daggy4 14.09.06, 13:26 www.corriere.it/gallery/Spettacoli/vuoto.shtml?2006/09_Settembre/moda_india/7&1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zdesperowany.grzegorz Re: ny ny 14.09.06, 13:38 Kochana Daggy wreszcie na Ciebie trafiłem:) A plecy i , hmmmm, cóż - niczego sobie;) Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 czesc Grzesiu 14.09.06, 13:41 wlasnie mialam zaniechac odwiedzin na forum, a tu taka sliczna NIESPODZIANKA!!! Grzesiu is back!!! hhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! co slychac? Odpowiedz Link Zgłoś
zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:46 Moja Droga- też w zasadzie się zniechęciłem- bo na Ciebie nie trafiałem- a co napisałem ( po wiadomości od siostry zresztą ) do Ciebie na forum (choc to nic zdrożnego nie było a same wyrazy sympatii i odwzajemnionej tęsknoty)- zaraz wycieli... Co się tutaj dzieje? Baronessa wyrzucona, nic nie pisze, wszystko nudno i układnie, na Czekoladkę też trafi nie mogę Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:47 nie wiedzialam, ze nas wycieli!!! moze sympatia nie jest mile widziana na tym forum !?? ;) a co mi napisales? Odpowiedz Link Zgłoś
zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:54 że tęsknię:) , nie mogę na Ciebie trafic:( i mam baaardzo dużo pracy;/ i właśnie niestety muszę naszą rozmowę przerwac- cholerrrra, bo klient czeka... Ale będziemy w kontakcie , Kochana Daggy- chociaż zapewne zaraz to wytną- cos chyba masz rację z tą niemile widzianą sympatią.... Oddany Grzes Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 13:58 to: pa, pa buziaki i do uslyszenia!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zdesperowany.grzegorz Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 14:00 Jeszcze raz całuję ( teraz to napewno wytną;) Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: czesc Grzesiu 14.09.06, 14:03 CMOK CMOK CMOK a to wycinanie bedzie dotyczylo niecenzuralnej onomatopei! Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 parowa wrocila!!!!!!!!!!! 15.09.06, 08:50 cos mi sie wydaje, ze to ona: histoire_d_o a jesli to nie ona to nie szkodzi, bo jest tak samo arogancka i smieszna!!! w koncu troche zycia na tym forum! Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 zdjecia z pokazow mody w ny 15.09.06, 08:56 pomijajac moje rozmowy z Grzesiem.................... .......nikt z was nie obejrzal tych zdjec z pokazu? mi sie wydaja fajne. Odpowiedz Link Zgłoś