bohema77
29.01.07, 14:55
W związku z tym, że rozglądam się za fasonem sukni na ślub siostry, mam
pytanie dotyczące sukienek z podwyzszonym stanem- odcinanymi pod biustem lub
trochę niżej- czy widząc kobietę w tak ubraną (zwłaszcza, ze tak powiem,
galowo) nasuwa Wam sie od razu skojarzenie, że posiadaczka sukni ukrywa pod
nią wczesną ciążę? Od razu powiem, że w ciąży nie jestem i być nie zamierzam.
Na ślubie spotkam całą nie widzianą od lat dalsza rodzinę, i zastanawiam się,
czy pojawiając się w takim stroju nie wywołam domysłów :)