jak np. torebki z
          literkami kolorowymi czy wisienkam;). Lece za miesiac do Mediolanu i chcialabym
          sobie taka sprezentowac, tez nie wiem czy jeszcze bedzie bo to chyba torebka
          nie z tego sezonu. Ile wziac kasy na ten 'skarb'?
          • hihihiii Re: Czy to moze być oryginał? 19.12.05, 00:18
            O sezon u LV nie masz co sie martwic, jezeli udany model to bedzie w sprzedazy
            przez wiele lat, np Speedy (25-30) istnieje od 1930 roku i dalej go produkuja.
            A ceny masz tutaj, brazowa to tzw monogram canvas(nie skora a plotno, bys sie
            nie rozczarowala, skorzane sa tylko wykonczenia, chyba ze kupisz cos z epi
            leather za 3-6x wieksza sume):

www.eluxury.com/brands/louis_vuitton/w05/assortment.jhtml?SectionID=6000&CategoryID=3001&SubCategoryID=3004&ClassificationID=3011
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka