Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    14.09.06, 13:26
    www.corriere.it/gallery/Spettacoli/vuoto.shtml?2006/09_Settembre/moda_india/7&1
    Obserwuj wątek
      • zdesperowany.grzegorz Re: ny ny 14.09.06, 13:38
        Kochana Daggy wreszcie na Ciebie trafiłem:)
        A plecy i , hmmmm, cóż - niczego sobie;)
        • daggy4 czesc Grzesiu 14.09.06, 13:41
          wlasnie mialam zaniechac odwiedzin na forum, a tu taka sliczna NIESPODZIANKA!!!
          Grzesiu is back!!! hhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
          co slychac?
          • zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:46
            Moja Droga- też w zasadzie się zniechęciłem- bo na Ciebie nie trafiałem- a co
            napisałem ( po wiadomości od siostry zresztą ) do Ciebie na forum (choc to nic
            zdrożnego nie było a same wyrazy sympatii i odwzajemnionej tęsknoty)- zaraz
            wycieli...
            Co się tutaj dzieje? Baronessa wyrzucona, nic nie pisze, wszystko nudno i
            układnie, na Czekoladkę też trafi nie mogę
            • daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:47
              nie wiedzialam, ze nas wycieli!!!
              moze sympatia nie jest mile widziana na tym forum !?? ;)
              a co mi napisales?
              • zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:54
                że tęsknię:) , nie mogę na Ciebie trafic:( i mam baaardzo dużo pracy;/ i
                właśnie niestety muszę naszą rozmowę przerwac- cholerrrra, bo klient czeka...
                Ale będziemy w kontakcie , Kochana Daggy- chociaż zapewne zaraz to wytną- cos
                chyba masz rację z tą niemile widzianą sympatią....
                Oddany Grzes
                • daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:58
                  to: pa, pa
                  buziaki i do uslyszenia!!!!!!!
                  • zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 14:00
                    Jeszcze raz całuję ( teraz to napewno wytną;)
                    • daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 14:03
                      CMOK CMOK CMOK

                      a to wycinanie bedzie dotyczylo niecenzuralnej onomatopei!
                    • daggy4 parowa wrocila!!!!!!!!!!! 15.09.06, 08:50
                      cos mi sie wydaje, ze to ona:
                      histoire_d_o

                      a jesli to nie ona to nie szkodzi, bo jest tak samo arogancka i smieszna!!! w
                      koncu troche zycia na tym forum!
      • daggy4 zdjecia z pokazow mody w ny 15.09.06, 08:56
        pomijajac moje rozmowy z Grzesiem....................

        .......nikt z was nie obejrzal tych zdjec z pokazu?
        mi sie wydaja fajne.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka