Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pająki =)

    21.01.06, 19:58
    No właśnie... pająki...

    Widziałyście gdzieś może jakieś fajne ciuchy/ dodatki z haftem lub nadrukiem
    pająków, pajęczyn itp.? (spiderman odpada:) Obeszłam dzisiaj pół Poznania i,
    niestety, nie mogłam niczego znaleźć.
    Jeżeli macie jakieś linki, to proszę wklejać:)

    Dzięki z góry:P
    Obserwuj wątek
      • magdaksp Re: Pająki =) 21.01.06, 20:08
        w dziale meskim mw h&m widzialam broszki z pajakami w warszawie
      • d.aga87 Re: Pająki =) 21.01.06, 20:21
        www.camdenpeople.com/sklep poprzegladaj kolekcje Emly the strange i
        Nightmare before Christmas :D
      • hyacinth.bucket Re: Pająki =) 22.01.06, 03:20
        Trzeba miec zaprzyjaznionego pajaka w domu i kochac go .
        Nie stracac miotla i nie straszyc krzykiem ani krzywa mina .
        Taki szczesliwy pajak bedzie nam tkal piekna srebrna pajeczyne ,
        ktora mozemy potem nosic jako ozdobe .
        Moj ma na imie Gonzalo i jestem z niego bardzo zadowolona .
        Poza tym pajaki przynosza szczescie .
        • aninchen Re: Pająki =) 22.01.06, 17:00
          Po "torebce z jeża" nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć... :P
          • d.aga87 Re: Pająki =) 22.01.06, 18:25
            poszukaj jeszcze w sklepach z odzieza gotycka, punkowa i metalowa
      • lestka Re: Pająki =) 22.01.06, 20:41
        wpisz w allegro w szukaj w tytule i opisach : paj*
        znajdzie ci troche rzeczy

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka