ell9 26.05.06, 19:21 jest śliczna. To moje ulubione zdjęcie: perso.wanadoo.fr/marc.gauthier/Audreyimages.html?Titre%3D%27Audrey%20Hepburn%27%3BUneImg%3D%27ImgsAudrey/ah107c.jpg%27%3B Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.adriana Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:23 tez tak mysle. a jak super byla zawsze ubrana :) Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:28 dobrze ubrana kobieta. pewnie mnie zaraz ktos zlinczuje i rzuci niesmiertelne 'zazdroscisz i sama jestes pryszczata rozwora' :D, ale mi hepburn zawsze wydawala sie bardzo... chlopieca. Odpowiedz Link Zgłoś
starawyjadaczka Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:32 Po części sie z Toba zgodze, bo mnie wydawała sie zawsze jakby niedorozwinięta fizycznie, takie wieczne dziecko, zero kobiecości. Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:34 no mi, mowiac bardziej obrazowo, kojarzy sie ze zrebakiem ;). Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 12:21 no mi, mowiac bardziej obrazowo, kojarzy sie ze zrebakiem ;). :)) ja mam to samo, zawsze powtarzam, ze kojarzy mi sie ze zrebakiem albo sarna. nie podobala mi sie nigdy jako kobieta, zbyt chuda, chlopieca i niezgrabna. nie chodzi mi tylko o figure ale tez o postawe i sposob w jaki sie poruszala. zawsze wydawala mi sie jakas koslawa, zbyt szeroko rozstawiala nogi i stopy stawiala na zewnatrz. Odpowiedz Link Zgłoś
pump_it_up Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:33 Piekna byla i fajnie sie ubierala:) Odpowiedz Link Zgłoś
bodomlake Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 00:29 Chłopięca figura to właśnie część jej uroku :) Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:33 tez sadze, ze jest slicza :) a zdjecie urocze :) Odpowiedz Link Zgłoś
hyacinth.bucket Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:51 Mnie sie ona tez nie podobala - owal twarzy , fryzury za to dobrze wygladala na starosc , bardzo naturalnie . Odpowiedz Link Zgłoś
pump_it_up Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 20:01 people.ucsc.edu/~cjsmith/audrey.jpg 3djeweler.com/wipm/images/eckley/Audrey_Hepburn_picA_med.jpg www.starspage.com/photo_gallery/audrey_hepburn/gallery/images/audrey_hepburn15.jpg i4.photobucket.com/albums/y102/Digital-Nitrate/Home%20Theater/Testy/Audrey%20Hepburn/AudreyHepburn_005_3144x2254.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 22:39 Była nie tylko śliczna i elegancka, ale bardzo skromna i naturalna. Świetna kobieta i moja wieczna idolka;) Co do jej typu urody- macie racje, że była taka źrebakowata, i to w czasach, kiedy gwiazdy kina były dość dorodne:. Jak widać, nie przeszkodzilo jej to zrobić kariery filmowej:-) Odpowiedz Link Zgłoś
z_innej_bajki Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:16 Piękna kobieta z klasą. A nie tak jak teraz laleczki "z klasą". Odpowiedz Link Zgłoś
maraiss Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:38 z_innej_bajki napisała: > Piękna kobieta z klasą. A nie tak jak teraz laleczki "z klasą". zgadzam sie z toba w 100%:) Odpowiedz Link Zgłoś
nycole Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:45 Piękna jest ..i faktycznie trochę taka żrebakowata ,ale jak najbardziej pozytywnie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pompon3000 Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 13:07 zero wrażenia ta kobieta na mnie robi, nie mogę pojąć tych zachwytów nad nią bo ja widzę zwykła babke na tych zdjęciach, nic specjalnego, ani brzydka ani ładna, jeśli ona miała w sobie to coś kiedykolwiek to niestety na zdjęciach tego nie widać Odpowiedz Link Zgłoś
ana-green Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 14:04 Mi też sie podoba, nawet mimo nadmiernej szczupłości. Śliczna, subtelna, elegancka, o charakterystycznej urodzie. Miała przepiękną twarz a krótkie włosy bardzo jej pasowały. Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 17:11 pieknie nosila grzywke i kapelusz na raz nic tylko pozazdroscic Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 14:20 Ona wyglądała bardziej jak jakiś elf, niż kobieta... i w tym był jej urok :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 15:56 fenomenalna uroda jak bym sie miala na cialo zamieniac to tylko z nia :) Odpowiedz Link Zgłoś
frrancuzeczka Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 16:17 Śliczna kobieta i bardzo fajny styl. Uwielbiam ją! Odpowiedz Link Zgłoś
frrancuzeczka Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 16:24 www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/vtl_42.jpg www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/hzl_5.jpg www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/vtl_30.jpg Odpowiedz Link Zgłoś