Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Audrey Hepburn

    26.05.06, 19:21
    jest śliczna. To moje ulubione zdjęcie:
    perso.wanadoo.fr/marc.gauthier/Audreyimages.html?Titre%3D%27Audrey%20Hepburn%27%3BUneImg%3D%27ImgsAudrey/ah107c.jpg%27%3B
    Obserwuj wątek
      • a.adriana Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:23
        tez tak mysle.
        a jak super byla zawsze ubrana :)
      • lunalovelight Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:28
        dobrze ubrana kobieta.
        pewnie mnie zaraz ktos zlinczuje i rzuci niesmiertelne 'zazdroscisz i sama
        jestes pryszczata rozwora' :D, ale mi hepburn zawsze wydawala sie bardzo...
        chlopieca.
        • starawyjadaczka Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:32
          Po części sie z Toba zgodze, bo mnie wydawała sie zawsze jakby niedorozwinięta
          fizycznie, takie wieczne dziecko, zero kobiecości.
          • lunalovelight Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:34
            no mi, mowiac bardziej obrazowo, kojarzy sie ze zrebakiem ;).
            • apfel27 Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 12:21
              no mi, mowiac bardziej obrazowo, kojarzy sie ze zrebakiem ;).

              :)) ja mam to samo, zawsze powtarzam, ze kojarzy mi sie ze zrebakiem albo
              sarna. nie podobala mi sie nigdy jako kobieta, zbyt chuda, chlopieca i
              niezgrabna. nie chodzi mi tylko o figure ale tez o postawe i sposob w jaki sie
              poruszala. zawsze wydawala mi sie jakas koslawa, zbyt szeroko rozstawiala nogi
              i stopy stawiala na zewnatrz.
        • pump_it_up Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:33
          Piekna byla i fajnie sie ubierala:)
        • bodomlake Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 00:29
          Chłopięca figura to właśnie część jej uroku :)
          • lunalovelight Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:09
            heh, kwestia gustu :).
      • cioccolato_bianco Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:33
        tez sadze, ze jest slicza :) a zdjecie urocze :)
      • hyacinth.bucket Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 19:51
        Mnie sie ona tez nie podobala - owal twarzy , fryzury
        za to dobrze wygladala na starosc , bardzo naturalnie .
        • pump_it_up Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 20:01
          people.ucsc.edu/~cjsmith/audrey.jpg
          3djeweler.com/wipm/images/eckley/Audrey_Hepburn_picA_med.jpg
          www.starspage.com/photo_gallery/audrey_hepburn/gallery/images/audrey_hepburn15.jpg
          i4.photobucket.com/albums/y102/Digital-Nitrate/Home%20Theater/Testy/Audrey%20Hepburn/AudreyHepburn_005_3144x2254.jpg
      • dakota77 Re: Audrey Hepburn 26.05.06, 22:39
        Była nie tylko śliczna i elegancka, ale bardzo skromna i naturalna. Świetna
        kobieta i moja wieczna idolka;)
        Co do jej typu urody- macie racje, że była taka źrebakowata, i to w czasach,
        kiedy gwiazdy kina były dość dorodne:. Jak widać, nie przeszkodzilo jej to
        zrobić kariery filmowej:-)
        • z_innej_bajki Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:16
          Piękna kobieta z klasą. A nie tak jak teraz laleczki "z klasą".
          • maraiss Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:38
            z_innej_bajki napisała:

            > Piękna kobieta z klasą. A nie tak jak teraz laleczki "z klasą".

            zgadzam sie z toba w 100%:)
            • siostra_bandyty Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 22:05
              raczej z kasą...;)
      • nycole Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 10:45
        Piękna jest ..i faktycznie trochę taka żrebakowata ,ale jak najbardziej
        pozytywnie:-)
      • pompon3000 Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 13:07
        zero wrażenia ta kobieta na mnie robi, nie mogę pojąć tych zachwytów nad nią bo
        ja widzę zwykła babke na tych zdjęciach, nic specjalnego, ani brzydka ani ładna,
        jeśli ona miała w sobie to coś kiedykolwiek to niestety na zdjęciach tego nie
        widać
      • ana-green Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 14:04
        Mi też sie podoba, nawet mimo nadmiernej szczupłości. Śliczna, subtelna,
        elegancka, o charakterystycznej urodzie. Miała przepiękną twarz a krótkie włosy
        bardzo jej pasowały.
      • zettrzy Re: Audrey Hepburn 27.05.06, 17:11
        pieknie nosila grzywke i kapelusz na raz
        nic tylko pozazdroscic
        • charade Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 14:20
          Ona wyglądała bardziej jak jakiś elf, niż kobieta... i w tym był jej urok :)
      • foamclene Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 15:56
        fenomenalna uroda
        jak bym sie miala na cialo zamieniac to tylko z nia :)
        • frrancuzeczka Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 16:17
          Śliczna kobieta i bardzo fajny styl. Uwielbiam ją!
          • frrancuzeczka Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 16:24

            www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/vtl_42.jpg
            www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/hzl_5.jpg
            www.audreyhepburn.com/assets/gallery/popup/vtl_30.jpg
      • adsa_21 Re: Audrey Hepburn 28.05.06, 20:47
        to prawda, ma niesamowite oczy.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka